Heren 30-1
Teamondersteuning | ||||
Manager | Edgar Groen | |||
Aanvoerder | Wouter Bernsen | |||
Manager | Rick Michels | |||
Trainer | Jens van Eijk |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | HC Bloemendaal H30-4 | 10:15 | 11:00 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
2 jun | Xenios H30-1 | 10:15 | 11:00 | thuis | Veld 3 | ||
9 jun | HC Bloemendaal H30-3 | 11:30 | 12:45 | uit | route | ||
16 jun | HV Myra H30-1 | 10:00 | 10:45 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Alphen H30-1 | 17 | 38 | 12 | 2 | 3 | 61 | 30 | 0 |
2 | Myra H30-1 | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 56 | 31 | 0 |
3 | Amsterdam H30-2 | 18 | 34 | 11 | 1 | 6 | 56 | 30 | 0 |
4 | HBS H30-1 | 18 | 32 | 9 | 5 | 4 | 40 | 27 | 0 |
5 | Xenios H30-1 | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 38 | 35 | 0 |
6 | Bloemendaal H30-3 | 18 | 27 | 8 | 3 | 7 | 49 | 52 | 0 |
7 | Bloemendaal H30-4 | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 47 | 45 | 0 |
8 | Kikkers H30-1 | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 44 | 43 | 0 |
9 | Alliance H30-1 | 18 | 23 | 6 | 5 | 7 | 44 | 37 | 0 |
10 | Haarlem H30-1 | 18 | 20 | 5 | 5 | 8 | 42 | 51 | 0 |
11 | Rood-Wit H30-3 | 17 | 12 | 4 | 0 | 13 | 46 | 77 | 0 |
12 | Leiden H30-2 | 18 | 3 | 1 | 0 | 17 | 26 | 91 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kikkers H30-1 | Rood-Wit H30-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios H30-1 | Myra H30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Bloemendaal H30-4 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Alphen H30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance H30-1 | Amsterdam H30-2 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | Leiden H30-2 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Leiden H30-2 | Kikkers H30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Haarlem H30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra H30-1 | Bloemendaal H30-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Xenios H30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | HBS H30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | Alliance H30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kikkers H30-1 | Alphen H30-1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra H30-1 | Bloemendaal H30-4 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios H30-1 | Leiden H30-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Rood-Wit H30-3 | (7-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Alliance H30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | Amsterdam H30-2 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Leiden H30-2 | Bloemendaal H30-3 | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Xenios H30-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | Kikkers H30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | HBS H30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Myra H30-1 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance H30-1 | Haarlem H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kikkers H30-1 | Alliance H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra H30-1 | Leiden H30-2 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios H30-1 | Amsterdam H30-2 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Bloemendaal H30-4 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | HBS H30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Alphen H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Myra H30-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | Bloemendaal H30-3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | Haarlem H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance H30-1 | Xenios H30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Kikkers H30-1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H30-2 | Rood-Wit H30-3 | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Myra H30-1 | Amsterdam H30-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Alliance H30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Alphen H30-1 | (1-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios H30-1 | HBS H30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H30-2 | Bloemendaal H30-4 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H30-1 | Haarlem H30-1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Alliance H30-1 | Myra H30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | Rood-Wit H30-3 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | Kikkers H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Leiden H30-2 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Bloemendaal H30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | Xenios H30-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Xenios H30-1 | Kikkers H30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H30-2 | Amsterdam H30-2 | (0-12)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Bloemendaal H30-4 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra H30-1 | HBS H30-1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Alliance H30-1 | (1-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Haarlem H30-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Xenios H30-1 | Bloemendaal H30-4 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H30-1 | Bloemendaal H30-3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance H30-1 | Leiden H30-2 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | Myra H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Rood-Wit H30-3 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | Alphen H30-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Myra H30-1 | Kikkers H30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Alliance H30-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Haarlem H30-1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Xenios H30-1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H30-2 | HBS H30-1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | Amsterdam H30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Myra H30-1 | Xenios H30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Kikkers H30-1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H30-2 | Haarlem H30-1 | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | Alliance H30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | Bloemendaal H30-3 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | HBS H30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers H30-1 | Leiden H30-2 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Amsterdam H30-2 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | Alphen H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance H30-1 | Bloemendaal H30-4 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Myra H30-1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios H30-1 | Rood-Wit H30-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Leiden H30-2 | Xenios H30-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Bloemendaal H30-3 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance H30-1 | HBS H30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | Haarlem H30-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | Myra H30-1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Kikkers H30-1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | Alliance H30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers H30-1 | Amsterdam H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Leiden H30-2 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra H30-1 | Rood-Wit H30-3 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Bloemendaal H30-4 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios H30-1 | Alphen H30-1 | (2-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | Xenios H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Haarlem H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Leiden H30-2 | Myra H30-1 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | Rood-Wit H30-3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Bloemendaal H30-3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance H30-1 | Kikkers H30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers H30-1 | HBS H30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal H30-3 | Amsterdam H30-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | Bloemendaal H30-4 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios H30-1 | Alliance H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra H30-1 | Alphen H30-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit H30-3 | Leiden H30-2 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Bloemendaal H30-4 | Leiden H30-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam H30-2 | Myra H30-1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem H30-1 | Kikkers H30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS H30-1 | Xenios H30-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance H30-1 | Bloemendaal H30-3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alphen H30-1 | Rood-Wit H30-3 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 18 MEI 2024 | |||||||||
Alphen H30-1 | Rood-Wit H30-3 | 0:00 | Sportpark Zegersloot | ||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Xenios H30-1 | Haarlem H30-1 | 0:00 | Sportpark Sloten-Oost | ||||||
Myra H30-1 | Alliance H30-1 | 0:00 | Sportlaan Oost (Myra) | ||||||
Bloemendaal H30-3 | HBS H30-1 | 9:30 | Sportpark Aelbertsbergweg | ||||||
Kikkers H30-1 | Bloemendaal H30-4 | 11:00 | Getsewoud-Noord | ||||||
Rood-Wit H30-3 | Amsterdam H30-2 | 12:45 | Marienweide | ||||||
Leiden H30-2 | Alphen H30-1 | 16:30 | Sportpark de Krogt | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Amsterdam H30-2 | Leiden H30-2 | 0:00 | Amsterdamse Bos (Amsterdam) | ||||||
Alliance H30-1 | Rood-Wit H30-3 | 11:00 | Sportparklaan | ||||||
Kikkers H30-1 | Xenios H30-1 | 11:00 | Getsewoud-Noord | ||||||
HBS H30-1 | Myra H30-1 | 12:30 | Sportpark 'Bleek en Berg' | ||||||
Bloemendaal H30-4 | Alphen H30-1 | 12:45 | Sportpark Aelbertsbergweg | ||||||
Haarlem H30-1 | Bloemendaal H30-3 | 14:45 | Sportpark Vergierdeweg | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Myra H30-1 | Haarlem H30-1 | 0:00 | Sportlaan Oost (Myra) | ||||||
Alphen H30-1 | Amsterdam H30-2 | 0:00 | Sportpark Zegersloot | ||||||
Bloemendaal H30-4 | Xenios H30-1 | 11:00 | Sportpark Aelbertsbergweg | ||||||
Bloemendaal H30-3 | Kikkers H30-1 | 12:45 | Sportpark Aelbertsbergweg | ||||||
Leiden H30-2 | Alliance H30-1 | 14:45 | Sportpark de Krogt | ||||||
Rood-Wit H30-3 | HBS H30-1 | 14:45 | Marienweide | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Xenios H30-1 | Bloemendaal H30-3 | 0:00 | Sportpark Sloten-Oost | ||||||
Amsterdam H30-2 | Bloemendaal H30-4 | 0:00 | Amsterdamse Bos (Amsterdam) | ||||||
Kikkers H30-1 | Myra H30-1 | 10:45 | Getsewoud-Noord | ||||||
Alliance H30-1 | Alphen H30-1 | 11:00 | Sportparklaan | ||||||
Haarlem H30-1 | Rood-Wit H30-3 | 12:45 | Sportpark Vergierdeweg | ||||||
HBS H30-1 | Leiden H30-2 | 14:30 | Sportpark 'Bleek en Berg' |
ma 13 Mei 21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024