|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HIC JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoorn (WFHC) JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit JA4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Westerpark JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hisalis JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hisalis JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hurley JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HIC JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kraaien JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJburg JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kraaien JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMVJ JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoorn (WFHC) JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alphen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Amersfoort MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bennebroek MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leiden MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Westland MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AthenA MA7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HIC MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Qui Vive MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zandvoort MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kikkers MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kraaien MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Terriërs MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Westerpark MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FIT MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heerhugowaard MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers ma4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Strawberries MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VVV MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden MB1 6 13 4 1 1 14 5 0
2 Craeyenhout MB1 6 12 4 0 2 15 7 0
3 AMVJ MB1 6 8 2 2 2 10 14 0
4 Hurley MB2 6 8 2 2 2 7 15 0
5 hdm MB2 6 5 1 2 3 11 11 0
6 Kikkers MB1 6 4 1 1 4 4 9 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJburg MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HIC MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hisalis MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heerhugowaard MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hisalis MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hurley MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FIT MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HIC MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kraaien MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  7e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC1 5 15 5 0 0 21 1 0
2 VVV MC1 5 7 2 1 2 13 13 0
3 Reigers MC1 5 7 2 1 2 6 10 0
4 Overbos MC1 5 6 1 3 1 8 6 0
5 Hurley MC2 5 4 1 1 3 4 14 0
6 Kikkers MC1 5 3 1 0 4 5 13 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbos MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerhugowaard MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hurley MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC10 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amstelveen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJburg MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myra MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Castricum MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VVV MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hermes MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HIC MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
  6e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJburg MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mijdrecht MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myra MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Strawberries MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Castricum MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hisalis MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kraaien MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Strawberries MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kikkers MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Myra MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Purmerend MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Strawberries MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
ma 11 Oktober  00:15 - 00:00
Vervanging kunstgras veld 4
za 30 Oktober  18:00 - 00:00
Halloween
Get it on Google Play