|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes A4



Teamondersteuning
Trainer Johan Lap Email
Coach Sjaak Sijm Email
Coach Edwin van Sprang Email
Manager Leon Voogd Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 14228 MHC Uitgeest MA2
29
15:05 16:05 uit route
7 mrt 14261 BHC Overbos MA4
15:00 15:30 thuis Veld 1
14 mrt 14329 AHC IJburg MA5
13:40 14:10 thuis Veld 4
28 mrt 14479 HC Athena MA5
thuis
4 apr 14565 U.H.C.QUI VIVE MA4
22
uit route
18 apr 14629 Alkmaarsche M.H.C. MA5
38
uit route
9 mei 14664 MHC Uitgeest MA2
thuis
16 mei 14755 BHC Overbos MA4
30
14:00 15:00 uit route
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MA4 4 12 4 0 0 21 5 0
2 Alkmaar MA5 5 10 3 1 1 22 14 0
3 IJburg MA5 4 9 3 0 1 13 12 0
4 AthenA MA5 5 8 2 2 1 15 12 0
5 Overbos MA4 4 1 0 1 3 12 20 0
6 Uitgeest MA2 4 1 0 1 3 10 18 0
7 Kikkers ma4 4 1 0 1 3 7 19 0

Uitslagenmatrix
  Overbos MA4Qui Vive MA4Alkmaar MA5AthenA MA5Uitgeest MA2Kikkers MA4IJburg MA5
Overbos MA4   5-5
Qui Vive MA4   7-2 1-0 6-1
Alkmaar MA5 5-1   6-2
AthenA MA5 7-4 3-3   2-2
Uitgeest MA2 2-3   2-4
Kikkers MA4 2-7 1-6  
IJburg MA5 3-2 4-2  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. IJburg MA5 Kikkers MA4 4-2 Definitief
.. Overbos MA4 Uitgeest MA2 5-5 Definitief
.. AthenA MA5 Alkmaar MA5 3-3 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Qui Vive MA4 AthenA MA5 1-0 Definitief
.. Uitgeest MA2 IJburg MA5 2-4 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Qui Vive MA4 Alkmaar MA5 7-2 Definitief
.. IJburg MA5 Overbos MA4 3-2 Definitief
.. AthenA MA5 Kikkers MA4 2-2 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Uitgeest MA2 AthenA MA5 2-3 Definitief
.. Alkmaar MA5 IJburg MA5 6-2 Definitief
.. Kikkers MA4 Qui Vive MA4 2-7 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Qui Vive MA4 Uitgeest MA2 6-1 Definitief
.. Kikkers MA4 Alkmaar MA5 1-6 Definitief
.. AthenA MA5 Overbos MA4 7-4 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Alkmaar MA5 Overbos MA4 5-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  IJburg MA5 AthenA MA5 z-IJburg
  Overbos MA4 Qui Vive MA4 15:00 Van Loenenlaan
  Uitgeest MA2 Kikkers MA4 16:05 Sportp. 'De Koog'
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Alkmaar MA5 Uitgeest MA2 14:45 Gemeentesportpark
  Kikkers MA4 Overbos MA4 15:30 Getsewoud-Noord
  Qui Vive MA4 IJburg MA5 12:30 Sportp. Noorddammerweg
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Alkmaar MA5 AthenA MA5 Gemeentesportpark
  Kikkers MA4 IJburg MA5 14:10 Getsewoud-Noord
  Uitgeest MA2 Overbos MA4 14:05 Sportp. 'De Koog'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  AthenA MA5 Qui Vive MA4 Oost Watergraafsmeer
  IJburg MA5 Uitgeest MA2 z-IJburg
  Overbos MA4 Alkmaar MA5 16:45 Van Loenenlaan
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Alkmaar MA5 Qui Vive MA4 Gemeentesportpark
  Kikkers MA4 AthenA MA5 Getsewoud-Noord
  Overbos MA4 IJburg MA5 14:45 Van Loenenlaan
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  AthenA MA5 Uitgeest MA2 Oost Watergraafsmeer
  IJburg MA5 Alkmaar MA5 z-IJburg
  Qui Vive MA4 Kikkers MA4 Sportp. Noorddammerweg
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Alkmaar MA5 Kikkers MA4 Gemeentesportpark
  Overbos MA4 AthenA MA5 15:00 Van Loenenlaan
  Uitgeest MA2 Qui Vive MA4 Sportp. 'De Koog'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  AthenA MA5 IJburg MA5 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers MA4 Uitgeest MA2 Getsewoud-Noord
  Qui Vive MA4 Overbos MA4 Sportp. Noorddammerweg
ZATERDAG 16 MEI 2020
  IJburg MA5 Qui Vive MA4 z-IJburg
  Overbos MA4 Kikkers MA4 15:00 Van Loenenlaan
  Uitgeest MA2 Alkmaar MA5 Sportp. 'De Koog'

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play