|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes O16-5



Teamondersteuning
Coach Marius van der Wal Email
Coach Frank Iking Email
Coach Marc Lindeman Email
Manager Carlien Meijs Email
Hoofdtrainer Saskia Govers Email
Trainer Johan Lap Email
Manager Linda Pieters Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt MHC Bennebroek MO16-3
15
12:00 13:00 uit route
9 mrt AMHC Westerpark MO16-4
10:15 11:00 thuis Veld 4
16 mrt HC Athena MO16-6
24
13:45 14:50 uit route
23 mrt Hockey Vereniging Mijdrecht MO16-2
12:00 12:45 thuis Veld 3
6 apr MHC Alliance MO16-11
20
15:50 16:55 uit route
13 apr MHC Bennebroek MO16-3
12:10 12:55 thuis Veld 4
20 apr AMHC Westerpark MO16-4
24
uit route
25 mei HC Athena MO16-6
14:00 14:45 thuis Veld 4
1 jun Hockey Vereniging Mijdrecht MO16-2
33
uit route
8 jun MHC Alliance MO16-11
13:25 14:10 thuis Veld 3
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MO16-6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MO16-3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MO16-5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mijdrecht MO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerpark MO16-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alliance MO16-11 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 MAART 2024
  Bennebroek MO16-3 Kikkers MO16-5 13:00 Rottegat Heemskerklaan
  Westerpark MO16-4 Mijdrecht MO16-2 17:05 Sportpark Spieringhorn
  AthenA MO16-6 Alliance MO16-11 18:00 Oost Watergraafsmeer
ZATERDAG 9 MAART 2024
  Mijdrecht MO16-2 AthenA MO16-6 0:00 Sport- en recreatiep.
  Kikkers MO16-5 Westerpark MO16-4 11:00 Getsewoud-Noord
  Alliance MO16-11 Bennebroek MO16-3 17:50 Sportparklaan
ZATERDAG 16 MAART 2024
  Westerpark MO16-4 Bennebroek MO16-3 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Mijdrecht MO16-2 Alliance MO16-11 0:00 Sport- en recreatiep.
  AthenA MO16-6 Kikkers MO16-5 14:50 Oost Watergraafsmeer
ZATERDAG 23 MAART 2024
  Westerpark MO16-4 Alliance MO16-11 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Bennebroek MO16-3 AthenA MO16-6 12:40 Rottegat Heemskerklaan
  Kikkers MO16-5 Mijdrecht MO16-2 12:45 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 6 APRIL 2024
  AthenA MO16-6 Westerpark MO16-4 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Mijdrecht MO16-2 Bennebroek MO16-3 0:00 Sport- en recreatiep.
  Alliance MO16-11 Kikkers MO16-5 16:55 Sportparklaan
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Mijdrecht MO16-2 Westerpark MO16-4 0:00 Sport- en recreatiep.
  Kikkers MO16-5 Bennebroek MO16-3 12:55 Getsewoud-Noord
  Alliance MO16-11 AthenA MO16-6 17:05 Sportparklaan
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  AthenA MO16-6 Mijdrecht MO16-2 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Westerpark MO16-4 Kikkers MO16-5 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Bennebroek MO16-3 Alliance MO16-11 0:00 Rottegat Heemskerklaan
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Bennebroek MO16-3 Westerpark MO16-4 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Kikkers MO16-5 AthenA MO16-6 14:45 Getsewoud-Noord
  Alliance MO16-11 Mijdrecht MO16-2 16:05 Sportparklaan
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  AthenA MO16-6 Bennebroek MO16-3 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Mijdrecht MO16-2 Kikkers MO16-5 0:00 Sport- en recreatiep.
  Alliance MO16-11 Westerpark MO16-4 16:00 Sportparklaan
ZATERDAG 8 JUNI 2024
  Westerpark MO16-4 AthenA MO16-6 0:00 Sportpark Spieringhorn
  Bennebroek MO16-3 Mijdrecht MO16-2 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Kikkers MO16-5 Alliance MO16-11 14:10 Getsewoud-Noord

Sponsors
vr 15 Maart  20:30 - 00:15
Apre Ski 16+
vr 22 Maart  18:00 - 00:00
Apres skiĀ feest 2024
zo 24 Maart  13:15 - 23:00
Opening lustrum jaar 50 jarig Lustrum
vr 19 April  18:00 - 23:00
Venne sportdag
Get it on Google Play