|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes O16-5



Teamondersteuning
Coach Marius van der Wal Email
Coach Frank Iking Email
Coach Marc Lindeman Email
Manager Carlien Meijs Email
Hoofdtrainer Saskia Govers Email
Trainer Johan Lap Email
Manager Linda Pieters Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 apr MHC Bennebroek MO16-3
12:10 12:55 thuis Veld 4
20 apr AMHC Westerpark MO16-4
24
12:20 13:25 uit route
25 mei HC Athena MO16-6
14:00 14:45 thuis Veld 4
1 jun Hockey Vereniging Mijdrecht MO16-2
33
uit route
8 jun MHC Alliance MO16-11
13:25 14:10 thuis Veld 3
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MO16-5 5 11 3 2 0 13 5 0
2 Bennebroek MO16-3 5 10 3 1 1 17 12 0
3 AthenA MO16-6 5 10 3 1 1 14 10 0
4 Westerpark MO16-4 5 6 2 0 3 9 14 0
5 Alliance MO16-11 5 4 1 1 3 10 16 0
6 Mijdrecht MO16-2 5 -2 0 1 4 13 19 3


Uitslagen
ZATERDAG 2 MAART 2024
.. Bennebroek MO16-3 Kikkers MO16-5 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA MO16-6 Alliance MO16-11 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 9 MAART 2024
.. Kikkers MO16-5 Westerpark MO16-4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht MO16-2 AthenA MO16-6 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance MO16-11 Bennebroek MO16-3 (3-6)final Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 15 MAART 2024
.. Westerpark MO16-4 Mijdrecht MO16-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 16 MAART 2024
.. Mijdrecht MO16-2 Alliance MO16-11 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA MO16-6 Kikkers MO16-5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek MO16-3 Westerpark MO16-4 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 23 MAART 2024
.. Bennebroek MO16-3 AthenA MO16-6 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers MO16-5 Mijdrecht MO16-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark MO16-4 Alliance MO16-11 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 6 APRIL 2024
.. Mijdrecht MO16-2 Bennebroek MO16-3 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance MO16-11 Kikkers MO16-5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA MO16-6 Westerpark MO16-4 (2-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Kikkers MO16-5 Bennebroek MO16-3 12:55 Getsewoud-Noord
  Mijdrecht MO16-2 Westerpark MO16-4 15:45 Sport- en recreatiep.
  Alliance MO16-11 AthenA MO16-6 17:05 Sportparklaan
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  Westerpark MO16-4 Kikkers MO16-5 13:25 Sportpark Spieringhorn
  AthenA MO16-6 Mijdrecht MO16-2 14:30 Oost Watergraafsmeer
  Bennebroek MO16-3 Alliance MO16-11 16:00 Rottegat Heemskerklaan
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Kikkers MO16-5 AthenA MO16-6 14:45 Getsewoud-Noord
  Alliance MO16-11 Mijdrecht MO16-2 16:05 Sportparklaan
  Bennebroek MO16-3 Westerpark MO16-4 16:15 Rottegat Heemskerklaan
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  AthenA MO16-6 Bennebroek MO16-3 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Mijdrecht MO16-2 Kikkers MO16-5 0:00 Sport- en recreatiep.
  Alliance MO16-11 Westerpark MO16-4 16:00 Sportparklaan
ZATERDAG 8 JUNI 2024
  Bennebroek MO16-3 Mijdrecht MO16-2 13:45 Rottegat Heemskerklaan
  Kikkers MO16-5 Alliance MO16-11 14:10 Getsewoud-Noord
  Westerpark MO16-4 AthenA MO16-6 15:15 Sportpark Spieringhorn

Sponsors
za 13 April  10:00 - 11:00
TC senioren
vr 19 April  08:15 - 19:45
Venne sportdag
vr 26 April  08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen
ma 13 Mei  21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
Get it on Google Play