|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Zaalhockey Junioren 
  JONGENS A1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JA4 2 6 2 0 0 10 4 0
2 Waterland JA1 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Hurley JA3 2 4 1 1 0 5 4 0
4 Purmerend JA1 2 3 1 0 1 11 7 0
5 Westerpark JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers JA1 2 0 0 0 2 4 7 0
7 HIC JA3 2 0 0 0 2 6 16 0
  1e klasse 
  JONGENS B1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive JB1 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Amsterdam JB3 2 6 2 0 0 10 4 0
3 Kikkers JB1 2 3 1 0 1 9 7 0
4 Mijdrecht JB1 2 3 1 0 1 2 8 0
5 Strawberries JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FIT JB2 2 0 0 0 2 1 6 0
7 Hoorn (WFHC) JB1 2 0 0 0 2 3 11 0
  1e klasse 
  JONGENS B2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos JB1 2 6 2 0 0 14 3 0
2 Rood-Wit JB3 2 6 2 0 0 11 5 0
3 Kikkers JB2 2 3 1 0 1 9 9 0
4 Spaarndam JB1 2 3 1 0 1 8 10 0
5 Bennebroek JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alliance JB3 2 0 0 0 2 6 10 0
7 Reigers JB2 2 0 0 0 2 5 16 0
  2e klasse 
  JONGENS C1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JC1 2 4 1 1 0 7 1 0
2 IJburg JC1 2 4 1 1 0 13 11 0
3 Reigers JC1 2 4 1 1 0 9 8 0
4 Alliance JC2 2 3 1 0 1 3 8 0
5 Abcoude JC12 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Spaarndam JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit JC2 2 0 0 0 2 5 8 0
  Sub-topklasse 
  JONGENS C2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JC2 2 6 2 0 0 13 6 0
2 FIT JC1 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Kikkers JC2 2 3 1 0 1 10 12 0
4 Overbos JC1 2 3 1 0 1 5 8 0
5 Amsterdam JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HIC JC1 2 0 0 0 2 5 7 0
7 Rood-Wit JC4 2 0 0 0 2 6 11 0
  1e klasse 
  JONGENS C3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive JC12 2 6 2 0 0 13 3 0
2 VVV JC1 2 6 2 0 0 16 8 0
3 Pinoké JC4 2 3 1 0 1 9 7 0
4 AthenA JC3 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Amsterdam JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios JC3 2 0 0 0 2 4 14 0
7 Kikkers JC3 2 0 0 0 2 1 12 0
  1e klasse 
  JONGENS D1 ZAAL` 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD2 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Hurley JD3 2 4 1 1 0 1 0 0
3 Bloemendaal JD3 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Haarlem JD2 2 2 0 2 0 0 0 0
5 Xenios JD2 2 1 0 1 1 0 1 0
6 IJburg JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kikkers JD1 2 0 0 0 2 3 11 0
  1e klasse 
  JONGENS D12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JD2 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Kikkers JD12 2 6 2 0 0 10 2 0
3 FIT JD3 2 3 1 0 1 3 5 0
4 IJburg JD4 2 3 1 0 1 4 7 0
5 IJburg JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Castricum JD1 2 0 0 0 2 3 9 0
7 Diemen JD1 2 0 0 0 2 0 8 0
  3e klasse 
  JONGENS D2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JD5 2 6 2 0 0 9 4 0
2 HIC JD3 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Rood-Wit JD6 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Bloemendaal JD6 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Qui Vive JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers JD2 2 0 0 0 2 2 7 0
7 Alkmaar JD3 2 0 0 0 2 2 8 0
  4e klasse 
  MEISJES A1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MA2 2 4 1 1 0 7 4 0
2 VVV MA1 2 4 1 1 0 7 6 0
3 Alliance MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarlem MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Qui Vive MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westerpark MA1 2 0 0 0 2 4 8 0
  1e klasse 
  MEISJES A2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MA1 2 6 2 0 0 9 3 0
2 HBS MA2 2 4 1 1 0 8 5 0
3 Strawberries MA1 2 3 1 0 1 3 3 0
4 AthenA MA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Rood-Wit MA2 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Kikkers MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 IJburg MA2 2 0 0 0 2 1 7 0
  1e klasse 
  MEISJES A3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MA2 2 6 2 0 0 15 1 0
2 Amstelveen MA12 2 6 2 0 0 13 4 0
3 Zandvoort MA1 2 3 1 0 1 8 6 0
4 Kikkers MA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Reigers MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MA2 2 0 0 0 2 5 13 0
7 HBS MA4 2 0 0 0 2 3 19 0
  2e klasse 
  MEISJES A4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MA2 2 6 2 0 0 6 3 0
2 AthenA MA6 2 3 1 0 1 9 7 0
3 IJburg MA6 1 3 1 0 0 6 5 0
4 Castricum MA2 2 1 0 1 1 3 4 0
5 AMVJ MA3 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Kikkers MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alliance MA4 1 0 0 0 1 1 4 0
  3e klasse 
  MEISJES A5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spaarndam MA1 2 4 1 1 0 8 7 0
2 Strawberries MA2 2 3 1 0 1 10 6 0
3 Haarlem MA3 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Magnus MA1 2 3 1 0 1 7 9 0
5 Kikkers MA5 2 3 1 0 1 6 8 0
6 Hermes MA2 2 1 0 1 1 8 9 0
7 Amsterdam MA7 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MEISJES B1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Myra MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES B12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB12 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Alkmaar MB12C 2 4 1 1 0 10 7 0
3 Bloemendaal MB12 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Terriërs MB12 2 2 0 2 0 8 8 0
5 HIC MB12 2 1 0 1 1 7 10 0
6 Alliance MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kikkers MB12 2 0 0 0 2 3 13 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES B2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MB1 2 6 2 0 0 4 0 0
2 HBS MB2 2 6 2 0 0 10 7 0
3 Westerpark MB1 2 3 1 0 1 12 5 0
4 Hoorn (WFHC) MB1 2 3 1 0 1 4 2 0
5 Qui Vive MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MB2 2 0 0 0 2 1 7 0
7 Saxenburg MB2 2 0 0 0 2 3 13 0
  1e klasse 
  MEISJES B3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spaarndam MB1 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Kikkers MB3 2 3 1 0 1 10 5 0
3 Amsterdam MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mijdrecht MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Abcoude MB2 2 0 0 0 2 3 13 0
  3e klasse 
  MEISJES B4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MB4 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Xenios MB3 2 4 1 1 0 14 11 0
3 Kraaien MB3 2 3 1 0 1 9 9 0
4 Kikkers MB4 2 3 1 0 1 7 8 0
5 FIT MB4 2 1 0 1 1 7 10 0
6 Waterland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 IJburg MB3 2 0 0 0 2 2 7 0
  3e klasse 
  MEISJES B5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB6 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Kikkers MB5 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Zandvoort MB12C 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Bennebroek MB3 2 3 1 0 1 5 8 0
5 Saxenburg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spire (WFHC) MB2 2 0 0 0 2 2 10 0
7 Rood-Wit MB4 2 0 0 0 2 2 11 0
  3e klasse 
  MEISJES B6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MB3 2 6 2 0 0 12 4 0
2 Alliance MB8 2 3 1 0 1 7 7 0
3 Kikkers MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Amsterdam MB6 2 0 0 0 2 2 10 0
  3e klasse 
  MEISJES B7 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB7 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Bennebroek MB4 2 6 2 0 0 9 6 0
3 Myra MB5 2 3 1 0 1 8 8 0
4 Reigers MB5 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Saxenburg MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alliance MB7 2 0 0 0 2 5 8 0
7 Zandvoort MB2 2 0 0 0 2 1 8 0
  4e klasse 
  MEISJES B8 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB4 2 6 2 0 0 10 1 0
2 HIC MB6 2 6 2 0 0 10 1 0
3 Myra MB4 2 3 1 0 1 7 3 0
4 Qui Vive MB4 2 3 1 0 1 3 6 0
5 Bloemendaal MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alliance MB10 2 0 0 0 2 3 9 0
7 Kikkers MB8 2 0 0 0 2 1 14 0
  4e klasse 
  MEISJES C1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MC1 2 6 2 0 0 13 3 0
2 Myra MC1 2 6 2 0 0 9 2 0
3 AthenA MC2 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Alkmaar MC1 2 3 1 0 1 6 8 0
5 Kikkers MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarlem MC1 2 0 0 0 2 4 12 0
7 Rood-Wit MC3 2 0 0 0 2 1 10 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES C12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MC12C 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Qui Vive MC12 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Saxenburg MC12 2 3 1 0 1 9 6 0
4 Abcoude MC12 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Kikkers MC12 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Amstelveen MC12 2 0 0 0 2 2 9 0
7 Xenios MC12 2 0 0 0 2 6 14 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES C2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MC2 2 6 2 0 0 10 3 0
2 HBS MC2 2 4 1 1 0 8 2 0
3 Uitgeest MC4 2 3 1 0 1 5 7 0
4 Overbos MC1 2 3 1 0 1 3 8 0
5 Reigers MC2 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Kikkers MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haarlem MC2 2 0 0 0 2 5 10 0
  1e klasse 
  MEISJES C3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC4 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Kikkers MC3 2 4 1 1 0 6 3 0
3 IJburg MC4 2 3 1 0 1 5 6 0
4 Zandvoort MC2 2 3 1 0 1 3 9 0
5 FIT MC3 2 1 0 1 1 6 8 0
6 Rood-Wit MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alliance MC6 2 0 0 0 2 2 9 0
  2e klasse 
  MEISJES C4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC4 2 6 2 0 0 16 5 0
2 AMVJ MC3 2 6 2 0 0 13 2 0
3 AthenA MC4 2 3 1 0 1 11 7 0
4 Myra MC3 2 3 1 0 1 4 7 0
5 VVV MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké MC7 2 0 0 0 2 5 13 0
7 IJburg MC7 2 0 0 0 2 3 18 0
  3e klasse 
  MEISJES C5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht MC2 2 6 2 0 0 13 1 0
2 Kikkers MC5 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Alkmaar MC7 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Hermes MC2 2 3 1 0 1 4 8 0
5 FIT MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Magnus MC1 2 0 0 0 2 3 7 0
7 Kraaien MC3 2 0 0 0 2 2 10 0
  4e klasse 
  MEISJES C6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios MC6 2 6 2 0 0 6 4 0
2 Alkmaar MC3 2 3 1 0 1 4 3 0
3 Bloemendaal MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myra MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HBS MC5 2 0 0 0 2 4 7 0
  4e klasse 
  MEISJES C7 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC10 2 6 2 0 0 8 4 0
2 HIC MC7 2 6 2 0 0 7 4 0
3 Uitgeest MC3 2 3 1 0 1 12 7 0
4 Reigers MC5 2 3 1 0 1 9 6 0
5 Terriërs MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Amstelveen MC31 2 0 0 0 2 5 11 0
7 Kikkers MC7 2 0 0 0 2 7 16 0
  5e klasse 
  MEISJES D1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MD1 2 6 2 0 0 8 6 0
2 Westerpark MD1 2 4 1 1 0 12 4 0
3 Overbos MD1 2 4 1 1 0 8 5 0
4 Kikkers MD1 2 3 1 0 1 7 5 0
5 Amsterdam MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Qui Vive MD1 2 0 0 0 2 2 6 0
7 Rood-Wit MD3 2 0 0 0 2 1 12 0
  1e klasse 
  MEISJES D2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD2 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Strawberries MD1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Myra MD3 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Saxenburg MD2 2 3 1 0 1 6 10 0
5 HBS MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MD2 2 0 0 0 2 1 8 0
7 Xenios MD4 2 0 0 0 2 1 8 0
  2e klasse 
  MEISJES D3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD3 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Rood-Wit MD5 2 3 1 0 1 6 6 0
3 AMVJ MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoorn (WFHC) MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HIC MD4 2 0 0 0 2 4 12 0
  2e klasse 
  MEISJES D4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MD3 2 4 1 1 0 5 2 0
2 Alliance MD9 2 4 1 1 0 3 2 0
3 HIC MD5 2 4 1 1 0 3 2 0
4 Myra MD4 2 3 1 0 1 4 4 0
5 IJburg MD5 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Zandvoort MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kikkers MD4 2 0 0 0 2 2 6 0
  4e klasse 
  MEISJES D5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MD6 2 6 2 0 0 5 2 0
2 FIT MD4 2 3 1 0 1 7 4 0
3 Alliance MD10 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bennebroek MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVV MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kraaien MD3 2 0 0 0 2 1 7 0
  4e klasse 
  MEISJES D6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD6 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Amstelveen MD3 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Alliance MD13 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Bloemendaal MD7 2 3 1 0 1 7 7 0
5 HBS MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alkmaar MD4 2 0 0 0 2 2 6 0
7 Heerhugowaard MD2 2 0 0 0 2 2 7 0
  5e klasse 
Sponsors
 
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Nora van Heek
Noa van der Sluis
Tessa Verhoeven
Get it on Google Play