Wedstrijdschema junioren
20 april | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
Meisjes O12-1 | AHC IJburg MO12-3 | 39 | 09:20 | 10:40 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O12-2 | A.M.H.C. Rood-Wit MO12-4 | 27 | 10:00 | 11:10 | uit - KG Zand | info | ||
Meisjes O12-3 | Xenios MO12-4 | 07:45 | 08:30 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Fluiten: Pieter Pannekeet (Heren 45-1) en Francis Wehkamp (Dames 30-2) | ||||||||
Pieter =begeleider MO18-3 speelster | ||||||||
Meisjes O14-1 | U.H.C.QUI VIVE MO14-1 | 22 | 11:25 | 12:30 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O14-2 | THC Hurley MO14-3 | 09:35 | 10:20 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Fluiten: Barry Kerdijk en Merel Honsbeek (Meisjes O18-4) | ||||||||
Meisjes O14-3 | HIC MO14-3 | 12:05 | 12:50 | Veld 4 | info | |||
Fluiten: Ferry Schrama en Dick Luikel | ||||||||
Meisjes O14-4 | HMHC Saxenburg MO14-5 | 20 | 13:50 | 14:55 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O14-5 | MHC Alliance MO14-11 | 08:15 | 09:00 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Dennis Terlouw en Ferry Schrama | ||||||||
Meisjes O16-1 | MHC Castricum MO16-1 | 11:25 | 12:10 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Fluiten: Roeland van Stapele en Sasan Issabiglou | ||||||||
Meisjes O16-2 | MHC de Reigers MO16-2 | 13:15 | 14:00 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Fluiten: Peter Hokke en Jasmijn Konings (Dames Onder 25-3) | ||||||||
Meisjes O16-3 | H.C. Haarlem MO16-4 | 25 | 12:00 | 13:10 | uit - KG Zand | info | ||
Meisjes O16-4 | MHCHBS MO16-4 | 11:20 | 12:05 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Jersey Jansen Schipper (Dames Onder 25-2) en Senna Van Ewijk (Dames Onder 25-2) | ||||||||
Meisjes O16-5 | AMHC Westerpark MO16-4 | 24 | 12:20 | 13:25 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O18-1 | MHC de Reigers MO18-1 | 15:45 | 16:30 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Fluiten: Edwin Rubens (Trim 1 ma) en Richard Bordes | ||||||||
Meisjes O18-2 | MHC Alliance MO18-4 | 20 | 16:40 | 17:45 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O18-3 | Pinoké MO18-4 | 13:10 | 13:55 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Tony Bensaiah (Heren 2) en Wout de Jongh (Heren 2) | ||||||||
Meisjes O18-4 | A.M.H.C. Rood-Wit MO18-4 | 15:00 | 15:45 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Nikki Rijerkerk (Dames 4 Zaal) en Floor Brabander (Dames 4) | ||||||||
Jongens O12-1 | AMHC FIT JO12-3 | 10:15 | 11:00 | Veld 4 | info | |||
Fluiten: Onno de Boer en Ferry Schrama | ||||||||
Jongens O14-1 | MHC Alliance JO14-5 | 20 | 07:40 | 08:45 | uit - KG Water | info | ||
Jongens O16-1 | THC Hurley JO16-5 | 25 | 14:50 | 16:00 | uit - KG Water | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
Jongens O18-1 | A.M.H.C. Rood-Wit JO18-3 | 27 | 14:35 | 15:45 | uit - KG Water | info | ||
Jongens O18-2 | AMHC Westerpark JO18-2 | 24 | 14:25 | 15:30 | uit - KG Water | info |
vr 19 April 08:15 - 19:45
Venne sportdag
vr 26 April 08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen
ma 13 Mei 21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat