|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames 1



Teamondersteuning
Manager Elsbeth Gabel-offers Email
Hoofdtrainer Marc Helmink Email
Aanvoerder Roos Schutte Email
Coach Marc Helmink Email
Begeleider Tessa Bronkhorst Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 apr Hockey Club Zeewolde D1
11:45 12:45 thuis Adri van Munster veld (2)
21 apr Hockeyclub UNO D1
11:45 12:45 thuis Adri van Munster veld (2)
26 mei DMHC Shinty D1
50
uit route
2 jun AHC IJburg D1
11:45 12:45 thuis Adri van Munster veld (2)
9 jun Hockey Vereniging Abcoude D1
30
11:15 12:45 uit route
16 jun HMHC D1
11:45 12:45 thuis Adri van Munster veld (2)
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid D1 16 41 13 2 1 56 17 0
2 Spandersbosch D1 16 40 13 1 2 52 19 0
3 Hilversum D1 16 37 12 1 3 32 18 0
4 IJburg D1 16 36 11 3 2 29 11 0
5 Shinty D1 16 24 7 3 6 23 20 0
6 Kikkers D1 16 23 7 2 7 22 33 0
7 Loenen D1 16 19 6 1 9 39 28 0
8 Abcoude D1 16 17 4 5 7 21 23 0
9 UNO D1 16 16 5 1 10 28 33 0
10 Mijdrecht D1 16 13 3 4 9 15 36 0
11 Zeewolde D1 16 7 2 1 13 18 60 0
12 Rijnvliet D1 16 3 1 0 15 13 50 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. UNO D1 Hilversum D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Rijnvliet D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Spandersbosch D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Zeewolde D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Abcoude D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Mijdrecht D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Spandersbosch D1 Kikkers D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Loenen D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Shinty D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 UNO D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Rapid D1 (1-11)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 IJburg D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. UNO D1 Spandersbosch D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Mijdrecht D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Rapid D1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Rijnvliet D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Hilversum D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Zeewolde D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Mijdrecht D1 IJburg D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Shinty D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 UNO D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Loenen D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Abcoude D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Kikkers D1 (7-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Shinty D1 Rijnvliet D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Spandersbosch D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Loenen D1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Rapid D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Mijdrecht D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Zeewolde D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. Rapid D1 Shinty D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 UNO D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Hilversum D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Abcoude D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 IJburg D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Kikkers D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. IJburg D1 Rapid D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Loenen D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Kikkers D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Zeewolde D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Spandersbosch D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Rijnvliet D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Rapid D1 Abcoude D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 IJburg D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Mijdrecht D1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Hilversum D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Shinty D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 UNO D1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Mijdrecht D1 Rijnvliet D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Zeewolde D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Loenen D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Rapid D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 UNO D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Kikkers D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 17 NOVEMBER 2023
.. Rapid D1 Mijdrecht D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. UNO D1 IJburg D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Hilversum D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Abcoude D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Spandersbosch D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Zeewolde D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Mijdrecht D1 Loenen D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 Rapid D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Shinty D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Rijnvliet D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 UNO D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 Kikkers D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Spandersbosch D1 Loenen D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Rapid D1 (2-8)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Shinty D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 UNO D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Kikkers D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 IJburg D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. UNO D1 Mijdrecht D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Hilversum D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Zeewolde D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Rijnvliet D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Spandersbosch D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJburg D1 Abcoude D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Rijnvliet D1 Kikkers D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Rapid D1 Loenen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 UNO D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Shinty D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hilversum D1 IJburg D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Abcoude D1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. IJburg D1 Mijdrecht D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. UNO D1 Rijnvliet D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Shinty D1 Spandersbosch D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Zeewolde D1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D1 Rapid D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude D1 Hilversum D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Rapid D1 UNO D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rijnvliet D1 Shinty D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch D1 IJburg D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zeewolde D1 Hilversum D1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Mijdrecht D1 Abcoude D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Loenen D1 Kikkers D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 14 APRIL 2024
  Abcoude D1 Spandersbosch D1 12:45 Sportpark 'Hollandse Kade'
  IJburg D1 Rijnvliet D1 12:45 IJburg
  Shinty D1 Rapid D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
  Hilversum D1 Mijdrecht D1 12:45 Sportpark Loosdrecht
  Kikkers D1 Zeewolde D1 12:45 Getsewoud-Noord
  UNO D1 Loenen D1 12:45 Sportpark Vechtzoom
ZONDAG 21 APRIL 2024
  Kikkers D1 UNO D1 12:45 Getsewoud-Noord
  Rijnvliet D1 Abcoude D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
  Rapid D1 IJburg D1 12:45 Sportpark Molenvliet
  Loenen D1 Shinty D1 12:45 Sportpark 'De Heul'
  Spandersbosch D1 Hilversum D1 12:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Zeewolde D1 Mijdrecht D1 12:45 Sportpark Horsterweg
DONDERDAG 25 APRIL 2024
  Hilversum D1 Rijnvliet D1 0:00 Sportpark Loosdrecht
ZONDAG 26 MEI 2024
  UNO D1 Zeewolde D1 0:00 Sportpark Vechtzoom
  Shinty D1 Kikkers D1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  IJburg D1 Loenen D1 12:45 IJburg
  Mijdrecht D1 Spandersbosch D1 12:45 Sport- en recreatiep.
  Abcoude D1 Rapid D1 12:45 Sportpark 'Hollandse Kade'
ZONDAG 2 JUNI 2024
  UNO D1 Shinty D1 0:00 Sportpark Vechtzoom
  Loenen D1 Abcoude D1 0:00 Sportpark 'De Heul'
  Rijnvliet D1 Mijdrecht D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
  Rapid D1 Hilversum D1 12:45 Sportpark Molenvliet
  Kikkers D1 IJburg D1 12:45 Getsewoud-Noord
  Zeewolde D1 Spandersbosch D1 12:45 Sportpark Horsterweg
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Spandersbosch D1 Rijnvliet D1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Hilversum D1 Loenen D1 0:00 Sportpark Loosdrecht
  Mijdrecht D1 Rapid D1 12:45 Sport- en recreatiep.
  Zeewolde D1 Shinty D1 12:45 Sportpark Horsterweg
  Abcoude D1 Kikkers D1 12:45 Sportpark 'Hollandse Kade'
  IJburg D1 UNO D1 12:45 IJburg
ZONDAG 16 JUNI 2024
  Shinty D1 IJburg D1 0:00 Beerschoten-Willinksburg
  UNO D1 Abcoude D1 0:00 Sportpark Vechtzoom
  Loenen D1 Mijdrecht D1 0:00 Sportpark 'De Heul'
  Rapid D1 Spandersbosch D1 12:45 Sportpark Molenvliet
  Rijnvliet D1 Zeewolde D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
  Kikkers D1 Hilversum D1 12:45 Getsewoud-Noord

Sponsors
za 13 April  10:00 - 11:00
TC senioren
vr 19 April  08:15 - 19:45
Venne sportdag
vr 26 April  08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen
ma 13 Mei  21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
Get it on Google Play