|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Heren 2



Teamondersteuning
Trainer George Jansen Schipper Email
Coach George Jansen Schipper Email
Manager Stefan Bron Email
Manager Corne Rus Email
Manager Corne Rus Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mrt 40080 A.M.H.C. Rood-Wit H5
27
11:30 12:45 uit route
15 mrt 39751 MHCHBS H6
14:00 14:45 thuis Veld 3
22 mrt 40079 AMHC Westerpark H10
24
uit route
29 mrt 40212 Hockeyclub AMVJ H11
10:15 11:00 thuis Adri van Munster veld (2)
5 apr 39285 HMHC Saxenburg H2
thuis
19 apr 40078 HV Myra H7
20
13:40 14:45 uit route
10 mei 38542 Pinoké H21
thuis
17 mei 40077 BHC Overbos H6
30
uit route
7 jun 40813 Hockeyclub VVV H14
thuis
14 jun 39814 A.M.H.C. Rood-Wit H5
thuis
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ H11 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS H6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers H2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra H7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos H6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké H21 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit H5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Saxenburg H2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VVV H14 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Westerpark H10 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  HBS H6Kikkers H2Overbos H6Pinoké H21Rood-Wit H5VVV H14Saxenburg H2 (O)Myra H7Westerpark H10AMVJ H11
HBS H6  
Kikkers H2  
Overbos H6  
Pinoké H21  
Rood-Wit H5  
VVV H14  
Saxenburg H2 (O)  
Myra H7  
Westerpark H10  
AMVJ H11  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  HBS H6 AMVJ H11 14:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Overbos H6 Pinoké H21 10:30 Van Loenenlaan
  Rood-Wit H5 Kikkers H2 12:45 Marienweide
  VVV H14 Myra H7 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Westerpark H10 Saxenburg H2 (O) 13:00 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 15 MAART 2020
  AMVJ H11 Westerpark H10 16:05 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Kikkers H2 HBS H6 14:45 Getsewoud-Noord
  Myra H7 Rood-Wit H5 14:45 Sportlaan Oost (Myra)
  Pinoké H21 VVV H14 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg H2 (O) Overbos H6 Boerhaavelaan - Oost
ZONDAG 22 MAART 2020
  AMVJ H11 Saxenburg H2 (O) Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  HBS H6 Myra H7 9:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Rood-Wit H5 Pinoké H21 10:30 Marienweide
  VVV H14 Overbos H6 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Westerpark H10 Kikkers H2 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 29 MAART 2020
  Kikkers H2 AMVJ H11 11:00 Getsewoud-Noord
  Myra H7 Westerpark H10 16:15 Sportlaan Oost (Myra)
  Overbos H6 Rood-Wit H5 Van Loenenlaan
  Pinoké H21 HBS H6 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg H2 (O) VVV H14 Boerhaavelaan - Oost
ZONDAG 5 APRIL 2020
  AMVJ H11 Myra H7 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  HBS H6 Overbos H6 11:15 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kikkers H2 Saxenburg H2 (O) Getsewoud-Noord
  Rood-Wit H5 VVV H14 14:45 Marienweide
  Westerpark H10 Pinoké H21 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Myra H7 Kikkers H2 14:45 Sportlaan Oost (Myra)
  Overbos H6 Westerpark H10 Van Loenenlaan
  Pinoké H21 AMVJ H11 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg H2 (O) Rood-Wit H5 Boerhaavelaan - Oost
  VVV H14 HBS H6 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 10 MEI 2020
  AMVJ H11 Overbos H6 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  HBS H6 Rood-Wit H5 11:15 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kikkers H2 Pinoké H21 Getsewoud-Noord
  Myra H7 Saxenburg H2 (O) Sportlaan Oost (Myra)
  Westerpark H10 VVV H14 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 17 MEI 2020
  HBS H6 Saxenburg H2 (O) 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Overbos H6 Kikkers H2 Van Loenenlaan
  Pinoké H21 Myra H7 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit H5 Westerpark H10 14:45 Marienweide
  VVV H14 AMVJ H11 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 7 JUNI 2020
  AMVJ H11 Rood-Wit H5 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Kikkers H2 VVV H14 Getsewoud-Noord
  Myra H7 Overbos H6 Sportlaan Oost (Myra)
  Saxenburg H2 (O) Pinoké H21 Boerhaavelaan - Oost
  Westerpark H10 HBS H6 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 14 JUNI 2020
  AMVJ H11 HBS H6 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Kikkers H2 Rood-Wit H5 Getsewoud-Noord
  Myra H7 VVV H14 Sportlaan Oost (Myra)
  Pinoké H21 Overbos H6 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg H2 (O) Westerpark H10 Boerhaavelaan - Oost

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play