|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames 1



Teamondersteuning
Manager Elsbeth Gabel-offers Email
Hoofdtrainer Marc Helmink Email
Aanvoerder Roos Schutte Email
Coach Marc Helmink Email
Begeleider Tessa Bronkhorst Email

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 jun HMHC D1
11:45 12:45 thuis Adri van Munster veld (2)
1 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid D1 21 56 18 2 1 74 22 0
2 Spandersbosch D1 21 51 16 3 2 68 23 0
3 IJburg D1 21 48 15 3 3 42 16 0
4 Hilversum D1 21 47 15 2 4 45 24 0
5 Kikkers D1 21 32 10 2 9 30 39 0
6 Shinty D1 21 31 9 4 8 31 28 0
7 Loenen D1 21 28 9 1 11 49 36 0
8 UNO D1 21 20 6 2 13 41 44 0
9 Abcoude D1 21 18 4 6 11 26 35 0
10 Mijdrecht D1 21 14 3 5 13 24 58 0
11 Rijnvliet D1 21 8 2 2 17 21 64 0
12 Zeewolde D1 21 8 2 2 17 25 87 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. UNO D1 Hilversum D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Rijnvliet D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Spandersbosch D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Zeewolde D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Abcoude D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Mijdrecht D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Spandersbosch D1 Kikkers D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Loenen D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Shinty D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 UNO D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Rapid D1 (1-11)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 IJburg D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. UNO D1 Spandersbosch D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Mijdrecht D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Rapid D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Rijnvliet D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Hilversum D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Zeewolde D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Mijdrecht D1 IJburg D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Shinty D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 UNO D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Loenen D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Abcoude D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Kikkers D1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Shinty D1 Rijnvliet D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Spandersbosch D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Loenen D1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Rapid D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Mijdrecht D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Zeewolde D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Rapid D1 Shinty D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 UNO D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Hilversum D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Abcoude D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 IJburg D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Kikkers D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. IJburg D1 Rapid D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Loenen D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Kikkers D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Zeewolde D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Spandersbosch D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Rijnvliet D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Rapid D1 Abcoude D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 IJburg D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Mijdrecht D1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Hilversum D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Shinty D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 UNO D1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Mijdrecht D1 Rijnvliet D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Zeewolde D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Loenen D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Rapid D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 UNO D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Kikkers D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 17 NOVEMBER 2023
.. Rapid D1 Mijdrecht D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. UNO D1 IJburg D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Hilversum D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Abcoude D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Spandersbosch D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Zeewolde D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Mijdrecht D1 Loenen D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Rapid D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Shinty D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Rijnvliet D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 UNO D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Kikkers D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Spandersbosch D1 Loenen D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Rapid D1 (2-8)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Shinty D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 UNO D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Kikkers D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 IJburg D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. UNO D1 Mijdrecht D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Hilversum D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Zeewolde D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Rijnvliet D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Spandersbosch D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Abcoude D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Rijnvliet D1 Kikkers D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Loenen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 UNO D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Shinty D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 IJburg D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Abcoude D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. IJburg D1 Mijdrecht D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Rijnvliet D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Spandersbosch D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Zeewolde D1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Rapid D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Hilversum D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Rapid D1 UNO D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Shinty D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 IJburg D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Hilversum D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Abcoude D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Kikkers D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. IJburg D1 Rijnvliet D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Rapid D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Mijdrecht D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Zeewolde D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Loenen D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Spandersbosch D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Rijnvliet D1 Abcoude D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 IJburg D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Shinty D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Hilversum D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Mijdrecht D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 UNO D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 25 APRIL 2024
.. Hilversum D1 Rijnvliet D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 MEI 2024
.. Abcoude D1 Rapid D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Zeewolde D1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Kikkers D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Loenen D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Spandersbosch D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 JUNI 2024
.. Kikkers D1 IJburg D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Shinty D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Abcoude D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Mijdrecht D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Hilversum D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Spandersbosch D1 (1-8)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 JUNI 2024
.. Zeewolde D1 Shinty D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Rijnvliet D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Kikkers D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Loenen D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Rapid D1 (3-6)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 UNO D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Shinty D1 IJburg D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
  Kikkers D1 Hilversum D1 12:45 Getsewoud-Noord
  UNO D1 Abcoude D1 12:45 Sportpark Vechtzoom
  Loenen D1 Mijdrecht D1 12:45 Sportpark 'De Heul'
  Rapid D1 Spandersbosch D1 12:45 Sportpark Molenvliet
  Rijnvliet D1 Zeewolde D1 12:45 Sportpark Rijnvliet

Sponsors
di 18 Juni  08:30 - 16:00
Sportservice sportdag
za 7 September  09:00 - 23:00
Kikker off
za 7 September  10:00 - 23:00
Kikker off
Get it on Google Play