Wedstrijdschema junioren
23 maart | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
Meisjes O12-1 | AMHC FIT MO12-3 | 30 | 10:00 | 11:15 | uit - KG Zand | info | ||
Meisjes O12-2 | AMHC FIT MO12-5 | 10:10 | 10:55 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Barry Kerdijk | ||||||||
Meisjes O12-3 | A.M.H.C. Rood-Wit MO12-6 | 08:15 | 09:00 | Veld 3 | info | |||
Meisjes O14-1 | MHC Bennebroek MO14-2 | 15 | 12:00 | 13:00 | uit - KG Zand | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
Meisjes O14-2 | HIC MO14-2 | 08:30 | 09:15 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Fluiten: Natalie van Veggel (Dames Dinsdag) en Markos Mars (Jongens O18-2) | ||||||||
Meisjes O14-3 | Xenios MO14-3 | 20 | 10:20 | 11:25 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O14-4 | MHCHBS MO14-6 | 10:20 | 11:05 | Veld 4 | info | |||
Fluiten: Julienne van Looij (Meisjes O18-4) | ||||||||
Meisjes O14-5 | AMHC FIT MO14-6 | 12:10 | 12:55 | Veld 4 | info | |||
Fluiten: Ferry Schrama | ||||||||
Meisjes O16-1 | HV Myra MO16-1 | 12:10 | 12:55 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Meisjes O16-2 | H.C. Haarlem MO16-2 | 10:20 | 11:05 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Fluiten: Peter Hokke en Kayleigh de Vries (Dames Onder 25-1) | ||||||||
Meisjes O16-3 | A.M.H.C. Rood-Wit MO16-7 | 27 | 13:30 | 14:40 | uit - KG Zand | info | ||
Meisjes O16-4 | Zandvoortsche Hockey Club MO16-1 | 32 | 12:45 | 14:00 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O16-5 | Hockey Vereniging Mijdrecht MO16-2 | 12:00 | 12:45 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Lisanne Bazen (Dames Onder 25-1) | ||||||||
Meisjes O18-1 | MHC Alliance MO18-2 | 14:00 | 14:45 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Meisjes O18-2 | AH & BC MO18-6 | 23 | 14:25 | 15:30 | uit - KG Zand | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
Meisjes O18-3 | MHC de Reigers MO18-3 | 13 | 09:35 | 10:30 | uit - KG Water | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
Meisjes O18-4 | THC Hurley MO18-3 | 14:00 | 14:45 | Veld 4 | info | |||
Fluiten: Julia Zwirs (Dames 3) en Anna Eickhoff (Dames 3 Zaal) | ||||||||
Jongens O14-1 | HMHC Saxenburg JO14-1 | 20 | 13:05 | 14:10 | uit - KG Zand | info | ||
Jongens O16-1 | Xenios JO16-3 | 20 | 11:00 | 12:05 | uit - KG Water | info | ||
Jongens O18-1 | MHC Alliance JO18-2 | 20 | 15:50 | 16:55 | uit - KG Zand | info | ||
Jongens O18-2 | H.C. Haarlem JO18-2 | 13:55 | 14:40 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Jeremy Berlauwt (Heren 2) en Ruben Berlauwt (Heren 2) |
vr 22 Maart 18:00 - 00:00
Apres skiĀ feest 2024
zo 24 Maart 13:15 - 23:00
Opening lustrum jaar 50 jarig Lustrum
vr 19 April 18:00 - 23:00
Venne sportdag
vr 26 April 08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen