|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 5398 Pinoké MA2 15:25 16:10 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Jean de Boo en Jasper van Gennip
Meisjes A2 5397 HIC MA4 15:05 15:45 Veld 3  info
Fluiten: Edgar Groen (Heren A) en Alex voor den Dag
Meisjes A3 5415 Pinoké MA3 25 13:05 14:00 uit -   info
Meisjes A4 5418 MHCHBS MA4 35 16:55 18:00 uit -   info
Meisjes A5 5378 HC Bloemendaal MA3 34 16:50 17:55 uit -   info
Meisjes A6 5383 HMHC Saxenburg MA2 17:10 17:40 Veld 3  info
Meisjes B1 8009 Xenios MB1 11:35 12:20 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Roeland van Stapele en Vincent van Rijn
Meisjes B2 6225 Hockey Vereniging Abcoude MB1 30 15:15 16:30 uit -   info
Meisjes B3 6219 HC Athena MB4 13:20 13:50 Veld 3  info
Fluiten: Edwin Rubens (Trim 1 ma)
Meisjes B4 6147 Hockeyclub VVV MB3 25 15:20 16:15 uit -   info
Meisjes B5 6182 AHC IJburg MB4 39 11:20 12:30 uit -   info
  Let op: Speellocatie is Sportpark Sloten West Ringvaartdijk 21 te Amsterdam!  
Meisjes B6 6150 M.H.C. Purmerend MB5 13:35 14:05 Veld 4  info
Fluiten: Roos Schutte (Meisjes A1)
Meisjes C1 7656 U.H.C.QUI VIVE MC1 09:40 10:25 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Reinier Willems (Heren B) en Rob Schellingerhout
Meisjes C2 7087 Pinoké MC4 13:30 14:15 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Ida Roos (Meisjes A6) en Sybrenne Haye (Dames Dinsdag)
Meisjes C3 7080 HV Myra MC3 13:45 14:30 Veld 1  info
Fluiten: Maura gambino Salvado (Meisjes A6) en Jamie van Rooij (Meisjes A6)
Meisjes C4 7115 Hockey Vereniging Mijdrecht MC2 33 09:55 11:00 uit -   info
Meisjes C5 7097 HMHC Saxenburg MC5 20 14:15 15:05 uit -   info
Meisjes C6 11611 HV Myra MC5 20 16:10 17:00 uit -   info
Meisjes D1 8170 MHC Bennebroek MD1 15 07:50 08:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D2 8200 THC Hurley MD3 09:15 10:00 Veld 3  info
Fluiten: Femke van Lonkhuijzen (Meisjes A1) en Maya Nutt (Meisjes B3)
CS begeleider: Joop van der Burg
Meisjes D3 8194 Hockey Vereniging Mijdrecht MD3 11:50 12:35 Veld 1  info
Fluiten: Frank Keessen en Daniël Zon (Jongens B2)
CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes D4 8207 H.V. de Terriërs MD2 45 09:55 11:10 uit -   info
Meisjes D5 8158 Hockeyclub VVV MD4 10:10 10:40 Veld 1  info
Fluiten: Matthijs Zon (Jongens B2) en Sylvana Jezewski (Meisjes A2)
Meisjes D6 8165 MHC de Reigers MD5 13 11:40 12:25 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens A1 3570 Pinoké JA3 25 14:55 16:05 uit -   info
Jongens B1 3851 HC Bloemendaal JB3 17:20 18:05 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Chanel van Rijn (Dames Jong 2) en Alex voor den Dag
Jongens B2 3850 Hockey Vereniging Mijdrecht JB1 33 15:10 16:15 uit -   info
Jongens B3 3841 AH & BC JB5 23 12:30 13:25 uit -   info
Jongens C1 4251 MHC Alliance JC2 07:45 08:30 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sjaak Sijm en Richard Bordes
Jongens C2 4077 H.C. HISALIS JC2 12 09:10 09:55 uit -   info
Jongens D1 4764 Hockeyclub VVV JD2 25 12:25 13:35 uit -   info
Jongens D2 4772 BHC Overbos JD2 11:25 11:55 Veld 3  info
Fluiten: Amber Wessel (Meisjes A1)
CS begeleider: ?


Sponsors
 
ma 21 September  18:30 - 21:00
Bitje happen op de club
Get it on Google Play