|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Jongens O16-2 Zaal



Teamondersteuning
Coach Jeroen Mars Email
Trainer Sydney Brouwer Email
Manager Lotte Spruit Email
Coach Arjenne Vlietstra Email
Coach Ilse Brinkman Email
Hoofdtrainer Saskia Govers Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 feb Hockey Vereniging Abcoude JO16-3
25
16:55 17:50 thuis Pinoké Elfi Dome
  Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE
AMSTELVEEN 
5 feb Pinoké JO16-5
25
17:45 18:40 uit Pinoké Elfi Dome
  Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE
AMSTELVEEN 
11 feb HIC JO16-3
32
17:05 18:05 uit Universum sc/ UVA
  Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH
AMSTERDAM 
11 feb HC Athena JO16-5
32
17:55 18:55 uit Universum sc/ UVA
  Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH
AMSTERDAM 
18 feb THC Hurley JO16-5
25
11:05 12:00 uit Hurley Hockey Dome
  Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA
AMSTELVEEN 
18 feb Pinoké JO16-5
25
11:55 12:50 thuis Hurley Hockey Dome
  Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA
AMSTELVEEN 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JO16-5 8 19 6 1 1 41 19 0
2 Abcoude JO16-3 8 18 6 0 2 49 23 0
3 AthenA JO16-5 8 15 5 0 3 26 31 0
4 Pinoké JO16-5 6 10 3 1 2 30 18 0
5 Myra JO16-3 8 9 2 3 3 29 24 0
6 Kikkers JO16-2 6 4 1 1 4 16 32 0
7 HIC JO16-3 10 3 1 0 9 17 61 0


Uitslagen
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
.. Kikkers JO16-2 AthenA JO16-5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA JO16-5 Hurley JO16-5 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude JO16-3 Pinoké JO16-5 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers JO16-2 Hurley JO16-5 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké JO16-5 HIC JO16-3 (9-2)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude JO16-3 HIC JO16-3 (13-0)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
.. Kikkers JO16-2 HIC JO16-3 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. HIC JO16-3 Myra JO16-3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers JO16-2 Myra JO16-3 (4-9)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. Hurley JO16-5 Abcoude JO16-3 (7-4)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA JO16-5 Abcoude JO16-3 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley JO16-5 AthenA JO16-5 (7-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
.. AthenA JO16-5 Myra JO16-3 (6-5)final Nog niet bevestigd.
.. Myra JO16-3 Pinoké JO16-5 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA JO16-5 Pinoké JO16-5 (1-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 JANUARI 2023
.. HIC JO16-3 Hurley JO16-5 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude JO16-3 Hurley JO16-5 (6-4)final Nog niet bevestigd.
.. HIC JO16-3 Abcoude JO16-3 (1-8)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
.. HIC JO16-3 Pinoké JO16-5 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké JO16-5 AthenA JO16-5 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HIC JO16-3 AthenA JO16-5 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Myra JO16-3 Kikkers JO16-2 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude JO16-3 Kikkers JO16-2 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Myra JO16-3 Abcoude JO16-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
.. Myra JO16-3 Hurley JO16-5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley JO16-5 HIC JO16-3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Myra JO16-3 HIC JO16-3 (1-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  Pinoké JO16-5 Abcoude JO16-3 17:00 Pinoké Elfi Dome
  Kikkers JO16-2 Abcoude JO16-3 17:50 Pinoké Elfi Dome
  Pinoké JO16-5 Kikkers JO16-2 18:40 Pinoké Elfi Dome
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  AthenA JO16-5 HIC JO16-3 17:15 Universum sc/ UVA
  HIC JO16-3 Kikkers JO16-2 18:05 Universum sc/ UVA
  AthenA JO16-5 Kikkers JO16-2 18:55 Universum sc/ UVA
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  Pinoké JO16-5 Myra JO16-3 17:00 Pinoké Elfi Dome
  Hurley JO16-5 Myra JO16-3 17:50 Pinoké Elfi Dome
  Pinoké JO16-5 Hurley JO16-5 18:40 Pinoké Elfi Dome
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Hurley JO16-5 Kikkers JO16-2 12:00 Hurley Hockey Dome
  Kikkers JO16-2 Pinoké JO16-5 12:50 Hurley Hockey Dome
  Hurley JO16-5 Pinoké JO16-5 13:40 Hurley Hockey Dome
  Abcoude JO16-3 AthenA JO16-5 16:45 Sporthallen Zuid
  Myra JO16-3 AthenA JO16-5 17:35 Sporthallen Zuid
  Abcoude JO16-3 Myra JO16-3 18:25 Sporthallen Zuid

Sponsors
wo 15 Februari  20:00 - 23:00
Ouderavond Jongenslijn
za 18 Februari  17:00 - 23:45
Nieuwjaars diner HB
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
wo 22 Maart  07:30 - 12:30
Sportdag Opmaat
Get it on Google Play