|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Heren 1



Teamondersteuning
Manager Paula Kooijman Email
Coach Mathijs van Heemskerk Email
Trainer Mathijs van Heemskerk Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 apr Hockey Vereniging Mijdrecht H1
13:45 14:45 thuis Adri van Munster veld (2)
26 mei AHC IJburg H1
39
13:25 15:00 uit route
2 jun Hockeyclub Alkemade H1
13:45 14:45 thuis Adri van Munster veld (2)
9 jun VMHC Spitsbergen H1
0
13:45 14:45 uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest H1 14 37 12 1 1 62 20 0
2 Eemvallei H1 14 35 11 2 1 67 27 0
3 Mijdrecht H1 14 33 10 3 1 61 29 0
4 UNO H1 14 24 7 3 4 55 38 0
5 Kikkers H1 14 20 6 2 6 40 46 0
6 Spitsbergen H1 14 18 5 3 6 51 43 0
7 Alkemade H1 14 15 5 0 9 24 51 0
8 IJburg H1 14 12 4 0 10 29 47 0
9 Rijnvliet H1 14 5 1 2 11 23 44 0
10 Uitgeest H1 14 3 1 0 13 10 77 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Mijdrecht H1 Eemvallei H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H1 Soest H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H1 UNO H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg H1 Rijnvliet H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alkemade H1 Uitgeest H1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Soest H1 Kikkers H1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei H1 IJburg H1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Uitgeest H1 Spitsbergen H1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H1 Alkemade H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H1 Mijdrecht H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Soest H1 UNO H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg H1 Mijdrecht H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alkemade H1 Eemvallei H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H1 Rijnvliet H1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H1 Uitgeest H1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Mijdrecht H1 Alkemade H1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. UNO H1 IJburg H1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Uitgeest H1 Soest H1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H1 Kikkers H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei H1 Spitsbergen H1 (7-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Kikkers H1 Eemvallei H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alkemade H1 IJburg H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H1 Mijdrecht H1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Soest H1 Rijnvliet H1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uitgeest H1 UNO H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Mijdrecht H1 Kikkers H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei H1 Soest H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H1 Alkemade H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H1 Uitgeest H1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg H1 Spitsbergen H1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Kikkers H1 IJburg H1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H1 UNO H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H1 Alkemade H1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Soest H1 Mijdrecht H1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Uitgeest H1 Eemvallei H1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Mijdrecht H1 Uitgeest H1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alkemade H1 Kikkers H1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H1 UNO H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei H1 Rijnvliet H1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg H1 Soest H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Kikkers H1 Spitsbergen H1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Uitgeest H1 IJburg H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H1 Mijdrecht H1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H1 Eemvallei H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Soest H1 Alkemade H1 (8-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Uitgeest H1 Alkemade H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H1 IJburg H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H1 Kikkers H1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Soest H1 Spitsbergen H1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei H1 Mijdrecht H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Mijdrecht H1 UNO H1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alkemade H1 Rijnvliet H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H1 Uitgeest H1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H1 Soest H1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg H1 Eemvallei H1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. UNO H1 Soest H1 (3-9)final Nog niet bevestigd.
.. Uitgeest H1 Kikkers H1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht H1 IJburg H1 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H1 Spitsbergen H1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Eemvallei H1 Alkemade H1 (11-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Alkemade H1 Mijdrecht H1 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spitsbergen H1 Eemvallei H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H1 Rijnvliet H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Soest H1 Uitgeest H1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg H1 UNO H1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Eemvallei H1 Kikkers H1 (9-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet H1 Soest H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. UNO H1 Uitgeest H1 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg H1 Alkemade H1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht H1 Spitsbergen H1 (4-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 14 APRIL 2024
  Kikkers H1 Mijdrecht H1 14:45 Getsewoud-Noord
  Uitgeest H1 Rijnvliet H1 14:45 Sportpark 'De Koog'
  Alkemade H1 UNO H1 14:45 Hertogspark
  Soest H1 Eemvallei H1 14:45 Sportpark Bosstraat
  Spitsbergen H1 IJburg H1 14:50 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 26 MEI 2024
  Mijdrecht H1 Soest H1 0:00 Sport- en recreatiep.
  Alkemade H1 Spitsbergen H1 0:00 Hertogspark
  UNO H1 Rijnvliet H1 0:00 Sportpark Vechtzoom
  Eemvallei H1 Uitgeest H1 14:45 Sportpark Caraiben
  IJburg H1 Kikkers H1 15:00 IJburg
ZONDAG 2 JUNI 2024
  UNO H1 Spitsbergen H1 0:00 Sportpark Vechtzoom
  Rijnvliet H1 Eemvallei H1 14:45 Sportpark Rijnvliet
  Kikkers H1 Alkemade H1 14:45 Getsewoud-Noord
  Soest H1 IJburg H1 14:45 Sportpark Bosstraat
  Uitgeest H1 Mijdrecht H1 14:45 Sportpark 'De Koog'
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Mijdrecht H1 Rijnvliet H1 0:00 Sport- en recreatiep.
  Alkemade H1 Soest H1 0:00 Hertogspark
  Spitsbergen H1 Kikkers H1 14:45 Sportpark De Groene Velden
  Eemvallei H1 UNO H1 14:45 Sportpark Caraiben
  IJburg H1 Uitgeest H1 15:00 IJburg

Sponsors
za 13 April  10:00 - 11:00
TC senioren
vr 19 April  08:15 - 19:45
Venne sportdag
vr 26 April  08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen
ma 13 Mei  21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
Get it on Google Play