|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames A



Teamondersteuning
Trainer Joop van der Burg Email
Aanvoerder Laura Bakker Email
Manager Danitsa van Campen Email
Aanvoerder Nathalie Jansen Email

Nog 14 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 okt 9686 Craeyenhout D30A
50
08:55 10:30 uit route
14 nov 9635 H.V. de Terriërs D30A
45
uit route
21 nov 9698 HIC D30A
20
10:10 11:15 uit route
28 nov 9737 A.M.H.C. Rood-Wit D30A
10:00 10:45 thuis Adri van Munster veld (2)
13 mrt 9738 HV Victoria D30A
thuis
20 mrt 9719 Loenense MHC D30A
45
uit route
27 mrt 9739 MHCHBS D30A
thuis
3 apr 9749 AH & BC D30B
23
uit route
10 apr 9740 Hockey Vereniging Abcoude D30A
thuis
24 apr 9711 HC Athena D30A
24
uit route
8 mei 9741 Craeyenhout D30A
thuis
22 mei 9742 H.V. de Terriërs D30A
thuis
29 mei 9743 HIC D30A
thuis
12 jun 9599 A.M.H.C. Rood-Wit D30A
27
uit route
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA D30A 6 15 5 0 1 20 8 0
2 Victoria D30A 6 13 4 1 1 19 9 0
3 Terriërs D30A 5 12 4 0 1 23 7 0
4 HBS D30A 6 10 3 1 2 11 11 0
5 Craeyenhout D30A 5 7 2 1 2 6 8 0
6 Amsterdam D30B 5 7 2 1 2 9 13 0
7 Loenen D30A 5 6 2 0 3 4 13 0
8 Rood-Wit D30A 5 6 1 3 1 6 7 0
9 Abcoude D30A 5 5 1 2 2 9 9 0
10 HIC D30A 6 4 1 1 4 3 7 0
11 Kikkers D30A 6 0 0 0 6 3 21 0

Uitslagenmatrix
  Victoria D30ARood-Wit D30AHBS D30ATerriërs D30AAbcoude D30ACraeyenhout D30AHIC D30AAthenA D30ALoenen D30AKikkers D30AAmsterdam D30B
Victoria D30A   3-2 4-1 4-0
Rood-Wit D30A 3-3   0-0
HBS D30A 3-2   1-4 0-3 3-0
Terriërs D30A   1-0 7-2
Abcoude D30A 1-1   0-1 5-1
Craeyenhout D30A 0-3 2-2  
HIC D30A 0-0 1-3 0-1  
AthenA D30A 4-0 3-0   2-0
Loenen D30A 0-3 2-1 1-4   0-5
Kikkers D30A 0-5 0-1   2-3
Amsterdam D30B 1-9  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. HIC D30A HBS D30A 1-3 Definitief
.. Loenen D30A Rood-Wit D30A 0-3 Definitief
.. Victoria D30A Kikkers D30A 4-0 Definitief
.. AthenA D30A Craeyenhout D30A 3-0 Definitief
.. Amsterdam D30B Terriërs D30A 1-9 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Abcoude D30A HIC D30A 0-1 Definitief
.. Terriërs D30A AthenA D30A 7-2 Definitief
.. Kikkers D30A Loenen D30A 0-1 Definitief
.. Rood-Wit D30A Amsterdam D30B 0-0 Definitief
.. HBS D30A Victoria D30A 3-2 Definitief
WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2021
.. Craeyenhout D30A Abcoude D30A 2-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. HIC D30A Craeyenhout D30A 0-1 Definitief
.. AthenA D30A Rood-Wit D30A 4-0 Definitief
.. Loenen D30A Amsterdam D30B 0-5 Definitief
.. Victoria D30A Abcoude D30A 4-1 Definitief
.. HBS D30A Kikkers D30A 3-0 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Kikkers D30A Amsterdam D30B 2-3 Definitief
.. Abcoude D30A HBS D30A 1-1 Definitief
.. Craeyenhout D30A Victoria D30A 0-3 Definitief
.. Terriërs D30A HIC D30A 1-0 Definitief
.. Loenen D30A AthenA D30A 1-4 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. HIC D30A Rood-Wit D30A 0-0 Definitief
.. AthenA D30A Amsterdam D30B 2-0 Definitief
.. Abcoude D30A Kikkers D30A 5-1 Definitief
.. HBS D30A Craeyenhout D30A 0-3 Definitief
.. Victoria D30A Terriërs D30A 3-2 Definitief
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
.. HBS D30A Terriërs D30A 1-4 Definitief
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
.. Kikkers D30A AthenA D30A 0-5 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Rood-Wit D30A Victoria D30A 3-3 Definitief
.. Loenen D30A HIC D30A 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Abcoude D30A Terriërs D30A 15:30 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Craeyenhout D30A Kikkers D30A 10:30 H.B.S. - Craeyenhout
  HBS D30A Rood-Wit D30A 10:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC D30A Amsterdam D30B 10:45 Escapade (HIC)
  Victoria D30A Loenen D30A 9:30 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Amsterdam D30B Victoria D30A 12:30 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30A HIC D30A 18:30 Oost Watergraafsmeer
  Loenen D30A HBS D30A 11:00 Sportp. 'De Heul'
  Rood-Wit D30A Abcoude D30A 10:45 Marienweide
  Terriërs D30A Craeyenhout D30A 11:00 Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Abcoude D30A Loenen D30A 10:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Craeyenhout D30A Rood-Wit D30A 14:30 H.B.S. - Craeyenhout
  HBS D30A Amsterdam D30B 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Terriërs D30A Kikkers D30A Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria D30A AthenA D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Abcoude D30A Amsterdam D30B 13:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
  AthenA D30A HBS D30A Oost Watergraafsmeer
  HIC D30A Kikkers D30A 11:15 Escapade (HIC)
  Loenen D30A Craeyenhout D30A 11:00 Sportp. 'De Heul'
  Rood-Wit D30A Terriërs D30A 10:45 Marienweide
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Abcoude D30A AthenA D30A 10:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Craeyenhout D30A Amsterdam D30B 10:30 H.B.S. - Craeyenhout
  Kikkers D30A Rood-Wit D30A 10:45 Getsewoud-Noord
  Terriërs D30A Loenen D30A Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria D30A HIC D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 13 MAART 2022
  Craeyenhout D30A AthenA D30A H.B.S. - Craeyenhout
  HBS D30A HIC D30A Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kikkers D30A Victoria D30A Getsewoud-Noord
  Rood-Wit D30A Loenen D30A Marienweide
  Terriërs D30A Amsterdam D30B Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 20 MAART 2022
  Amsterdam D30B Rood-Wit D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30A Terriërs D30A Oost Watergraafsmeer
  HIC D30A Abcoude D30A Escapade (HIC)
  Loenen D30A Kikkers D30A Sportp. 'De Heul'
  Victoria D30A HBS D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 27 MAART 2022
  Abcoude D30A Victoria D30A Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amsterdam D30B Loenen D30A Wagener Stadion
  Craeyenhout D30A HIC D30A H.B.S. - Craeyenhout
  Kikkers D30A HBS D30A Getsewoud-Noord
  Rood-Wit D30A AthenA D30A Marienweide
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Amsterdam D30B Kikkers D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30A Loenen D30A Oost Watergraafsmeer
  HBS D30A Abcoude D30A Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC D30A Terriërs D30A Escapade (HIC)
  Victoria D30A Craeyenhout D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Amsterdam D30B AthenA D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout D30A HBS D30A H.B.S. - Craeyenhout
  Kikkers D30A Abcoude D30A Getsewoud-Noord
  Rood-Wit D30A HIC D30A Marienweide
  Terriërs D30A Victoria D30A Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Abcoude D30A Craeyenhout D30A Sportp. 'Hollandse Kade'
  AthenA D30A Kikkers D30A Oost Watergraafsmeer
  HIC D30A Loenen D30A Escapade (HIC)
  Terriërs D30A HBS D30A Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria D30A Rood-Wit D30A Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 8 MEI 2022
  Amsterdam D30B HIC D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers D30A Craeyenhout D30A Getsewoud-Noord
  Loenen D30A Victoria D30A Sportp. 'De Heul'
  Rood-Wit D30A HBS D30A Marienweide
  Terriërs D30A Abcoude D30A Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 15 MEI 2022
  Abcoude D30A Rood-Wit D30A Sportp. 'Hollandse Kade'
  Craeyenhout D30A Terriërs D30A H.B.S. - Craeyenhout
  HBS D30A Loenen D30A Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC D30A AthenA D30A Escapade (HIC)
  Victoria D30A Amsterdam D30B Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 22 MEI 2022
  Amsterdam D30B HBS D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30A Victoria D30A Oost Watergraafsmeer
  Kikkers D30A Terriërs D30A Getsewoud-Noord
  Loenen D30A Abcoude D30A Sportp. 'De Heul'
  Rood-Wit D30A Craeyenhout D30A Marienweide
ZONDAG 29 MEI 2022
  Amsterdam D30B Abcoude D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout D30A Loenen D30A H.B.S. - Craeyenhout
  HBS D30A AthenA D30A Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kikkers D30A HIC D30A Getsewoud-Noord
  Terriërs D30A Rood-Wit D30A Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amsterdam D30B Craeyenhout D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30A Abcoude D30A Oost Watergraafsmeer
  HIC D30A Victoria D30A Escapade (HIC)
  Loenen D30A Terriërs D30A Sportp. 'De Heul'
  Rood-Wit D30A Kikkers D30A Marienweide

Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
ma 11 Oktober  00:15 - 00:00
Vervanging kunstgras veld 4
za 30 Oktober  18:00 - 00:00
Halloween
Get it on Google Play