|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames Jong 2



Teamondersteuning
Trainer Ton Brabander Email
Manager Iris van Tienderen Email
Aanvoerder Julie Eijpe Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 okt 10858 Xenios DJ7
20
14:55 16:00 uit route
7 nov 10941 HC Bloemendaal DJ1
14:15 15:00 thuis Veld 3
14 nov 11242 AH & BC DJ6
23
uit route
21 nov 11401 HC Athena DJ4
12:15 13:00 thuis Veld 3
28 nov 11635 A.M.H.C. Rood-Wit DJ1
27
11:30 12:45 uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA DJ4 5 15 5 0 0 23 2 0
2 Kikkers DJ2 5 10 3 1 1 30 8 0
3 Rood-Wit DJ1 5 10 3 1 1 25 6 0
4 Amsterdam DJ6 5 4 1 1 3 9 13 0
5 Bloemendaal DJ1 5 4 1 1 3 13 35 0
6 Xenios DJ7 5 0 0 0 5 2 38 0

Uitslagenmatrix
  Bloemendaal DJ1Rood-Wit DJ1AthenA DJ4Kikkers DJ2Amsterdam DJ6Xenios DJ7
Bloemendaal DJ1   1-5 3-14 6-2
Rood-Wit DJ1 12-1   0-2 9-0
AthenA DJ4   4-0
Kikkers DJ2 1-1   5-0 10-0
Amsterdam DJ6 2-2 2-3 1-3  
Xenios DJ7 0-9 0-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Amsterdam DJ6 AthenA DJ4 1-3 Definitief
.. Kikkers DJ2 Xenios DJ7 10-0 Definitief
.. Rood-Wit DJ1 Bloemendaal DJ1 12-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Xenios DJ7 AthenA DJ4 0-9 Definitief
.. Bloemendaal DJ1 Kikkers DJ2 3-14 Definitief
.. Amsterdam DJ6 Rood-Wit DJ1 2-3 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Rood-Wit DJ1 AthenA DJ4 0-2 Definitief
.. Kikkers DJ2 Amsterdam DJ6 5-0 Definitief
.. Bloemendaal DJ1 Xenios DJ7 6-2 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. AthenA DJ4 Kikkers DJ2 4-0 Definitief
.. Rood-Wit DJ1 Xenios DJ7 9-0 Definitief
.. Amsterdam DJ6 Bloemendaal DJ1 2-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Xenios DJ7 Amsterdam DJ6 0-4 Definitief
.. Bloemendaal DJ1 AthenA DJ4 1-5 Definitief
.. Kikkers DJ2 Rood-Wit DJ1 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  AthenA DJ4 Amsterdam DJ6 18:30 Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal DJ1 Rood-Wit DJ1 12:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Xenios DJ7 Kikkers DJ2 16:00 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  AthenA DJ4 Xenios DJ7 8:30 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers DJ2 Bloemendaal DJ1 15:00 Getsewoud-Noord
  Rood-Wit DJ1 Amsterdam DJ6 12:45 Marienweide
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Amsterdam DJ6 Kikkers DJ2 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA DJ4 Rood-Wit DJ1 Oost Watergraafsmeer
  Xenios DJ7 Bloemendaal DJ1 15:50 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Bloemendaal DJ1 Amsterdam DJ6 Sportp. Aelbertsbergweg
  Kikkers DJ2 AthenA DJ4 13:00 Getsewoud-Noord
  Xenios DJ7 Rood-Wit DJ1 15:20 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Amsterdam DJ6 Xenios DJ7 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA DJ4 Bloemendaal DJ1 Oost Watergraafsmeer
  Rood-Wit DJ1 Kikkers DJ2 12:45 Marienweide

Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
ma 11 Oktober  00:15 - 00:00
Vervanging kunstgras veld 4
za 30 Oktober  18:00 - 00:00
Halloween
Get it on Google Play