Heren 2
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Jens van Eijk | |||
Aanvoerder | Evert-Jan Tulen | |||
Manager | Luc Nooren |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | R.H.V. Leonidas H7 | 12:00 | 12:45 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
2 jun | LOHC H3 | 12:55 | 14:00 | uit | route | ||
16 jun | R.H.V. Leonidas H5 | 10:55 | 12:30 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Pinoké H6 | 16 | 38 | 12 | 2 | 2 | 54 | 24 | 0 |
2 | Cartouche H4 | 15 | 33 | 10 | 3 | 2 | 47 | 24 | 0 |
3 | Groen-Geel H2-O | 17 | 30 | 8 | 6 | 3 | 31 | 21 | 0 |
4 | Klein Zwitserland H3 | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 41 | 39 | 0 |
5 | Leonidas H5 | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 29 | 23 | 0 |
6 | VVV H3 | 15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 38 | 30 | 0 |
7 | Kampong H4 | 16 | 17 | 6 | 2 | 8 | 49 | 54 | 3 |
8 | Alecto H2-O | 16 | 15 | 3 | 6 | 7 | 26 | 35 | 0 |
9 | Kikkers H2-O | 17 | 12 | 2 | 6 | 9 | 34 | 58 | 0 |
10 | Leiden H3 | 16 | 10 | 2 | 4 | 10 | 20 | 41 | 0 |
11 | Leonidas H7 | 16 | 8 | 1 | 5 | 10 | 27 | 47 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Cartouche H4 | Kampong H4 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | VVV H3 | Kikkers H2-O | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké H6 | Klein Zwitserland H3 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H5 | Leonidas H7 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alecto H2-O | Groen-Geel H2-O | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Cartouche H4 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Groen-Geel H2-O | Pinoké H6 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H7 | VVV H3 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H2-O | Alecto H2-O | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H3 | Leonidas H5 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Cartouche H4 | Groen-Geel H2-O | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Kampong H4 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alecto H2-O | Leonidas H7 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | VVV H3 | Leiden H3 | (4-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké H6 | Kikkers H2-O | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Leonidas H7 | Pinoké H6 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H3 | Alecto H2-O | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Groen-Geel H2-O | Klein Zwitserland H3 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H2-O | Cartouche H4 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong H4 | Leonidas H5 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Cartouche H4 | Leonidas H7 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | VVV H3 | Leonidas H5 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Groen-Geel H2-O | Kampong H4 | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Kikkers H2-O | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké H6 | Leiden H3 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Leiden H3 | Cartouche H4 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H7 | Klein Zwitserland H3 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H5 | Alecto H2-O | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H2-O | Groen-Geel H2-O | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong H4 | VVV H3 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 22 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kampong H4 | Leonidas H5 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Leiden H3 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alecto H2-O | VVV H3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Groen-Geel H2-O | Leonidas H7 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H2-O | Kampong H4 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké H6 | Leonidas H5 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Leonidas H5 | Cartouche H4 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong H4 | Alecto H2-O | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H3 | Groen-Geel H2-O | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | VVV H3 | Pinoké H6 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H7 | Kikkers H2-O | (4-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Leonidas H5 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cartouche H4 | VVV H3 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké H6 | Alecto H2-O | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H2-O | Leiden H3 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H7 | Kampong H4 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Leiden H3 | Leonidas H7 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké H6 | Kampong H4 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alecto H2-O | Cartouche H4 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | VVV H3 | Klein Zwitserland H3 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H5 | Groen-Geel H2-O | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Alecto H2-O | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cartouche H4 | Pinoké H6 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Groen-Geel H2-O | VVV H3 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong H4 | Leiden H3 | (6-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H2-O | Leonidas H5 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kampong H4 | Cartouche H4 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Pinoké H6 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H2-O | VVV H3 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Groen-Geel H2-O | Alecto H2-O | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H7 | Leonidas H5 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Cartouche H4 | Klein Zwitserland H3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké H6 | Groen-Geel H2-O | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alecto H2-O | Kikkers H2-O | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | VVV H3 | Leonidas H7 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H5 | Leiden H3 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 13 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers H2-O | Pinoké H6 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Groen-Geel H2-O | Cartouche H4 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong H4 | Klein Zwitserland H3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H3 | VVV H3 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H7 | Alecto H2-O | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Groen-Geel H2-O | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cartouche H4 | Kikkers H2-O | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké H6 | Leonidas H7 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alecto H2-O | Leiden H3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H5 | Kampong H4 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers H2-O | Klein Zwitserland H3 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H3 | Pinoké H6 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kampong H4 | Groen-Geel H2-O | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Klein Zwitserland H3 | Leonidas H7 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Groen-Geel H2-O | Kikkers H2-O | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alecto H2-O | Leonidas H5 | (1-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | VVV H3 | Kampong H4 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cartouche H4 | Leiden H3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Kampong H4 | Kikkers H2-O | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | VVV H3 | Alecto H2-O | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H3 | Klein Zwitserland H3 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H5 | Pinoké H6 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leonidas H7 | Groen-Geel H2-O | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
DONDERDAG 16 MEI 2024 | |||||||||
Leonidas H5 | VVV H3 | 21:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Cartouche H4 | Leonidas H5 | 10:30 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Groen-Geel H2-O | Leiden H3 | 10:45 | Roggewoning (Groen-Geel) | ||||||
Kikkers H2-O | Leonidas H7 | 12:45 | Getsewoud-Noord | ||||||
Alecto H2-O | Kampong H4 | 14:30 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Pinoké H6 | VVV H3 | 17:00 | Amsterdamse Bos (Pinoké) | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
VVV H3 | Cartouche H4 | 0:00 | Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV) | ||||||
Leonidas H5 | Klein Zwitserland H3 | 9:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
Alecto H2-O | Pinoké H6 | 10:45 | Sportpark 'De Bloemerd' | ||||||
Kampong H4 | Leonidas H7 | 12:30 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Leiden H3 | Kikkers H2-O | 14:00 | Sportpark de Krogt | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Cartouche H4 | Alecto H2-O | 0:00 | Sportpark DuiveSteyn | ||||||
Leonidas H7 | Leiden H3 | 0:00 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
Klein Zwitserland H3 | VVV H3 | 12:45 | Sportpark 'HCKZ' | ||||||
Kampong H4 | Pinoké H6 | 14:15 | Laan van Maarschalkerweerd | ||||||
Groen-Geel H2-O | Leonidas H5 | 14:15 | Roggewoning (Groen-Geel) | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Pinoké H6 | Cartouche H4 | 0:00 | Amsterdamse Bos (Pinoké) | ||||||
VVV H3 | Groen-Geel H2-O | 0:00 | Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV) | ||||||
Leiden H3 | Kampong H4 | 10:30 | Sportpark de Krogt | ||||||
Leonidas H5 | Kikkers H2-O | 12:30 | Sportpark Toepad (Leonidas) | ||||||
Alecto H2-O | Klein Zwitserland H3 | 12:45 | Sportpark 'De Bloemerd' |
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024
zo 2 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024