Dames 30-1
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Marc Helmink | |||
Manager | Nathalie Jansen | |||
Aanvoerder | Laura Bakker |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | HC Athena D30-2 | 10:15 | 11:00 | thuis | Veld 3 | ||
2 jun | AMHC FIT D30-1 | uit | route | ||||
9 jun | MHC Alliance D30-2 | 10:00 | 10:45 | thuis | Veld 3 | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Qui Vive D30-1 | 14 | 31 | 10 | 1 | 3 | 42 | 15 | 0 |
2 | Bennebroek D30-1 | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 30 | 18 | 0 |
3 | Bloemendaal D30-2 | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 34 | 17 | 0 |
4 | AthenA D30-2 | 13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 31 | 14 | 0 |
5 | Kikkers D30-1 | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 25 | 15 | 0 |
6 | Alkmaar D30-1 | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 24 | 25 | 0 |
7 | Westerpark D30-1 | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 10 | 20 | 0 |
8 | FIT D30-1 | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 12 | 34 | 0 |
9 | Alliance D30-2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 4 | 54 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Alkmaar D30-1 | FIT D30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek D30-1 | Alliance D30-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark D30-1 | AthenA D30-2 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D30-1 | Qui Vive D30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Qui Vive D30-1 | Bennebroek D30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance D30-2 | Alkmaar D30-1 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT D30-1 | Westerpark D30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA D30-2 | Bloemendaal D30-2 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Westerpark D30-1 | Alliance D30-2 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alkmaar D30-1 | Qui Vive D30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek D30-1 | Kikkers D30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal D30-2 | FIT D30-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kikkers D30-1 | Alkmaar D30-1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Qui Vive D30-1 | Westerpark D30-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT D30-1 | AthenA D30-2 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance D30-2 | Bloemendaal D30-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Bloemendaal D30-2 | Qui Vive D30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alkmaar D30-1 | Bennebroek D30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA D30-2 | Alliance D30-2 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark D30-1 | Kikkers D30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 18 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Qui Vive D30-1 | AthenA D30-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Bennebroek D30-1 | Westerpark D30-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance D30-2 | FIT D30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D30-1 | Bloemendaal D30-2 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | AthenA D30-2 | Kikkers D30-1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark D30-1 | Alkmaar D30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT D30-1 | Qui Vive D30-1 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal D30-2 | Bennebroek D30-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Qui Vive D30-1 | Alliance D30-2 | (11-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D30-1 | FIT D30-1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek D30-1 | AthenA D30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alkmaar D30-1 | Bloemendaal D30-2 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Bloemendaal D30-2 | Westerpark D30-1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance D30-2 | Kikkers D30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT D30-1 | Bennebroek D30-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA D30-2 | Alkmaar D30-1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Qui Vive D30-1 | Kikkers D30-1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance D30-2 | Bennebroek D30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA D30-2 | Westerpark D30-1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT D30-1 | Alkmaar D30-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Westerpark D30-1 | FIT D30-1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alkmaar D30-1 | Alliance D30-2 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek D30-1 | Qui Vive D30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal D30-2 | AthenA D30-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers D30-1 | Bennebroek D30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Qui Vive D30-1 | Alkmaar D30-1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance D30-2 | Westerpark D30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT D30-1 | Bloemendaal D30-2 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | AthenA D30-2 | FIT D30-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark D30-1 | Qui Vive D30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alkmaar D30-1 | Kikkers D30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal D30-2 | Alliance D30-2 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Qui Vive D30-1 | Bloemendaal D30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek D30-1 | Alkmaar D30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance D30-2 | AthenA D30-2 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D30-1 | Westerpark D30-1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Westerpark D30-1 | Bennebroek D30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal D30-2 | Kikkers D30-1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT D30-1 | Alliance D30-2 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA D30-2 | Qui Vive D30-1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Bennebroek D30-1 | FIT D30-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Alkmaar D30-1 | Westerpark D30-1 | 0:00 | Gemeentesportpark | ||||||
Bennebroek D30-1 | Bloemendaal D30-2 | 10:45 | Rottegat Heemskerklaan | ||||||
Kikkers D30-1 | AthenA D30-2 | 11:00 | Getsewoud-Noord | ||||||
Qui Vive D30-1 | FIT D30-1 | 11:00 | Sportpark QuiVive | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
FIT D30-1 | Kikkers D30-1 | 0:00 | Sportpark 'Kadoelen' | ||||||
AthenA D30-2 | Bennebroek D30-1 | 0:00 | Oost Watergraafsmeer | ||||||
Alliance D30-2 | Qui Vive D30-1 | 12:45 | Sportparklaan | ||||||
Bloemendaal D30-2 | Alkmaar D30-1 | 16:00 | Sportpark Aelbertsbergweg | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Alkmaar D30-1 | AthenA D30-2 | 0:00 | Gemeentesportpark | ||||||
Westerpark D30-1 | Bloemendaal D30-2 | 0:00 | Sportpark Spieringhorn | ||||||
Kikkers D30-1 | Alliance D30-2 | 10:45 | Getsewoud-Noord |
ma 13 Mei 21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024