|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg D1 13 36 12 0 1 56 16 0
2 FIT D1 12 33 11 0 1 63 9 0
3 Alkemade D1 13 33 11 0 2 59 14 0
4 Voorhout D1 13 25 8 1 4 32 18 0
5 Thor D1 12 19 6 1 5 27 25 0
6 Uitgeest D1 13 19 6 1 6 16 47 0
7 Zandvoort D1 13 16 5 1 7 24 33 0
8 Kraaien D1 13 15 4 3 6 25 31 0
9 Nieuwkoop D1 13 13 4 1 8 22 37 0
10 HCRB D1 13 12 4 0 9 16 44 0
11 Kikkers D1 13 3 1 0 12 11 43 0
12 Saxenburg D1 13 2 0 2 11 8 42 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 FIT D1 1 3 1 0 0 9 2 0
2 Alkemade D1 1 3 1 0 0 7 0 0
3 IJburg D1 1 3 1 0 0 6 0 0
4 Eemvallei D1 1 0 0 0 1 0 6 0
5 Kikkers D1 1 0 0 0 1 2 9 0
6 Kraaien D1 1 0 0 0 1 0 7 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Myra D7 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Pinoké D11 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Kikkers D2 2 3 1 0 1 6 4 0
4 Westerpark D8 1 0 0 0 1 2 3 0
5 AthenA D9 1 0 0 0 1 2 5 0
6 VVV D13 2 0 0 0 2 2 6 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 45+ Masters 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 SCHC SCHC/Schaerweijde D45A 2 6 2 0 0 6 0 0
2 AthenA D45B 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Kikkers D45A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Muiderberg D45A 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gooische D45A 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Leusden D45A 2 0 0 0 2 0 8 0
  Masters 45+ Hoofdklasse 
  Dames A 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Cartouche DA 13 37 12 1 0 51 7 0
2 Terriërs DA 13 31 10 1 2 45 13 0
3 Craeyenhout DA 13 30 9 3 1 38 14 0
4 Kieviten DA 13 22 7 1 5 26 25 0
5 Alphen DA 13 22 7 1 5 28 34 0
6 HBS DA 13 19 6 1 6 31 23 0
7 Roomburg DA 13 19 6 1 6 21 24 0
8 Kikkers DA 13 16 5 1 7 22 38 0
9 Rood-Wit DA 13 11 3 2 8 17 27 0
10 Victoria DA 13 6 1 3 9 18 41 0
11 Leiden DA 13 6 1 3 9 8 33 0
12 Qui Vive DA 13 5 1 2 10 13 39 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Dames Dinsdag 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers DDA 13 36 12 0 1 62 17 0
2 Haarlem DDA 13 30 10 0 3 45 19 0
3 Alkmaar DDB 14 28 9 1 4 42 27 0
4 Leiden DDA 14 16 5 1 8 28 39 0
5 Hurley DDA 14 5 1 2 11 17 47 0
6 Amstelveen DDA 14 4 0 4 10 13 58 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Haarlem DJ1 2 6 2 0 0 6 2 0
2 HBS DJ2 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Overbos DJ1 2 3 1 0 1 6 2 0
4 Xenios DJ3 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Kikkers DJ1 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Kraaien DJ2 2 0 0 0 2 2 10 0
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HIC DJ2 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Kikkers DJ2 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Hurley DJ4 2 3 1 0 1 5 7 0
4 Reigers DJ1 2 3 1 0 1 3 6 0
5 AMVJ DJ3 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Amsterdam DJ3 2 0 0 0 2 3 6 0
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerpark DJ1 2 6 2 0 0 12 1 0
2 AthenA DJ4 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Purmerend DJ1 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Castricum DJ1 1 0 0 0 1 0 7 0
5 Xenios DJ2 2 0 0 0 2 1 9 0
  Jong 3e klasse 
  Heren 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alphen H1 13 31 10 1 2 45 21 0
2 AMVJ H1 13 28 9 1 3 50 26 0
3 Maarssen H1 13 26 8 2 3 32 25 0
4 Abcoude H1 13 23 7 2 4 42 29 0
5 Haarlem H1 13 20 6 2 5 35 39 0
6 Kikkers H1 13 18 6 0 7 27 35 0
7 FIT H1 13 18 5 3 5 30 28 0
8 Purmerend H1 13 17 4 5 4 30 24 0
9 Noordwijk H1 13 13 4 1 8 29 36 0
10 Westerpark H1 13 13 3 4 6 25 32 0
11 Strawberries H1 13 9 2 3 8 23 47 0
12 AthenA H1 13 5 1 2 10 20 46 0
  2e klasse 
  Heren 1 Beker 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Abcoude H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alkmaar H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alliance H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 AMVJ H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Baarn H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bennebroek H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Fletiomare H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kikkers H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Myra H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Overbos H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Reigers H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rood-Wit H1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Spandersbosch H1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Terriërs H1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 VVV H1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Westerpark H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hisalis H2 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Hurley H20 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Overbos H5 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Kikkers H2 1 0 0 0 1 2 5 0
5 AMVJ H9 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Westerpark H6 1 0 0 0 1 0 7 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers H3 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Purmerend H3 2 6 2 0 0 11 5 0
3 Bennebroek H3 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Myra H8 2 0 0 0 2 0 2 0
5 Rood-Wit H6 1 0 0 0 1 2 7 0
6 HBS H6 1 0 0 0 1 0 8 0
  Res. 5e klasse 
  Heren A 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers HA 13 33 11 0 2 60 20 0
2 hdm HB 13 32 10 2 1 41 18 0
3 Bloemendaal HC 13 31 10 1 2 46 17 0
4 HGC HA 13 28 9 1 3 49 33 0
5 Bloemendaal HE 13 22 6 4 3 26 23 0
6 Roomburg HB 13 19 6 1 6 26 23 0
7 Kieviten HA 13 16 5 1 7 26 34 0
8 Forescate HA 13 13 4 1 8 26 36 0
9 Groen-Geel HA 13 12 4 0 9 31 41 0
10 Rood-Wit HB 13 11 3 2 8 27 43 0
11 Alliance HA 13 9 3 0 10 14 43 0
12 Leiden HB 13 1 0 1 12 8 49 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren B 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerpark HA 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Kikkers HB 2 3 1 0 1 3 1 0
3 Hurley HD 2 3 1 0 1 2 2 0
4 Alliance HC 2 3 1 0 1 2 4 0
5 VVV HB 2 1 0 1 1 2 5 0
6 AthenA HF 2 1 0 1 1 3 7 0
  Veteranen 3e klasse 
Sponsors
 
vr 22 Maart  08:15 - 14:00
Sponsorloop basisschool merlijn
ma 8 April  18:00 - 23:00
AED/EHBPO training
zo 9 Juni  08:00 - 20:00
Kikkers Open - het familie en vriendentoernooi
za 15 Juni  09:00 - 16:00
Jongste Jeugddag
Vandaag jarig
Sophie Issabiglou
Lotte Sminia
Tienke Sminia
Get it on Google Play