|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames 30-1



Teamondersteuning
Trainer Marc Helmink Email
Manager Nathalie Jansen Email
Aanvoerder Laura Bakker Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 apr HC Bloemendaal D30-2
34
11:30 12:45 uit route
26 mei HC Athena D30-2
10:15 11:00 thuis Veld 3
2 jun AMHC FIT D30-1
30
uit route
9 jun MHC Alliance D30-2
12:00 12:45 thuis Adri van Munster veld (2)
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive D30-1 13 31 10 1 2 42 14 0
2 Bloemendaal D30-2 12 27 9 0 3 34 17 0
3 Bennebroek D30-1 12 23 7 2 3 25 17 0
4 AthenA D30-2 12 22 7 1 4 30 14 0
5 Kikkers D30-1 12 21 6 3 3 25 15 0
6 Alkmaar D30-1 13 17 5 2 6 24 25 0
7 Westerpark D30-1 13 15 5 0 8 10 18 0
8 FIT D30-1 12 7 2 1 9 9 31 0
9 Alliance D30-2 13 0 0 0 13 4 52 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Alkmaar D30-1 FIT D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Alliance D30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D30-1 AthenA D30-2 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 Qui Vive D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Qui Vive D30-1 Bennebroek D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D30-2 Alkmaar D30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D30-1 Westerpark D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-2 Bloemendaal D30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Westerpark D30-1 Alliance D30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D30-1 Qui Vive D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Kikkers D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-2 FIT D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Kikkers D30-1 Alkmaar D30-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D30-1 Westerpark D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D30-1 AthenA D30-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D30-2 Bloemendaal D30-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Bloemendaal D30-2 Qui Vive D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D30-1 Bennebroek D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-2 Alliance D30-2 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D30-1 Kikkers D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 18 OKTOBER 2023
.. Qui Vive D30-1 AthenA D30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Bennebroek D30-1 Westerpark D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D30-2 FIT D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 Bloemendaal D30-2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. AthenA D30-2 Kikkers D30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D30-1 Alkmaar D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D30-1 Qui Vive D30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-2 Bennebroek D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Qui Vive D30-1 Alliance D30-2 (11-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 FIT D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 AthenA D30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D30-1 Bloemendaal D30-2 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Bloemendaal D30-2 Westerpark D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D30-2 Kikkers D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D30-1 Bennebroek D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-2 Alkmaar D30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Qui Vive D30-1 Kikkers D30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D30-2 Bennebroek D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA D30-2 Westerpark D30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. FIT D30-1 Alkmaar D30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Westerpark D30-1 FIT D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D30-1 Alliance D30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Qui Vive D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-2 AthenA D30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Kikkers D30-1 Bennebroek D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D30-1 Alkmaar D30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D30-2 Westerpark D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. FIT D30-1 Bloemendaal D30-2 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. AthenA D30-2 FIT D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Westerpark D30-1 Qui Vive D30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar D30-1 Kikkers D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal D30-2 Alliance D30-2 (6-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Qui Vive D30-1 Bloemendaal D30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Alkmaar D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance D30-2 AthenA D30-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 Westerpark D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 14 APRIL 2024
  Westerpark D30-1 Bennebroek D30-1 10:00 Sportpark Spieringhorn
  Bloemendaal D30-2 Kikkers D30-1 12:45 Sportpark Aelbertsbergweg
  FIT D30-1 Alliance D30-2 13:00 Sportpark 'Kadoelen'
  AthenA D30-2 Qui Vive D30-1 16:05 Oost Watergraafsmeer
ZONDAG 21 APRIL 2024
  Bennebroek D30-1 FIT D30-1 10:45 Rottegat Heemskerklaan
ZONDAG 26 MEI 2024
  Alkmaar D30-1 Westerpark D30-1 0:00 Gemeentesportpark
  Bennebroek D30-1 Bloemendaal D30-2 10:45 Rottegat Heemskerklaan
  Kikkers D30-1 AthenA D30-2 11:00 Getsewoud-Noord
  Qui Vive D30-1 FIT D30-1 11:00 Sportpark QuiVive
ZONDAG 2 JUNI 2024
  Bloemendaal D30-2 Alkmaar D30-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  FIT D30-1 Kikkers D30-1 0:00 Sportpark 'Kadoelen'
  AthenA D30-2 Bennebroek D30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Alliance D30-2 Qui Vive D30-1 12:45 Sportparklaan
ZONDAG 9 JUNI 2024
  Alkmaar D30-1 AthenA D30-2 0:00 Gemeentesportpark
  Westerpark D30-1 Bloemendaal D30-2 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Kikkers D30-1 Alliance D30-2 12:45 Getsewoud-Noord

Sponsors
za 13 April  10:00 - 11:00
TC senioren
vr 19 April  08:15 - 19:45
Venne sportdag
vr 26 April  08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen
ma 13 Mei  21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
Get it on Google Play