|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames Jong 1



Teamondersteuning
Trainer Marc Helmink Email
Aanvoerder Jayda Conijn Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 sep 10026 Hockeyclub VVV DJ2
25
11:50 13:00 uit route
   LET OP: deze wedstrijd wordt gespeeld op FIT veld 2!  
3 okt 10407 MHCHBS DJ1
10:00 10:45 thuis Adri van Munster veld (2)
10 okt 12052 Pinoké DJ3
25
uit route
31 okt 10714 HV Myra DJ3
12:00 12:45 thuis Veld 3
7 nov 11025 MHC Uitgeest DJ1
29
13:30 14:45 uit route
14 nov 11251 Hockeyclub VVV DJ2
14:15 15:00 thuis Adri van Munster veld (2)
21 nov 11486 MHCHBS DJ1
35
08:10 09:30 uit route
28 nov 12059 Pinoké DJ3
14:15 15:00 thuis Veld 3
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ1 2 6 2 0 0 7 3 0
2 HBS DJ1 2 3 1 0 1 11 3 0
3 Uitgeest DJ1 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Myra DJ3 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Pinoké DJ3 2 3 1 0 1 4 4 0
6 VVV DJ2 2 0 0 0 2 0 13 0

Uitslagenmatrix
  HBS DJ1VVV DJ2Uitgeest DJ1-OKikkers DJ1Myra DJ3Pinoké DJ3
HBS DJ1   10-0
VVV DJ2   0-3
Uitgeest DJ1-O 3-1  
Kikkers DJ1 2-1  
Myra DJ3 2-5  
Pinoké DJ3 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Myra DJ3 Kikkers DJ1 2-5 Definitief
.. VVV DJ2 Pinoké DJ3 0-3 Definitief
.. Uitgeest DJ1-O HBS DJ1 3-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Pinoké DJ3 Myra DJ3 1-4 Definitief
.. Kikkers DJ1 Uitgeest DJ1-O 2-1 Definitief
.. HBS DJ1 VVV DJ2 10-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
  HBS DJ1 Pinoké DJ3 9:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Uitgeest DJ1-O Myra DJ3 13:00 Sportp. 'De Koog'
  VVV DJ2 Kikkers DJ1 13:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
  Kikkers DJ1 HBS DJ1 10:45 Getsewoud-Noord
  Myra DJ3 VVV DJ2 15:30 Sportlaan Oost (Myra)
  Uitgeest DJ1-O Pinoké DJ3 14:45 Sportp. 'De Koog'
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
  HBS DJ1 Myra DJ3 16:15 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DJ3 Kikkers DJ1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  VVV DJ2 Uitgeest DJ1-O Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  HBS DJ1 Uitgeest DJ1-O 12:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kikkers DJ1 Myra DJ3 12:45 Getsewoud-Noord
  Pinoké DJ3 VVV DJ2 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Myra DJ3 Pinoké DJ3 Sportlaan Oost (Myra)
  Uitgeest DJ1-O Kikkers DJ1 14:45 Sportp. 'De Koog'
  VVV DJ2 HBS DJ1 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Kikkers DJ1 VVV DJ2 15:00 Getsewoud-Noord
  Myra DJ3 Uitgeest DJ1-O Sportlaan Oost (Myra)
  Pinoké DJ3 HBS DJ1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  HBS DJ1 Kikkers DJ1 9:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DJ3 Uitgeest DJ1-O Amsterdamse Bos (Pinoké)
  VVV DJ2 Myra DJ3 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Kikkers DJ1 Pinoké DJ3 15:00 Getsewoud-Noord
  Myra DJ3 HBS DJ1 Sportlaan Oost (Myra)
  Uitgeest DJ1-O VVV DJ2 13:00 Sportp. 'De Koog'

Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
wo 29 September  08:00 - 13:00
Sportdag OPMAAT
ma 11 Oktober  00:15 - 00:00
Vervanging kunstgras veld 4
Get it on Google Play