|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

23 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 17903 K.H.C. Strawberries MA1 25 13:05 14:15 uit -   info
  veld1  
Meisjes A2 17935 HC Athena MA3 17:15 17:45 Veld 3  info
Fluiten: Esmee Bruggeman (Dames Jong 1) en Phoebe Delwel (Dames Jong 1)
Meisjes A3 17898 Hockey Vereniging Abcoude MA2 15:30 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Sasan Issabiglou
Meisjes A4 17954 AH & BC MA4 23 16:50 17:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A5 17404 MHC Alliance MA5 20 12:25 13:15 uit -   info
Meisjes A6 17398 Hockeyclub AMVJ MA4 17:15 17:45 Veld 4  info
Meisjes B1 19017 Hockeyclub VVV MB1 25 12:20 13:30 uit -   info
Meisjes B2 19086 Hockeyclub AMVJ MB2 13:45 14:15 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Barbara Bazen (Dames Dinsdag) en Karin de Ru (Dames 45+ Masters)
Meisjes B3 19034 MHC Alliance MB3 20 09:25 10:15 uit -   info
Meisjes B4 19025 K.H.C. Strawberries MB3 25 09:50 10:45 uit -   info
  veld 1  
Meisjes B5 19071 MHC Alliance MB6 13:45 14:15 Veld 3  info
Fluiten: David Bominaar (Jongens A1 Zaal) en Tico Dreyer (Jongens A1 Zaal)
Meisjes B6 19048 Pinoké MB4 12:00 12:30 Veld 4  info
Fluiten: Laura Detmers (Dames jong 3 Zaal) en Sophie Eijpe (Dames Jong 1)
Meisjes B7 19069 THC Hurley MB4 15:30 16:00 Veld 4  info
Fluiten: Jorien Frese (Dames jong 4 Zaal) en Janey van Breemen (Dames Jong 2)
Meisjes B8 19057 U.H.C.QUI VIVE MB4 22 11:35 12:30 uit -   info
Meisjes C1 39100 MHC de Reigers MC1 13 13:15 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C2 39139 Hockeyclub AMVJ MC3 30 11:00 12:15 uit -   info
Meisjes C3 39118 Hockeyclub VVV MC3 12:00 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Edwin Rubens en Marrit Wind (Meisjes A3)
Meisjes C4 39085 MHC Alliance MC7 20 15:10 16:00 uit -   info
Meisjes C5 39112 Z.H.C. de Kraaien MC3 10:15 10:45 Veld 4  info
Meisjes C6 39075 MHCHBS MC6 14:00 14:30 Veld 1  info
Meisjes C7 39073 AHC IJburg MC5 12:15 12:45 Veld 1  info
Fluiten: Loïs van Zanten (Meisjes A2) en Julie Jo-ann van 't Loo (Meisjes B7)
CSB: Marc Boerop
Meisjes D1 40145 H.C. HISALIS MD1 12 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes D2 40143 H.C. HISALIS MD2 10:00 10:45 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Jonna Berg (Meisjes A6) en Chanel van Rijn (Meisjes A3)
Meisjes D3 40140 THC Hurley MD4 10:00 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Scott Duivenvoorden (Jongens B2) en Jeffrey Koppenol
CSB: Rob Schellingerhout
Meisjes D4 40152 Alkmaarsche M.H.C. MD3 38 10:05 11:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D5 40203 Hockeyclub VVV MD5 25 09:50 10:45 uit -   info
  supercoach D1  
Meisjes D6 40204 H.C. Haarlem MD7 10:30 11:00 Veld 1  info
Fluiten: Pip van der Laan (Meisjes B7 Zaal) en Manouk van Aalst (Meisjes A3)
CSB: Joop van der Burg
Jongens A1 16535 MHC de Reigers JA1 16:50 17:45 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens A2 16522 MHCHBS JA3 35 14:45 16:00 uit -   info
Jongens B1 17138 Pinoké JB2 15:15 16:00 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens B2 16790 H.C. HISALIS JB2 13:45 14:15 Veld 4  info
Fluiten: Tharik el Kordi (Heren 1) en Evert-Jan Tulen (Heren 1)
Jongens C1 37812 H.C. Haarlem JC1 11:45 12:30 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens C2 37809 MHC de Reigers JC2 13 15:00 15:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C3 37838 THC Hurley JC4 25 13:50 14:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D1 38388 HV Myra JD2 08:15 09:00 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens D2 38375 MHC Alliance JD6 20 15:25 16:15 uit -   info


Sponsors
 
vr 22 Maart  08:15 - 14:00
Sponsorloop basisschool merlijn
ma 8 April  18:00 - 23:00
AED/EHBPO training
zo 9 Juni  08:00 - 20:00
Kikkers Open - het familie en vriendentoernooi
za 15 Juni  09:00 - 16:00
Jongste Jeugddag
Vandaag jarig
Sophie Issabiglou
Lotte Sminia
Tienke Sminia
Get it on Google Play