|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes O14-1



Teamondersteuning
Coach Bastiaan Stolp Email
Hoofdtrainer Saskia Govers Email
Manager Ilona Vallentin Email
Manager Suzanne van der Meer Email
Trainer Bastiaan Stolp Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt A.M.H.C. Rood-Wit MO14-3
27
12:05 13:15 uit route
9 mrt U.H.C.QUI VIVE MO14-1
10:10 10:55 thuis Adri van Munster veld (2)
16 mrt HC Bloemendaal MO14-2
34
09:00 10:15 uit route
23 mrt MHC Bennebroek MO14-2
15
12:00 13:00 uit route
6 apr Z.H.C. de Kraaien MO14-1
10:10 10:55 thuis Adri van Munster veld (2)
13 apr A.M.H.C. Rood-Wit MO14-3
10:10 10:55 thuis Adri van Munster veld (2)
20 apr U.H.C.QUI VIVE MO14-1
22
11:25 12:30 uit route
25 mei HC Bloemendaal MO14-2
10:10 10:55 thuis Adri van Munster veld (2)
1 jun MHC Bennebroek MO14-2
10:15 11:00 thuis Adri van Munster veld (2)
8 jun Z.H.C. de Kraaien MO14-1
35
11:40 13:00 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kraaien MO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Qui Vive MO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 MAART 2024
  Qui Vive MO14-1 Kraaien MO14-1 10:45 Sportpark Noorddammerweg
  Rood-Wit MO14-3 Kikkers MO14-1 13:15 Marienweide
  Bennebroek MO14-2 Bloemendaal MO14-2 14:45 Rottegat Heemskerklaan
ZATERDAG 9 MAART 2024
  Bloemendaal MO14-2 Rood-Wit MO14-3 8:30 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kikkers MO14-1 Qui Vive MO14-1 10:55 Getsewoud-Noord
  Kraaien MO14-1 Bennebroek MO14-2 11:45 Sportpark Zuiderweg
ZATERDAG 16 MAART 2024
  Bloemendaal MO14-2 Kikkers MO14-1 10:15 Sportpark Aelbertsbergweg
  Bennebroek MO14-2 Qui Vive MO14-1 12:40 Rottegat Heemskerklaan
  Rood-Wit MO14-3 Kraaien MO14-1 13:15 Marienweide
ZATERDAG 23 MAART 2024
  Qui Vive MO14-1 Rood-Wit MO14-3 9:00 Sportpark Noorddammerweg
  Kraaien MO14-1 Bloemendaal MO14-2 11:45 Sportpark Zuiderweg
  Bennebroek MO14-2 Kikkers MO14-1 13:00 Rottegat Heemskerklaan
ZATERDAG 6 APRIL 2024
  Kikkers MO14-1 Kraaien MO14-1 10:55 Getsewoud-Noord
  Rood-Wit MO14-3 Bennebroek MO14-2 13:15 Marienweide
  Bloemendaal MO14-2 Qui Vive MO14-1 13:50 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 13 APRIL 2024
  Bloemendaal MO14-2 Bennebroek MO14-2 8:30 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kikkers MO14-1 Rood-Wit MO14-3 10:55 Getsewoud-Noord
  Kraaien MO14-1 Qui Vive MO14-1 11:15 Sportpark Zuiderweg
ZATERDAG 20 APRIL 2024
  Bennebroek MO14-2 Kraaien MO14-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Qui Vive MO14-1 Kikkers MO14-1 12:30 Sportpark Noorddammerweg
  Rood-Wit MO14-3 Bloemendaal MO14-2 13:15 Marienweide
ZATERDAG 25 MEI 2024
  Qui Vive MO14-1 Bennebroek MO14-2 10:45 Sportpark Noorddammerweg
  Kikkers MO14-1 Bloemendaal MO14-2 10:55 Getsewoud-Noord
  Kraaien MO14-1 Rood-Wit MO14-3 12:15 Sportpark Zuiderweg
ZATERDAG 1 JUNI 2024
  Kikkers MO14-1 Bennebroek MO14-2 11:00 Getsewoud-Noord
  Rood-Wit MO14-3 Qui Vive MO14-1 11:50 Marienweide
  Bloemendaal MO14-2 Kraaien MO14-1 14:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 8 JUNI 2024
  Bennebroek MO14-2 Rood-Wit MO14-3 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Qui Vive MO14-1 Bloemendaal MO14-2 12:30 Sportpark Noorddammerweg
  Kraaien MO14-1 Kikkers MO14-1 13:00 Sportpark Zuiderweg

Sponsors
vr 15 Maart  20:30 - 00:15
Apre Ski 16+
vr 22 Maart  18:00 - 00:00
Apres skiĀ feest 2024
zo 24 Maart  13:15 - 23:00
Opening lustrum jaar 50 jarig Lustrum
vr 19 April  18:00 - 23:00
Venne sportdag
Get it on Google Play