|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

13 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O12-1 HC Athena MO12-3 10:05 10:50 Veld 3  info
Fluiten: Joris Griekspoor (Jongens O16-1) en Laura van de Rotten
Meisjes O12-2 HMHC Saxenburg MO12-3 08:10 08:55 Veld 3  info
Fluiten: Djim Bakker (Trim 1 ma) en Milan van Kan (JO18-1 Zaal)
Meisjes O12-3 MHC Castricum MO12-3 35 09:25 10:45 uit - KG Water  info
Meisjes O14-1 A.M.H.C. Rood-Wit MO14-3 10:10 10:55 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sjaak Sijm en Edwin Rubens (Trim 1 ma)
Meisjes O14-2 AH & BC MO14-3 23 13:50 14:55 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O14-3 MHC Uitgeest MO14-2 29 11:50 13:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O14-4 HIC MO14-6 10:15 11:00 Veld 4  info
Fluiten: Julienne van Looij (Meisjes O18-4) en Samantha Russel (MO18-2 Zaal)
Meisjes O14-5 MHC de Reigers MO14-4 13 13:05 14:00 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O16-1 Alkmaarsche M.H.C. MO16-1 38 11:20 12:40 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O16-2 MHC Alliance MO16-4 20 16:40 17:45 uit - KG Water  info
Meisjes O16-3 Pinoké MO16-5 12:00 12:45 Veld 3  info
Fluiten: Djim Bakker (Trim 1 ma) en Frank Keessen
Meisjes O16-4 H.C. HISALIS MO16-2 12 11:50 12:45 uit - KG Water  info
Meisjes O16-5 MHC Bennebroek MO16-3 12:10 12:55 Veld 4  info
Fluiten: Pieter Pannekeet (Heren 45-1) en Egan van der Doorn
Meisjes O18-1 AMHC Westerpark MO18-1 24 14:25 15:30 uit - KG Water  info
Meisjes O18-2 H.C. Haarlem MO18-3 13:55 14:40 Veld 3  info
Fluiten: Rob Deutekom en Peter Gijzenberg (Heren 30-1)
Meisjes O18-3 MHC Bennebroek MO18-3 15 13:30 14:30 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O18-4 H.C. Haarlem MO18-4 25 16:00 17:10 uit - KG Water  info
Jongens O12-1 HV Myra JO12-2 20 12:20 13:25 uit - KG Water  info
Jongens O14-1 MHCHBS JO14-4 08:15 09:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sybrenne Haye (Hockey 7 mix) en Joop van der Burg (Heren 45-1)
Jongens O16-1 MHCHBS JO16-4 12:05 12:50 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Roeland van Stapele en Sasan Issabiglou
Jongens O18-1 H.V. de Terriërs JO18-2 14:00 14:45 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Joop van der Burg (Heren 45-1) en Sjaak Sijm
Jongens O18-2 MHC Alliance JO18-3 20 14:30 15:35 uit - KG Zand  info

13 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O10-1 MHC Alliance MO10-Roze 20 09:20 10:10 uit - KG Zand  info
Meisjes O10-2 MHC Castricum MO10-Groen 11:00 11:30 Veld 1  info
Meisjes O8-1 Pinoké MO8-Paars 08:35 09:05 Veld 1  info
Meisjes O9-1 A.M.H.C. Rood-Wit MO9-Rood 27 9 3 uit - KG Zand  info
Jongens JO9-1 Hockey Vereniging Abcoude JO9-2 08:35 09:05 Veld 1  info
Jongens O10-1 A.M.H.C. Rood-Wit JO10-Blauw 09:40 10:10 Veld 1  info


Sponsors
za 13 April  10:00 - 11:00
TC senioren
vr 19 April  08:15 - 19:45
Venne sportdag
vr 26 April  08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen
ma 13 Mei  21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
Get it on Google Play