Jongens O18-2
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Joost Zon | |||
Manager | Muriel Somers | |||
Coach | Joost Zon | |||
Hoofdtrainer | Saskia Govers |
Nog 2 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | HV Myra JO18-4 | 15:45 | 16:50 | uit | route | ||
1 jun | Hockey Vereniging Abcoude JO18-2 | 14:20 | 15:05 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Kikkers JO18-2 | 12 | 34 | 11 | 1 | 0 | 48 | 6 | 0 |
2 | Abcoude JO18-2 | 12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 40 | 14 | 0 |
3 | Westerpark JO18-2 | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 48 | 30 | 0 |
4 | Haarlem JO18-2 | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 36 | 23 | 0 |
5 | Alliance JO18-3 | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 29 | 32 | 0 |
6 | Bloemendaal JO18-4 | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 44 | 38 | 0 |
7 | AthenA JO18-3 | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 26 | 31 | 0 |
8 | Myra JO18-4 | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 6 | 103 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO18-2 | AthenA JO18-3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark JO18-2 | Alliance JO18-3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude JO18-2 | Bloemendaal JO18-4 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra JO18-4 | Haarlem JO18-2 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Bloemendaal JO18-4 | Myra JO18-4 | (11-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance JO18-3 | Abcoude JO18-2 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem JO18-2 | Kikkers JO18-2 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA JO18-3 | Westerpark JO18-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Haarlem JO18-2 | AthenA JO18-3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers JO18-2 | Bloemendaal JO18-4 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra JO18-4 | Alliance JO18-3 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude JO18-2 | Westerpark JO18-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO18-2 | Alliance JO18-3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal JO18-4 | Haarlem JO18-2 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA JO18-3 | Abcoude JO18-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 11 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Bloemendaal JO18-4 | AthenA JO18-3 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 14 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Haarlem JO18-2 | Alliance JO18-3 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Myra JO18-4 | Abcoude JO18-2 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
MAANDAG 26 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Westerpark JO18-2 | Myra JO18-4 | (11-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 29 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO18-2 | Westerpark JO18-2 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Abcoude JO18-2 | Kikkers JO18-2 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark JO18-2 | Haarlem JO18-2 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra JO18-4 | AthenA JO18-3 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance JO18-3 | Bloemendaal JO18-4 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO18-2 | Myra JO18-4 | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem JO18-2 | Abcoude JO18-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal JO18-4 | Westerpark JO18-2 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA JO18-3 | Alliance JO18-3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | AthenA JO18-3 | Kikkers JO18-2 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal JO18-4 | Abcoude JO18-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance JO18-3 | Westerpark JO18-2 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem JO18-2 | Myra JO18-4 | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO18-2 | Haarlem JO18-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude JO18-2 | Alliance JO18-3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra JO18-4 | Bloemendaal JO18-4 | (0-12)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark JO18-2 | AthenA JO18-3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Alliance JO18-3 | Myra JO18-4 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark JO18-2 | Abcoude JO18-2 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal JO18-4 | Kikkers JO18-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA JO18-3 | Haarlem JO18-2 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Myra JO18-4 | Westerpark JO18-2 | (1-9)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance JO18-3 | Kikkers JO18-2 | (0-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude JO18-2 | AthenA JO18-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem JO18-2 | Bloemendaal JO18-4 | (5-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Westerpark JO18-2 | Kikkers JO18-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude JO18-2 | Myra JO18-4 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA JO18-3 | Bloemendaal JO18-4 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance JO18-3 | Haarlem JO18-2 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
MAANDAG 22 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Haarlem JO18-2 | Westerpark JO18-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | ||||||||||||||
.. | Bloemendaal JO18-4 | Alliance JO18-3 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA JO18-3 | Myra JO18-4 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Abcoude JO18-2 | Haarlem JO18-2 | 14:00 | Sportpark 'Hollandse Kade' | ||||||
Westerpark JO18-2 | Bloemendaal JO18-4 | 15:15 | Sportpark Spieringhorn | ||||||
Alliance JO18-3 | AthenA JO18-3 | 16:05 | Sportparklaan | ||||||
Myra JO18-4 | Kikkers JO18-2 | 16:50 | Sportlaan Oost (Myra) | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Kikkers JO18-2 | Abcoude JO18-2 | 15:05 | Getsewoud-Noord |
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024
zo 2 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024