|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Alle thuiswedstrijden
 

09:00

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
1 M3F1 !Reservering F-stage
1 M3F2 !Reservering F-stage
1 MF3 !Reservering F-stage
1 MIXF1 Kikkers F-stage
2 JD1 Kikkers MD1 Neville Harteloh JD1 start in uit-tenue
2 MD1 Kikkers JD1 MD1 start in thuis-tenue
3 MD2 Kikkers MD3 Vincent ten Veen MD2 start in thuis-tenue
3 MD3 Kikkers MD2 MD3 start in uit-tenue
4 J6E1 !Reservering 8-tal wedstrijden
4 M6E1 !Reservering 8-tal wedstrijden
4 M6E2 !Reservering 8-tal wedstrijden
4 M6E3 !Reservering 8-tal wedstrijden
4 M6E4 !Reservering 8-tal wedstrijden
 

10:15

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
1 J8E1 Kikkers MD6 J8E1 start in thuis-tenue
1 MD6 Kikkers J8E1 Lisanne de Bruijn MD6 start in uit-tenue / CS begeleider: Rob Schellingerhout
 

10:30

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
4 M8E2 Kikkers JD2 M8E2 start in thuis-tenue
4 JD2 Kikkers M8E2 Quinten Pannekeet JD2 start in uit-tenue / CS begeleider: Rob Schellingerhout
 

10:45

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
2 JC1 Kikkers MC1 Rob Deutekom JC1 start in thuis-tenue
2 MC1 Kikkers JC1 MC1 start in uit-tenue
3 MC2 Kikkers MC3 Aldwin Langeveld
Michael ten Veen
MC2 start in thuis-tenue
3 MC3 Kikkers MC2 MC3 start in uit-tenue
 

12:00

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
1 M8E1 Kikkers MD5 M8E1 start in thuis-tenue
1 MD5 Kikkers M8E1 Floris Oldeman MD5 start in uit-tenue / CS begeleider: Sjaak Sijm
 

12:15

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
4 MC5 Kikkers MC6 Stefan Oostdam MC5 start in thuis-tenue / CS begeleider: Rob Schellingerhout
4 MC6 Kikkers MC5 MC6 start in uit-tenue
 

12:30

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
2 MB2 Kikkers MB3 Edwin Rubens
Aldwin Langeveld
MB2 start in thuis-tenue
2 MB3 Kikkers MB2 MB3 start in uit-tenue
3 MD4 Kikkers MC4 MD4 start in thuis-tenue
3 MC4 Kikkers MD4 Maud Plessius MC4 start in uit-tenue / CS begeleider: Rob Schellingerhout
 

13:45

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
1 MA5 Kikkers MA6 Esmée van Emmerik
Alex voor den Dag
MA5 start in thuis-tenue
1 MA6 Kikkers MA5 MA6 start in uit-tenue
 

14:00

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
4 JC2 Kikkers JB3 JC2 start in thuis-tenue
4 JB3 Kikkers JC2 Willemijn van Stapele
Peter van den Heuvel
JB3 start in uit-tenue
 

14:15

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
2 MA1 !Reservering 3 vs 3 JB1-MA1-MB1
2 JB1 !Reservering 3 vs 3 JA1-MA1-MB1
2 MB1 !Reservering 3 vs 3 JB1-MA1-MB1
3 JA1 Kikkers JB2 JA1 start in thuis-tenue
3 JB2 Kikkers JA1 JB2 start in uit-tenue
 

15:30

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
1 MB6 Kikkers MB4 MB6 start in thuis-tenue
1 MB4 Kikkers MB6 Anastasia Bogomolov
Rob Deutekom
MB4 start in uit-tenue
 

15:45

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
4 MA4 Kikkers MB5 Sjaak Sijm
Jaia Hinnen
MA4 start in thuis-tenue
4 MB5 Kikkers MA4 MB5 start in uit-tenue
 

16:00

Veld Wedstrijdnr Team Tegenstander Scheidsrechters Opmerking
3 MA2 Kikkers MA3 Emma Op de Beek
Alex voor den Dag
MA2 start in thuis-tenue
3 MA3 Kikkers MA2 MA3 start in uit-tenue
Sponsors
vr 16 April  19:00 - 21:00
Kaas & Wijn Thuisproeferij
za 24 April  00:15 - 23:00
Geen trainingen IVM mei-vakantie
di 27 April  00:15 - 23:00
Koningsdag, geen trainingen
ma 3 Mei  09:00 - 17:30
Bovelander Hockeykamp
Get it on Google Play