|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes D6

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Anouk Vogel Email
Manager Harald van Driel Email
Coach Dennis Hooiveld Email
Coach Michel de Bruin Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 37391 AMHC Westerpark MD4
13:40 14:10 thuis Veld 4
  CS begeleider: Marc Boerop 
7 mrt 37452 HMHC Saxenburg MD5
20
uit route
14 mrt 37577 S.M.H.C. Magnus MD1
10:00 10:30 thuis Veld 3
21 mrt 37639 MHC Bennebroek MD3
thuis
28 mrt 37728 AHC IJburg MD7
39
uit route
4 apr 37857 AMHC Westerpark MD4
24
09:20 10:15 uit route
18 apr 37949 HMHC Saxenburg MD5
thuis
9 mei 38020 S.M.H.C. Magnus MD1
55
09:35 11:00 uit route
16 mei 38182 MHC Bennebroek MD3
15
uit route
6 jun 38197 AHC IJburg MD7
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJburg MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Magnus MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MD4 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Bennebroek MD3Magnus MD1Kikkers MD6Westerpark MD4Saxenburg MD5IJburg MD7
Bennebroek MD3  
Magnus MD1  
Kikkers MD6  
Westerpark MD4  
Saxenburg MD5  
IJburg MD7  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  IJburg MD7 Bennebroek MD3 z-IJburg
  Kikkers MD6 Westerpark MD4 14:10 Getsewoud-Noord
  Magnus MD1 Saxenburg MD5 11:00 Sportcomplex Groenoord
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Bennebroek MD3 Magnus MD1 14:20 Rottegat Heemskerklaan
  Saxenburg MD5 Kikkers MD6 11:30 Boerhaavelaan - Oost
  Westerpark MD4 IJburg MD7 12:15 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 14 MAART 2020
  IJburg MD7 Saxenburg MD5 z-IJburg
  Kikkers MD6 Magnus MD1 10:30 Getsewoud-Noord
  Westerpark MD4 Bennebroek MD3 10:15 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Kikkers MD6 Bennebroek MD3 Getsewoud-Noord
  Magnus MD1 IJburg MD7 11:00 Sportcomplex Groenoord
  Saxenburg MD5 Westerpark MD4 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Bennebroek MD3 Saxenburg MD5 12:30 Rottegat Heemskerklaan
  IJburg MD7 Kikkers MD6 z-IJburg
  Westerpark MD4 Magnus MD1 12:45 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Bennebroek MD3 IJburg MD7 12:30 Rottegat Heemskerklaan
  Saxenburg MD5 Magnus MD1 Boerhaavelaan - Oost
  Westerpark MD4 Kikkers MD6 10:15 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  IJburg MD7 Westerpark MD4 z-IJburg
  Kikkers MD6 Saxenburg MD5 Getsewoud-Noord
  Magnus MD1 Bennebroek MD3 11:00 Sportcomplex Groenoord
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Bennebroek MD3 Westerpark MD4 Rottegat Heemskerklaan
  Magnus MD1 Kikkers MD6 11:00 Sportcomplex Groenoord
  Saxenburg MD5 IJburg MD7 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Bennebroek MD3 Kikkers MD6 Rottegat Heemskerklaan
  IJburg MD7 Magnus MD1 z-IJburg
  Westerpark MD4 Saxenburg MD5 11:45 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Kikkers MD6 IJburg MD7 Getsewoud-Noord
  Magnus MD1 Westerpark MD4 11:00 Sportcomplex Groenoord
  Saxenburg MD5 Bennebroek MD3 Boerhaavelaan - Oost

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play