|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Junioren 
  Jongens A1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkmaar JA1 7 18 6 0 1 21 6 0
2 Hoorn (WFHC) JA1 7 15 5 0 2 27 15 0
3 Xenios JA1 7 13 4 1 2 22 15 0
4 Reigers JA1 7 12 4 0 3 18 9 0
5 Kikkers JA1 7 12 4 0 3 16 18 0
6 Terriërs JA1 7 7 2 1 4 16 25 0
7 FIT JA1 7 6 2 0 5 10 15 0
8 Haarlem JA1 7 0 0 0 7 5 32 0
  Subtopklasse 
  Jongens A2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal JA3 7 19 6 1 0 32 8 0
2 Rood-Wit JA3 7 18 6 0 1 41 12 0
3 Reigers JA2 7 14 4 2 1 21 13 0
4 Zandvoort JA1 6 10 3 1 2 22 16 0
5 Waterland JA1 7 9 3 0 4 21 21 0
6 HBS JA3 6 6 2 0 4 10 32 0
7 Kikkers JA2 7 3 1 0 6 13 29 0
8 Alliance JA3 7 0 0 0 7 7 36 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké JB2 7 18 6 0 1 31 10 0
2 Bloemendaal JB2 7 15 5 0 2 33 13 0
3 Amsterdam JB2 7 15 5 0 2 25 11 0
4 Rood-Wit JB2 7 12 4 0 3 14 16 0
5 Haarlem JB1 7 9 3 0 4 20 20 0
6 Hurley JB2 7 9 3 0 4 12 21 0
7 Terriërs JB1 7 3 1 0 6 8 23 0
8 Kikkers JB1 7 3 1 0 6 5 34 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hisalis JB2 6 13 4 1 1 29 10 0
2 FIT JB2 7 13 4 1 2 15 14 0
3 AthenA JB5 5 12 4 0 1 9 7 0
4 Xenios JB4 6 12 3 3 0 17 9 0
5 Kikkers JB2 6 10 3 1 2 16 9 0
6 Hurley JB6 7 6 1 3 3 10 13 0
7 HBS JB4 4 5 1 2 1 9 9 0
8 Alkmaar JB4 2 4 1 1 0 4 1 0
9 Westerpark JB2 6 3 1 0 5 7 15 0
10 Amsterdam JB5 7 0 0 0 7 4 33 0
  4e klasse 
  Jongens C1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA JC1 3 9 3 0 0 15 4 0
2 Hurley JC2 3 6 2 0 1 8 5 0
3 HBS JC1 3 6 2 0 1 9 7 0
4 Qui Vive JC1 3 3 1 0 2 11 9 0
5 Haarlem JC1 3 3 1 0 2 5 9 0
6 Kikkers JC1 3 0 0 0 3 3 17 0
  Subtopklasse 
  Jongens C2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Reigers JC2 3 6 2 0 1 12 5 0
2 Kikkers JC2 3 6 2 0 1 10 8 0
3 Hurley JC4 3 6 2 0 1 6 10 0
4 Kikkers JC3 3 3 1 0 2 7 7 0
5 Zandvoort JC1 3 3 1 0 2 10 12 0
6 Qui Vive JC2 3 3 1 0 2 4 7 0
  3e klasse 
  Jongens C3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Reigers JC2 3 6 2 0 1 12 5 0
2 Kikkers JC2 3 6 2 0 1 10 8 0
3 Hurley JC4 3 6 2 0 1 6 10 0
4 Kikkers JC3 3 3 1 0 2 7 7 0
5 Zandvoort JC1 3 3 1 0 2 10 12 0
6 Qui Vive JC2 3 3 1 0 2 4 7 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers JD1 3 9 3 0 0 8 3 0
2 Myra JD2 3 7 2 1 0 14 2 0
3 Amsterdam JD5 3 6 2 0 1 25 4 0
4 FIT JD1 3 4 1 1 1 11 4 0
5 Uitgeest JD1 3 0 0 0 3 0 11 0
6 Alliance JD3 3 0 0 0 3 0 34 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Haarlem JD4 3 9 3 0 0 14 5 0
2 Alliance JD6 3 6 2 0 1 13 5 0
3 Hurley JD6 3 6 2 0 1 12 6 0
4 Kikkers JD2 3 6 2 0 1 10 9 0
5 VVV JD3 3 0 0 0 3 2 12 0
6 Bloemendaal JD5 3 0 0 0 3 5 19 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Overbos MA1 7 21 7 0 0 28 12 0
2 Mijdrecht MA1 7 16 5 1 1 15 6 0
3 Saxenburg MA1 7 11 3 2 2 17 11 0
4 Strawberries MA1 7 11 3 2 2 8 8 0
5 IJburg MA1 7 9 3 0 4 13 12 0
6 Kikkers MA1 7 6 2 0 5 10 16 0
7 Alliance MA2 7 4 1 1 5 11 21 0
8 Rood-Wit MA2 7 3 1 0 6 1 17 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA MA3 7 17 5 2 0 27 12 0
2 Hoorn (WFHC) MA2 7 14 4 2 1 23 10 0
3 Myra MA2 7 13 4 1 2 16 14 0
4 AMVJ MA2 7 11 3 2 2 15 14 0
5 Kikkers MA2 7 10 2 4 1 13 10 0
6 Bennebroek MA2 7 7 2 1 4 13 14 0
7 Alliance MA4 7 6 2 0 5 13 23 0
8 Hisalis MA3 7 0 0 0 7 2 25 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Castricum MA2 7 17 5 2 0 28 13 0
2 Kikkers MA3 7 16 5 1 1 18 12 0
3 Abcoude MA2 7 15 5 0 2 18 10 0
4 Kraaien MA2 7 12 4 0 3 25 14 0
5 Bloemendaal MA3 7 7 1 4 2 12 15 0
6 Hurley MA3 7 5 1 2 4 12 18 0
7 Amsterdam MA3 7 5 1 2 4 15 26 0
8 Purmerend MA2 7 1 0 1 6 8 28 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MA3 7 19 6 1 0 47 4 0
2 Reigers MA2 7 16 5 1 1 24 12 0
3 Amsterdam MA4 7 13 4 1 2 28 15 0
4 AthenA MA4 7 13 4 1 2 25 16 0
5 Haarlem MA2 7 10 3 1 3 22 14 0
6 Kikkers ma4 7 7 2 1 4 22 34 0
7 HBS MA3 7 3 1 0 6 8 33 0
8 Rood-Wit MA6 7 0 0 0 7 3 51 0
  3e klasse 
  Meisjes A5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MA4 6 16 5 1 0 25 11 0
2 Qui Vive MA3 6 13 4 1 1 17 11 0
3 Hurley MA4 6 12 4 0 2 19 17 0
4 HIC MA4 6 9 3 0 3 14 14 0
5 Bennebroek MA5 6 9 2 3 1 18 19 0
6 Alliance MA5 7 8 2 2 3 21 21 0
7 Kikkers MA5 6 5 1 2 3 18 19 0
8 IJburg MA3 5 3 1 0 4 10 18 0
9 Reigers MA3 6 1 0 1 5 13 25 0
  4e klasse 
  Meisjes A6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MA5 7 14 4 2 1 18 9 0
2 Uitgeest MA2 7 14 4 2 1 12 9 0
3 Kikkers MA6 7 13 4 1 2 28 11 0
4 Westerpark MA3 7 13 4 1 2 21 10 0
5 Mijdrecht MA3 7 12 4 0 3 26 16 0
6 Kraaien MA5 7 11 3 2 2 17 15 0
7 AMVJ MA4 7 9 3 0 4 14 11 0
8 Haarlem MA5 7 6 2 0 5 7 15 0
9 Overbos MA5 7 6 2 0 5 6 30 0
10 Amsterdam MA5 7 3 1 0 6 9 32 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Myra MB1 7 19 6 1 0 28 9 0
2 Amstelveen MB1 7 15 4 3 0 20 13 0
3 AthenA MB2 7 10 3 1 3 11 13 0
4 Westerpark MB1 7 10 2 4 1 12 15 0
5 Amsterdam MB2 7 8 2 2 3 15 15 0
6 Kikkers MB1 7 6 2 0 5 13 19 0
7 Bloemendaal MB2 7 5 1 2 4 9 15 0
8 VVV MB1 7 4 1 1 5 14 23 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MB2 7 18 6 0 1 30 8 0
2 Kikkers MB2 7 15 5 0 2 31 11 0
3 Terriërs MB2 7 15 5 0 2 24 9 0
4 Amsterdam MB4 7 15 5 0 2 21 8 0
5 Amstelveen MB2 7 10 3 1 3 10 20 0
6 Myra MB3 7 4 1 1 5 7 24 0
7 Alkmaar MB2 6 3 1 0 5 8 23 0
8 AMVJ MB2 6 0 0 0 6 3 31 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hisalis MB2 7 19 6 1 0 19 4 0
2 Kikkers MB3 7 15 5 0 2 11 5 0
3 Alliance MB3 7 13 4 1 2 17 10 0
4 Reigers MB2 7 12 3 3 1 24 10 0
5 FIT MB2 7 9 2 3 2 5 5 0
6 Purmerend MB2 7 6 2 0 5 14 20 0
7 Hoorn (WFHC) MB2 7 4 1 1 5 11 17 0
8 Haarlem MB3 7 1 0 1 6 3 33 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Strawberries MB3 6 15 5 0 1 20 10 0
2 HIC MB4 6 12 4 0 2 17 13 0
3 Rood-Wit MB5 6 10 3 1 2 9 9 0
4 Kikkers MB4 6 9 3 0 3 18 16 0
5 Alkmaar MB5 6 8 2 2 2 14 15 0
6 Westerpark MB3 6 4 1 1 4 9 19 0
7 Saxenburg MB3 6 3 1 0 5 8 13 0
8 Amsterdam MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MB2 7 19 6 1 0 26 8 0
2 IJburg MB3 7 18 6 0 1 26 7 0
3 Qui Vive MB3 7 13 4 1 2 26 14 0
4 Reigers MB3 7 10 3 1 3 14 14 0
5 Bloemendaal MB4 7 8 2 2 3 14 22 0
6 Alliance MB6 7 5 1 2 4 15 18 0
7 Kikkers MB5 7 4 1 1 5 6 26 0
8 HBS MB4 7 2 0 2 5 5 23 0
  3e klasse 
  Meisjes B6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké MB4 7 13 4 1 2 23 8 0
2 Castricum MB3 7 13 4 1 2 23 19 0
3 Westerpark MB2 6 13 4 1 1 13 9 0
4 VVV MB2 7 11 3 2 2 27 16 0
5 Kraaien MB2 6 10 3 1 2 20 16 0
6 Reigers MB4 6 7 2 1 3 18 24 0
7 Kikkers MB6 7 6 2 0 5 10 26 0
8 Abcoude MB2 6 1 0 1 5 3 19 0
  3e klasse 
  Meisjes B7 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MB7 6 13 4 1 1 15 7 0
2 Hurley MB4 6 13 4 1 1 23 16 0
3 Heerhugowaard MB2 6 12 3 3 0 21 7 0
4 Rood-Wit MB4 6 10 3 1 2 18 13 0
5 Zandvoort MB3 6 9 3 0 3 17 9 0
6 HBS MB5 6 1 0 1 5 5 23 0
7 Kikkers MB7 6 1 0 1 5 4 28 0
8 Xenios MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B8 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam MB5 7 16 5 1 1 32 10 0
2 Haarlem MB4 7 16 5 1 1 30 10 0
3 Qui Vive MB4 7 15 5 0 2 40 11 0
4 Hisalis MB3 7 12 4 0 3 27 10 0
5 Kikkers MB8 6 9 3 0 3 23 23 0
6 Abcoude MB3 6 6 2 0 4 12 23 0
7 Enkhuizen (WFHC) MB1 7 3 2 0 5 7 43 3
8 Amstelveen MB3 7 0 0 0 7 5 46 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MC1 3 7 2 1 0 13 4 0
2 Bennebroek MC1 3 7 2 1 0 9 5 0
3 AthenA MC2 3 4 1 1 1 3 4 0
4 Reigers MC1 3 3 1 0 2 7 7 0
5 Hurley MC2 3 3 1 0 2 4 9 0
6 Amstelveen MC1 3 1 0 1 2 1 8 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 VVV MC1 3 9 3 0 0 11 2 0
2 FIT MC1 3 9 3 0 0 7 0 0
3 Kikkers MC2 3 3 1 0 2 4 4 0
4 Hisalis MC2 3 3 1 0 2 3 6 0
5 Myra MC2 3 3 1 0 2 3 10 0
6 AMVJ MC3 3 0 0 0 3 1 7 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Strawberries MC3 3 7 2 1 0 7 5 0
2 Reigers MC2 3 6 2 0 1 11 6 0
3 Kikkers MC3 3 6 2 0 1 5 4 0
4 VVV MC3 3 3 0 3 0 7 7 0
5 Rood-Wit MC4 3 1 0 1 2 5 7 0
6 FIT MC3 3 1 0 1 2 3 9 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Terriërs MC4 3 7 2 1 0 9 5 0
2 Pinoké MC5 3 6 2 0 1 8 5 0
3 Kikkers MC4 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Alliance MC7 2 3 1 0 1 7 6 0
5 AMVJ MC5 3 2 0 2 1 7 11 0
6 Alkmaar MC5 2 0 0 0 2 4 8 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kraaien MC3 3 9 3 0 0 16 1 0
2 Zandvoort MC1 3 6 2 0 1 6 1 0
3 Rood-Wit MC6 3 4 1 1 1 3 6 0
4 Kikkers MC5 3 3 1 0 2 4 9 0
5 Pinoké MC7 3 3 1 0 2 6 12 0
6 VVV MC4 3 1 0 1 2 2 8 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MC6 3 9 3 0 0 14 5 0
2 Hisalis MC4 3 6 2 0 1 12 5 0
3 Amsterdam MC6 3 6 2 0 1 8 8 0
4 HBS MC6 3 4 1 1 1 10 10 0
5 Myra MC4 3 1 0 1 2 4 7 0
6 Rood-Wit MC8 3 0 0 0 3 5 18 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MC5 3 9 3 0 0 16 5 0
2 Kikkers MC7 3 9 3 0 0 9 2 0
3 Overbos MC5 3 3 1 0 2 8 8 0
4 Haarlem MC6 3 3 1 0 2 8 10 0
5 Bloemendaal MC7 3 1 0 1 2 3 9 0
6 Westerpark MC4 3 1 0 1 2 2 12 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MD1 3 9 3 0 0 13 2 0
2 FIT MD1 3 7 2 1 0 9 2 0
3 Alliance MD1 3 6 2 0 1 14 5 0
4 Hisalis MD1 3 4 1 1 1 3 10 0
5 Qui Vive MD2 3 0 0 0 3 2 11 0
6 VVV MD1 3 0 0 0 3 6 17 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MD2 3 7 2 1 0 8 3 0
2 Hisalis MD2 3 7 2 1 0 7 2 0
3 AMVJ MD3 3 5 1 2 0 13 5 0
4 Hurley MD3 3 4 1 1 1 1 8 0
5 Alliance MD5 3 1 0 1 2 8 12 0
6 Xenios MD4 3 0 0 0 3 0 7 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerpark MD3 3 9 3 0 0 13 2 0
2 HIC MD6 3 9 3 0 0 13 3 0
3 Spaarndam MD2 2 3 1 0 1 3 4 0
4 Kikkers MD3 3 3 1 0 2 5 10 0
5 Terriërs MD3 3 0 0 0 3 1 8 0
6 Hurley MD4 2 0 0 0 2 2 10 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 FIT MD2 3 6 2 0 1 12 6 0
2 Alkmaar MD3 3 6 2 0 1 8 3 0
3 Kikkers MD4 3 6 2 0 1 7 8 0
4 AMVJ MD4 3 3 1 0 2 9 10 0
5 Myra MD3 3 3 1 0 2 7 11 0
6 Alliance MD8 3 3 1 0 2 5 10 0
  3e klasse 
  Meisjes D5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amstelveen MD2 3 7 2 1 0 5 1 0
2 Amsterdam MD5 3 6 2 0 1 8 10 0
3 VVV MD5 3 5 1 2 0 8 3 0
4 Alliance MD9 3 4 1 1 1 7 4 0
5 Kikkers MD5 3 3 1 0 2 6 9 0
6 Waterland MD1 3 0 0 0 3 5 12 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 VVV MD6 3 7 2 1 0 10 5 0
2 Kikkers MD6 3 6 2 0 1 16 6 0
3 Xenios MD7 3 6 2 0 1 12 9 0
4 AthenA MD6 3 4 1 1 1 7 8 0
5 Haarlem MD7 3 3 1 0 2 8 6 0
6 FIT MD7 3 0 0 0 3 1 20 0
  6e klasse 
Sponsors
 
vr 22 Maart  08:15 - 14:00
Sponsorloop basisschool merlijn
ma 8 April  18:00 - 23:00
AED/EHBPO training
zo 9 Juni  08:00 - 20:00
Kikkers Open - het familie en vriendentoernooi
za 15 Juni  09:00 - 16:00
Jongste Jeugddag
Vandaag jarig
Sophie Issabiglou
Lotte Sminia
Tienke Sminia
Get it on Google Play