|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes A1



Teamondersteuning
Coach Aniek Klevering Email
Trainer Aniek Klevering Email
Manager Raymond Veereschild Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 14202 M.H.C. Purmerend MA1
17:05 17:50 thuis Adri van Munster veld (2)
7 mrt 14284 HMHC Saxenburg MA1
20
uit route
14 mrt 14340 HC Bloemendaal MA2
34
uit route
21 mrt 14420 Hockey Vereniging Abcoude MA1
thuis
28 mrt 14458 AH & BC MA2
23
uit route
4 apr 14554 WFHC MA1
thuis
18 apr 14587 MHC Amstelveen MA1
thuis
9 mei 14655 M.H.C. Purmerend MA1
40
uit route
16 mei 14738 HMHC Saxenburg MA1
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MA1 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Amstelveen MA1 5 13 4 1 0 16 5 0
3 Abcoude MA1 5 8 2 2 1 8 5 0
4 Bloemendaal MA2 5 7 2 1 2 6 6 0
5 Purmerend MA1 5 6 1 3 1 6 5 0
6 Amsterdam MA2 5 5 1 2 2 8 9 0
7 Kikkers MA1 5 3 1 0 4 6 18 0
8 Saxenburg MA1 5 0 0 0 5 4 19 0

Uitslagenmatrix
  Abcoude MA1Amstelveen MA1Amsterdam MA2Bloemendaal MA2Hoorn (WFHC) MA1Kikkers MA1Purmerend MA1Saxenburg MA1
Abcoude MA1   3-0 0-0
Amstelveen MA1 2-1   5-2 6-1
Amsterdam MA2 1-1 0-2  
Bloemendaal MA2 1-1   1-3 2-0
Hoorn (WFHC) MA1 3-0   4-1
Kikkers MA1 2-6 1-0  
Purmerend MA1 1-1 1-2 1-1  
Saxenburg MA1 2-3 0-5 1-3  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Amsterdam MA2 Abcoude MA1 1-1 Definitief
.. Purmerend MA1 Hoorn (WFHC) MA1 1-1 Definitief
.. Amstelveen MA1 Saxenburg MA1 6-1 Definitief
.. Kikkers MA1 Bloemendaal MA2 1-0 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Saxenburg MA1 Purmerend MA1 1-3 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA1 Amsterdam MA2 3-0 Definitief
.. Abcoude MA1 Kikkers MA1 3-0 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Purmerend MA1 Bloemendaal MA2 1-2 Definitief
.. Amstelveen MA1 Abcoude MA1 2-1 Definitief
.. Saxenburg MA1 Hoorn (WFHC) MA1 0-5 Definitief
.. Kikkers MA1 Amsterdam MA2 2-6 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Amsterdam MA2 Amstelveen MA1 0-2 Definitief
.. Abcoude MA1 Purmerend MA1 0-0 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA1 Kikkers MA1 4-1 Definitief
.. Bloemendaal MA2 Saxenburg MA1 2-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Saxenburg MA1 Abcoude MA1 2-3 Definitief
.. Bloemendaal MA2 Hoorn (WFHC) MA1 1-3 Definitief
.. Amstelveen MA1 Kikkers MA1 5-2 Definitief
.. Purmerend MA1 Amsterdam MA2 1-1 Definitief
DINSDAG 3 DECEMBER 2019
.. Bloemendaal MA2 Amstelveen MA1 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Abcoude MA1 Bloemendaal MA2 14:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amstelveen MA1 Hoorn (WFHC) MA1 16:00 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam MA2 Saxenburg MA1 15:50 Wagener Stadion
  Kikkers MA1 Purmerend MA1 17:50 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Bloemendaal MA2 Amsterdam MA2 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Abcoude MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Purmerend MA1 Amstelveen MA1 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Kikkers MA1 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Abcoude MA1 Amsterdam MA2 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Bloemendaal MA2 Kikkers MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Purmerend MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Saxenburg MA1 Amstelveen MA1 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Amstelveen MA1 Bloemendaal MA2 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam MA2 Hoorn (WFHC) MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers MA1 Abcoude MA1 Getsewoud-Noord
  Purmerend MA1 Saxenburg MA1 Sportp. 'De Munnik'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Abcoude MA1 Amstelveen MA1 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amsterdam MA2 Kikkers MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal MA2 Purmerend MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Saxenburg MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Amstelveen MA1 Amsterdam MA2 Startbaan (Amstelveen)
  Kikkers MA1 Hoorn (WFHC) MA1 Getsewoud-Noord
  Purmerend MA1 Abcoude MA1 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Bloemendaal MA2 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Abcoude MA1 Saxenburg MA1 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amsterdam MA2 Purmerend MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hoorn (WFHC) MA1 Bloemendaal MA2 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers MA1 Amstelveen MA1 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Bloemendaal MA2 Abcoude MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Amstelveen MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Purmerend MA1 Kikkers MA1 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Amsterdam MA2 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Abcoude MA1 Hoorn (WFHC) MA1 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amstelveen MA1 Purmerend MA1 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam MA2 Bloemendaal MA2 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers MA1 Saxenburg MA1 Getsewoud-Noord

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
do 18 Juni  07:30 - 19:00
Sportdag Sportservice
Get it on Google Play