|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

29 februari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 14202 M.H.C. Purmerend MA1 17:05 17:50 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes A2 14201 A.M.H.C. Rood-Wit MA2 15:30 16:00 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes A3 14235 HV Myra MA3 20 n.n.b uit -   info
Meisjes A4 14228 MHC Uitgeest MA2 29 15:05 16:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Niesvenstraat 16
1911 VA, Uitgeest
0251-314127
Route
Per auto: vanuit Alkmaar via Rijksweg A9, tweede afslag Uitgeest. Vanuit Amsterdam via Rijksweg A9, eerste afslag Uitgeest. Ten hoogte van NS- station rechtsaf richting Akersloot/Uitgeest, daarna eerste weg linksaf, met de bocht mee naar rechts, eerste weg links en u rijdt het parkeerterrein van sportcomplex De Koog op.
Tenue
Marineblauw met wit shirt, marineblauwe broek/rok, marineblauwe kousen met witte boord
--
Meisjes A5 14224 AHC IJburg MA6 39 n.n.b uit -   info
Meisjes B1 Hockey Vereniging Abcoude MB1 09:30 10:30 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes B2 35301 Pinoké MB3 25 11:15 12:25 uit -   info
Meisjes B3 35288 HC Athena MB4 13:40 14:10 Veld 3  info
Meisjes B4 35357 MHC Castricum MB3 35 n.n.b uit -   info
Meisjes B5 35283 HC Bloemendaal MB4 15:30 16:00 Veld 4  info
Meisjes B7 35339 AMHC Westerpark MB4 24 15:20 16:15 uit -   info
Meisjes B8 35279 BHC Overbos MB7 17:20 17:50 Veld 3  info
Meisjes C1 36329 AHC IJburg MC1 13:25 14:10 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes C2 36293 K.H.C. Strawberries MC1 25 09:40 10:50 uit -   info
Meisjes C3 36314 HC Athena MC4 24 14:55 15:50 uit -   info
Meisjes C4 36315 MHCHBS MC6 11:50 12:20 Veld 3  info
Meisjes C5 36287 MHC Castricum MC3 35 n.n.b uit -   info
Meisjes C6 36241 Hockey Vereniging Abcoude MC3 15:30 16:00 Veld 3  info
CS begeleider: Marc Boerop
Meisjes C7 36306 AHC IJburg MC6 11:50 12:20 Veld 4  info
CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes D1 37438 HC Athena MD1 24 09:10 10:20 uit -   info
Meisjes D2 37408 MHC Alliance MD3 07:55 08:40 Adri van Munster veld (2)  info
CS begeleider: Felice Veereschild
Meisjes D3 37429 Hockeyclub AMVJ MD4 30 10:25 11:40 uit -   info
Meisjes D4 37383 BHC Overbos MD4 30 10:00 11:00 uit -   info
Meisjes D5 37359 HC Athena MD6 10:00 10:30 Veld 4  info
CS begeleider: Sjaak Sijm
Meisjes D6 37391 AMHC Westerpark MD4 13:40 14:10 Veld 4  info
CS begeleider: Marc Boerop
Jongens A1 12474 AH & BC JA3 23 15:05 16:00 uit -   info
Jongens B1 33807 K.H.C. Strawberries JB1 25 11:30 12:40 uit -   info
Jongens B2 33818 Pinoké JB4 10:00 10:30 Veld 3  info
Jongens C1 34288 AMHC FIT JC1 30 10:55 12:10 uit -   info
Jongens C2 34295 AH & BC JC5 23 12:40 13:35 uit -   info
Jongens C3 34299 Pinoké JC4 10:30 11:00 Veld 1  info
Jongens D1 34775 Xenios JD2 11:35 12:20 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens D2 34796 H.C. Haarlem JD3 25 n.n.b uit -   info


Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
do 18 Juni  07:30 - 19:00
Sportdag Sportservice
Get it on Google Play