|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes A1



Teamondersteuning
Coach Aniek Klevering Email
Trainer Aniek Klevering Email
Manager Raymond Veereschild Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 14202 M.H.C. Purmerend MA1
17:05 17:50 thuis Adri van Munster veld (2)
7 mrt 14284 HMHC Saxenburg MA1
20
16:55 18:00 uit route
14 mrt 14340 HC Bloemendaal MA2
34
uit route
21 mrt 14420 Hockey Vereniging Abcoude MA1
thuis
28 mrt 14458 AH & BC MA2
23
uit route
4 apr 14554 WFHC MA1
thuis
18 apr 14587 MHC Amstelveen MA1
thuis
9 mei 14655 M.H.C. Purmerend MA1
40
14:50 16:15 uit route
16 mei 14738 HMHC Saxenburg MA1
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MA1 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Amstelveen MA1 5 13 4 1 0 16 5 0
3 Abcoude MA1 5 8 2 2 1 8 5 0
4 Bloemendaal MA2 5 7 2 1 2 6 6 0
5 Purmerend MA1 5 6 1 3 1 6 5 0
6 Amsterdam MA2 5 5 1 2 2 8 9 0
7 Kikkers MA1 5 3 1 0 4 6 18 0
8 Saxenburg MA1 5 0 0 0 5 4 19 0

Uitslagenmatrix
  Abcoude MA1Amstelveen MA1Amsterdam MA2Bloemendaal MA2Hoorn (WFHC) MA1Kikkers MA1Purmerend MA1Saxenburg MA1
Abcoude MA1   3-0 0-0
Amstelveen MA1 2-1   5-2 6-1
Amsterdam MA2 1-1 0-2  
Bloemendaal MA2 1-1   1-3 2-0
Hoorn (WFHC) MA1 3-0   4-1
Kikkers MA1 2-6 1-0  
Purmerend MA1 1-1 1-2 1-1  
Saxenburg MA1 2-3 0-5 1-3  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Amsterdam MA2 Abcoude MA1 1-1 Definitief
.. Purmerend MA1 Hoorn (WFHC) MA1 1-1 Definitief
.. Amstelveen MA1 Saxenburg MA1 6-1 Definitief
.. Kikkers MA1 Bloemendaal MA2 1-0 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Saxenburg MA1 Purmerend MA1 1-3 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA1 Amsterdam MA2 3-0 Definitief
.. Abcoude MA1 Kikkers MA1 3-0 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Purmerend MA1 Bloemendaal MA2 1-2 Definitief
.. Amstelveen MA1 Abcoude MA1 2-1 Definitief
.. Saxenburg MA1 Hoorn (WFHC) MA1 0-5 Definitief
.. Kikkers MA1 Amsterdam MA2 2-6 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Amsterdam MA2 Amstelveen MA1 0-2 Definitief
.. Abcoude MA1 Purmerend MA1 0-0 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA1 Kikkers MA1 4-1 Definitief
.. Bloemendaal MA2 Saxenburg MA1 2-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Saxenburg MA1 Abcoude MA1 2-3 Definitief
.. Bloemendaal MA2 Hoorn (WFHC) MA1 1-3 Definitief
.. Amstelveen MA1 Kikkers MA1 5-2 Definitief
.. Purmerend MA1 Amsterdam MA2 1-1 Definitief
DINSDAG 3 DECEMBER 2019
.. Bloemendaal MA2 Amstelveen MA1 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Abcoude MA1 Bloemendaal MA2 14:30 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amstelveen MA1 Hoorn (WFHC) MA1 16:00 Startbaan (Amstelveen)
  Amsterdam MA2 Saxenburg MA1 15:50 Wagener Stadion
  Kikkers MA1 Purmerend MA1 17:50 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Bloemendaal MA2 Amsterdam MA2 14:00 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Abcoude MA1 14:45 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Purmerend MA1 Amstelveen MA1 15:45 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Kikkers MA1 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Abcoude MA1 Amsterdam MA2 17:40 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Bloemendaal MA2 Kikkers MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Purmerend MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Saxenburg MA1 Amstelveen MA1 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Kikkers MA1 Abcoude MA1 Getsewoud-Noord
  Purmerend MA1 Saxenburg MA1 17:30 Sportp. 'De Munnik'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Abcoude MA1 Amstelveen MA1 15:50 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amsterdam MA2 Kikkers MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal MA2 Purmerend MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Saxenburg MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Kikkers MA1 Hoorn (WFHC) MA1 Getsewoud-Noord
  Purmerend MA1 Abcoude MA1 15:45 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Bloemendaal MA2 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Abcoude MA1 Saxenburg MA1 14:00 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amsterdam MA2 Purmerend MA1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hoorn (WFHC) MA1 Bloemendaal MA2 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers MA1 Amstelveen MA1 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Bloemendaal MA2 Abcoude MA1 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hoorn (WFHC) MA1 Amstelveen MA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Purmerend MA1 Kikkers MA1 16:15 Sportp. 'De Munnik'
  Saxenburg MA1 Amsterdam MA2 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Abcoude MA1 Hoorn (WFHC) MA1 15:50 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amsterdam MA2 Bloemendaal MA2 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers MA1 Saxenburg MA1 Getsewoud-Noord

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play