|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Zaalhockey Junioren 
  Jongens A1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rood-Wit JA12 6 16 5 1 0 29 18 0
2 Haarlem JA1 6 12 4 0 2 32 20 0
3 Pinoké JA2 4 9 3 0 1 18 13 0
4 Kikkers JA1 6 7 2 1 3 26 27 0
5 FIT JA1 6 6 2 0 4 11 23 0
6 Bloemendaal JA2 4 3 1 0 3 16 21 0
7 Hurley JA12C 4 0 0 0 4 10 20 0
  Sub-topklasse 
  Jongens A2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam JA3 6 18 6 0 0 30 12 0
2 Zandvoort JA1 4 12 4 0 0 21 10 0
3 AthenA JA3 8 5 1 2 5 17 27 0
4 Waterland JA1 4 4 1 1 2 13 19 0
5 Pinoké JA4 4 3 1 0 3 7 12 0
6 Kikkers JA2 4 1 0 1 3 9 17 0
  1e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rood-Wit JB2 8 22 7 1 0 35 12 0
2 Hurley JB2 8 13 4 1 3 38 22 0
3 Haarlem JB1 6 13 4 1 1 26 17 0
4 Kikkers JB1 8 12 4 0 4 36 25 0
5 AthenA JB2 8 12 4 0 4 22 18 0
6 Terriërs JB1 10 7 2 1 7 28 44 0
7 Castricum JB1 6 0 0 0 6 7 54 0
  1e klasse 
  Jongens B2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Myra JB1 8 20 6 2 0 45 13 0
2 AthenA JB5 6 10 3 1 2 20 17 0
3 FIT JB2 8 9 3 0 5 26 25 0
4 Kikkers JB2 6 7 2 1 3 18 28 0
5 Westerpark JB2 4 6 2 0 2 10 12 0
6 Hurley JB6 6 4 1 1 4 14 24 0
7 Amsterdam JB5 4 4 1 1 2 4 18 0
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Qui Vive JC1 8 22 7 1 0 42 14 0
2 Haarlem JC1 8 16 5 1 2 36 24 0
3 Hurley JC3 10 14 4 2 4 36 33 0
4 HIC JC1 8 8 2 2 4 31 33 0
5 Terriërs JC1 6 7 2 1 3 22 26 0
6 Kikkers JC1 8 7 2 1 5 24 41 0
7 Rood-Wit JC2 6 3 1 0 5 15 35 0
  Sub-topklasse 
  Jongens C2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 FIT JC3 8 19 6 1 1 38 17 0
2 Kikkers JC2 8 16 5 1 2 44 31 0
3 Mijdrecht JC12 6 13 4 1 1 39 12 0
4 Myra JC3 10 12 4 0 6 22 48 0
5 Hurley JC4 4 6 2 0 2 8 6 0
6 Zandvoort JC1 6 4 1 1 4 20 32 0
7 HIC JC2 6 0 0 0 6 4 29 0
  2e klasse 
  Jongens C3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA JC5 10 19 6 1 3 34 29 0
2 Amsterdam JC6 8 16 5 1 2 24 23 0
3 Waterland JC1 8 15 5 0 3 51 25 0
4 Kikkers JC3 6 14 4 2 0 27 11 0
5 Xenios JC4 6 6 2 0 4 17 31 0
6 Hurley JC5 8 4 1 1 6 21 37 0
7 IJburg JC4 8 4 1 1 6 16 34 0
  2e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Myra JD2 8 21 7 0 1 46 9 0
2 Kikkers JD1 8 18 6 0 2 39 11 0
3 AMVJ JD1 6 12 4 0 2 27 11 0
4 Purmerend JD1 6 9 3 0 3 19 23 0
5 Kraaien JD1 6 6 2 0 4 12 20 0
6 FIT JD2 8 4 1 1 6 13 57 0
7 Mijdrecht JD1 6 1 0 1 5 9 34 0
  1e klasse 
  Jongens D2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Castricum JD1 8 16 5 1 2 52 30 0
2 Kraaien JD2 6 14 4 2 0 30 14 0
3 AthenA JD6 8 14 4 2 2 34 31 0
4 Kikkers JD2 8 12 3 3 2 28 29 0
5 VVV JD3 10 12 3 3 4 27 35 0
6 Westerpark JD5 6 4 1 1 4 17 26 0
7 Myra JD5 8 3 1 0 7 17 40 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Mijdrecht MA1 9 27 9 0 0 43 11 0
2 HIC MA2 7 16 5 1 1 21 12 0
3 Strawberries MA1 6 9 3 0 3 12 12 0
4 Kikkers MA1 8 7 2 1 5 16 22 0
5 Pinoké MA3 8 7 2 1 5 24 42 0
6 AMVJ MA12 8 6 2 0 6 14 20 0
7 Alliance MA2 6 4 1 1 4 17 28 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MA2 6 14 4 2 0 19 7 0
2 HBS MA2 4 9 3 0 1 12 12 0
3 Kraaien MA2 6 8 2 2 2 20 20 0
4 Westerpark MA1 6 7 2 1 3 22 20 0
5 Kikkers MA2 6 6 2 0 4 15 20 0
6 AthenA MA3 4 5 1 2 1 10 11 0
7 Saxenburg MA11C 4 1 0 1 3 5 13 0
  1e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MA3 10 27 9 0 1 48 25 0
2 Myra MA2 10 18 6 0 4 34 35 0
3 Kikkers MA3 6 10 3 1 2 19 15 0
4 Zandvoort MA1 8 7 2 1 5 28 38 0
5 Bennebroek MA2 6 6 2 0 4 15 11 0
6 HBS MA4 6 6 2 0 4 20 22 0
7 Saxenburg MA2 8 6 2 0 6 15 33 0
  2e klasse 
  Meisjes A4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké MA5 8 16 5 1 2 42 18 0
2 FIT MA3 8 15 5 0 3 47 25 0
3 Xenios MA3 6 15 5 0 1 22 10 0
4 Alkmaar MA4 8 11 3 2 3 30 27 0
5 Mijdrecht MA2 6 9 3 0 3 25 18 0
6 Kikkers MA4 6 4 1 1 4 13 30 0
7 Amsterdam MA5 6 0 0 0 6 0 51 0
  2e klasse 
  Meisjes A5 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Reigers MA4 8 20 6 2 0 53 15 0
2 Alkmaar MA6 10 19 6 1 3 37 30 0
3 Alliance MA5 8 16 5 1 2 31 19 0
4 AMVJ MA3 8 16 5 1 2 26 29 0
5 HBS MA3 10 6 2 0 8 21 45 0
6 Kikkers MA5 8 5 1 2 5 24 33 0
7 Bennebroek MA5 8 4 1 1 6 19 40 0
  3e klasse 
  Meisjes A6 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Qui Vive MA3 8 22 7 1 0 35 10 0
2 Hurley MA4 6 10 3 1 2 19 15 0
3 Reigers MA3 5 7 2 1 2 12 11 0
4 Bennebroek MA4 4 7 2 1 1 11 11 0
5 Alliance MA6 6 5 1 2 3 12 22 0
6 IJburg MA4 7 2 0 2 5 11 27 0
7 Kikkers MA6 2 0 0 0 2 1 5 0
  3e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Myra MB1 8 21 7 0 1 39 8 0
2 Bloemendaal MB2 8 16 5 1 2 21 12 0
3 Hurley MB2 6 10 3 1 2 19 21 0
4 Bennebroek MB1 8 9 2 3 3 20 26 0
5 Haarlem MB1 6 5 1 2 3 13 23 0
6 Kikkers MB1 6 4 1 1 4 11 20 0
7 Westerpark MB1 6 2 0 2 4 9 22 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Uitgeest MB1 10 26 8 2 0 43 24 0
2 Kikkers MB2 6 10 3 1 2 18 16 0
3 Strawberries MB1 8 9 3 0 5 16 24 0
4 Rood-Wit MB2 4 8 2 2 0 12 5 0
5 Amstelveen MB12 6 8 2 2 2 17 18 0
6 Myra MB2 8 7 2 1 5 25 25 0
7 Haarlem MB2 6 0 0 0 6 9 28 0
  1e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zandvoort MB1 8 13 4 1 3 28 17 0
2 Qui Vive MB3 6 13 4 1 1 22 14 0
3 Alliance MB3 6 13 4 1 1 11 8 0
4 Kikkers MB3 8 11 3 2 3 19 18 0
5 Bennebroek MB2 6 5 1 2 3 10 12 0
6 Reigers MB3 8 4 1 1 6 15 36 0
  2e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spaarndam MB1 6 16 5 1 0 30 8 0
2 Kikkers MB4 6 13 4 1 1 34 16 0
3 AMVJ MB3 6 13 4 1 1 24 10 0
4 Qui Vive MB6 6 12 4 0 2 28 14 0
5 Reigers MB6 8 7 2 1 5 17 24 0
6 Xenios MB6 6 6 2 0 4 13 31 0
7 VVV MB3 10 3 1 0 9 13 56 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zandvoort MB3 8 19 6 1 1 29 20 0
2 Reigers MB4 8 17 5 2 1 29 19 0
3 Kikkers MB5 10 12 4 0 6 29 24 0
4 Alliance MB7 6 10 3 1 2 19 14 0
5 HBS MB5 6 7 2 1 3 17 26 0
6 Xenios MB4 8 7 2 1 5 17 28 0
7 Rood-Wit MB5 8 5 1 2 5 24 33 0
  3e klasse 
  Meisjes B6 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MB8 10 17 5 2 3 27 16 0
2 Strawberries MB3 8 16 5 1 2 28 16 0
3 Qui Vive MB4 8 15 5 0 3 24 17 0
4 Pinoké MB4 6 13 4 1 1 25 7 0
5 Myra MB4 8 13 4 1 3 14 14 0
6 HIC MB5 8 3 1 0 7 13 43 0
7 Kikkers MB6 6 1 0 1 5 11 29 0
  3e klasse 
  Meisjes B7 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MB7 8 19 6 1 1 30 22 0
2 HIC MB4 8 13 4 1 3 21 19 0
3 Hurley MB4 8 12 4 0 4 33 31 0
4 IJburg MB5 6 11 3 2 1 20 15 0
5 Pinoké MB5 6 6 2 0 4 15 22 0
6 Abcoude MB2 6 4 1 1 4 15 20 0
7 AthenA MB5 6 4 1 1 4 14 19 0
  3e klasse 
  Meisjes B8 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zandvoort MB4 8 24 8 0 0 73 10 0
2 Rood-Wit MB7 8 13 4 1 3 30 42 0
3 Kikkers MB8 8 10 3 1 4 43 44 0
4 Alliance MB10 8 10 3 1 4 21 27 0
5 Reigers MB5 8 9 3 0 5 28 34 0
6 Xenios MB5 6 7 2 1 3 22 21 0
7 Haarlem MB7 8 6 2 0 6 19 58 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Terriërs MC1 6 18 6 0 0 24 5 0
2 AMVJ MC1 6 13 4 1 1 32 14 0
3 HIC MC1 6 10 3 1 2 19 16 0
4 Alkmaar MC1 8 8 2 2 4 18 31 0
5 Kikkers MC1 4 6 2 0 2 16 12 0
6 Xenios MC1 6 6 2 0 4 12 22 0
7 Bennebroek MC1 6 0 0 0 6 6 27 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes C12 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Terriërs MC12 6 18 6 0 0 32 8 0
2 Xenios MC12 8 16 5 1 2 23 18 0
3 HIC MC12 6 13 4 1 1 14 12 0
4 Kikkers MC12 6 8 2 2 2 14 18 0
5 AMVJ MC13C 8 7 2 1 5 20 21 0
6 Saxenburg MC12 8 5 1 2 5 13 25 0
7 Qui Vive MC12 6 1 0 1 5 8 22 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Abcoude MC1 6 15 5 0 1 15 6 0
2 Hoorn (WFHC) MC1 8 15 5 0 3 18 12 0
3 Alliance MC3 8 11 3 2 3 17 15 0
4 AMVJ MC2 7 10 3 1 3 18 11 0
5 Castricum MC12 5 6 1 3 1 7 9 0
6 Terriërs MC2 6 5 1 2 3 10 20 0
7 Kikkers MC2 6 3 1 0 5 10 22 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MC3 8 21 7 0 1 48 16 0
2 Kikkers MC3 8 21 7 0 1 36 18 0
3 Alliance MC7 8 15 5 0 3 27 25 0
4 Zandvoort MC1 8 8 2 2 4 24 23 0
5 Rood-Wit MC7 6 8 2 2 2 14 15 0
6 Westerpark MC3 8 3 1 0 7 18 43 0
7 Spaarndam MC1 8 3 1 0 7 20 47 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MC4 6 18 6 0 0 50 8 0
2 Reigers MC4 6 18 6 0 0 26 3 0
3 Alliance MC8 8 15 5 0 3 29 18 0
4 Amstelveen MC4 8 9 3 0 5 17 26 0
5 Kraaien MC4 6 3 1 0 5 13 31 0
6 Xenios MC5 6 3 1 0 5 8 34 0
7 Waterland MC2 4 0 0 0 4 2 25 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MC5 8 21 7 0 1 33 11 0
2 Rood-Wit MC8 5 10 3 1 1 22 18 0
3 Haarlem MC6 6 9 3 0 3 21 23 0
4 HBS MC6 4 8 2 2 0 14 9 0
5 Terriërs MC5 6 1 0 1 5 13 25 0
6 Hoorn (WFHC) MC4 5 0 0 0 5 4 21 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MC6 8 24 8 0 0 77 10 0
2 Terriërs MC6 8 21 7 0 1 28 14 0
3 Qui Vive MC4 6 15 5 0 1 20 9 0
4 Alliance MC9 10 12 4 0 6 30 45 0
5 Haarlem MC5 6 3 1 0 5 7 22 0
6 Saxenburg MC5 8 3 1 0 7 10 38 0
7 Reigers MC5 8 3 1 0 7 19 53 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MC7 8 21 7 0 1 49 12 0
2 Kikkers MC7 8 15 5 0 3 25 26 0
3 VVV MC5 4 9 3 0 1 13 8 0
4 Xenios MC6 6 6 2 0 4 13 19 0
5 AthenA MC7 6 6 2 0 4 9 24 0
6 Myra MC5 4 3 1 0 3 7 16 0
7 FIT MC6 6 3 1 0 5 10 21 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA MD2 6 15 5 0 1 23 14 0
2 Kikkers MD1 4 12 4 0 0 20 2 0
3 Haarlem MD1 4 12 4 0 0 16 4 0
4 Terriërs MD1 6 9 3 0 3 16 17 0
5 Alliance MD2 4 3 1 0 3 13 12 0
6 Bloemendaal MD2 6 1 0 1 5 7 22 0
7 Amsterdam MD4 6 1 0 1 5 7 31 0
  1e klasse 
  Meisjes D12 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MD12 6 13 4 1 1 23 12 0
2 Amstelveen MD12 6 13 4 1 1 21 11 0
3 Myra MD12 6 9 3 0 3 15 13 0
4 Saxenburg MD12 6 9 2 3 1 13 14 0
5 Qui Vive MD12 4 3 1 0 3 10 15 0
6 VVV MD12C 4 3 1 0 3 8 15 0
7 Castricum MD12 4 1 0 1 3 6 16 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MD2 6 16 5 1 0 29 11 0
2 Reigers MD3 6 16 5 1 0 21 9 0
3 Kikkers MD2 8 14 4 2 2 30 10 0
4 Xenios MD4 8 8 2 2 4 16 22 0
5 Alliance MD3 6 7 1 4 1 18 18 0
6 Amsterdam MD5 6 4 1 1 4 9 26 0
7 Rood-Wit MD5 8 1 0 1 7 9 36 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkmaar MD3 8 19 6 1 1 31 14 0
2 Bennebroek MD3 6 18 6 0 0 24 8 0
3 HBS MD4 8 12 4 0 4 30 23 0
4 Reigers MD4 8 12 4 0 4 25 23 0
5 Alliance MD6 6 7 2 1 3 16 16 0
6 Kikkers MD3 6 3 1 0 5 11 22 0
7 Strawberries MD3 6 0 0 0 6 3 34 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MD6 8 21 7 0 1 42 13 0
2 Bennebroek MD4 10 19 6 1 3 33 26 0
3 Kikkers MD4 8 18 6 0 2 30 14 0
4 Waterland MD2 8 10 3 1 4 20 25 0
5 Alliance MD7 6 9 3 0 3 20 23 0
6 Reigers MD5 6 3 1 0 5 8 19 0
7 Myra MD4 8 0 0 0 8 10 43 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spaarndam MD2 6 18 6 0 0 29 11 0
2 Castricum MD4 8 17 5 2 1 35 17 0
3 Rood-Wit MD6 8 14 4 2 2 17 14 0
4 Kikkers MD5 8 12 3 3 2 39 19 0
5 Qui Vive MD4 8 10 3 1 4 16 23 0
6 HBS MD6 8 4 1 1 6 9 31 0
7 Alliance MD10 8 1 0 1 7 9 39 0
  4e klasse 
  Meisjes D6 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal MD7 6 16 5 1 0 35 8 0
2 Zandvoort MD2 4 12 4 0 0 22 2 0
3 Kikkers MD6 6 10 3 1 2 14 18 0
4 Rood-Wit MD7 4 7 2 1 1 24 16 0
5 Bennebroek MD5 4 4 1 1 2 6 10 0
6 Haarlem MD6 6 3 1 0 5 12 28 0
7 Alliance MD12 6 -3 0 0 6 3 34 3
  5e klasse 
Sponsors
 
zo 9 Juni  08:00 - 20:00
Kikkers Open - het familie en vriendentoernooi
Vandaag jarig
Lisa Koster
Floor ten Veen
Get it on Google Play