|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid D1 18 47 15 2 1 61 18 0
2 Spandersbosch D1 18 44 14 2 2 55 21 0
3 Hilversum D1 18 41 13 2 3 39 20 0
4 IJburg D1 18 39 12 3 3 35 14 0
5 Kikkers D1 18 29 9 2 7 28 35 0
6 Loenen D1 18 25 8 1 9 46 31 0
7 Shinty D1 18 24 7 3 8 24 26 0
8 Abcoude D1 18 18 4 6 8 24 27 0
9 UNO D1 18 16 5 1 12 32 39 0
10 Mijdrecht D1 18 14 3 5 10 19 45 0
11 Zeewolde D1 18 8 2 2 14 22 67 0
12 Rijnvliet D1 18 4 1 1 16 16 58 0
   
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D11 7 18 6 0 1 24 16 0
2 AMVJ D15 7 13 4 1 2 29 8 0
3 HBS D4 7 13 4 1 2 16 8 0
4 Mijdrecht D2-O 7 13 4 1 2 14 10 0
5 Westerpark D8 7 4 1 1 5 8 29 0
6 Kikkers D2 7 0 0 0 7 10 30 0
   
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D15 7 18 6 0 1 27 13 0
2 AMVJ D16 7 12 4 0 3 13 10 0
3 Hurley D20 7 10 3 1 3 13 17 0
4 Overbos D6 7 9 3 0 4 16 14 0
5 Pinoké D16 7 9 3 0 4 11 15 0
6 Kikkers D3 7 4 1 1 5 10 21 0
   
  Dames 30-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive D30-1 14 31 10 1 3 42 15 0
2 Bennebroek D30-1 14 29 9 2 3 30 18 0
3 Bloemendaal D30-2 13 28 9 1 3 34 17 0
4 AthenA D30-2 13 25 8 1 4 31 14 0
5 Kikkers D30-1 13 22 6 4 3 25 15 0
6 Alkmaar D30-1 13 17 5 2 6 24 25 0
7 Westerpark D30-1 14 15 5 0 9 10 20 0
8 FIT D30-1 14 10 3 1 10 12 34 0
9 Alliance D30-2 14 0 0 0 14 4 54 0
   
  Dames 30-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal D30-5 7 18 6 0 1 25 9 0
2 Noordwijk D30-1 7 15 5 0 2 28 3 0
3 VVV D30-1 7 10 3 1 3 13 16 0
4 Kikkers D30-2 7 8 2 2 3 10 22 0
5 Rood-Wit D30-3 7 7 2 1 4 8 17 0
6 Haarlem D30-1 7 3 1 0 6 7 24 0
   
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios D6 7 19 6 1 0 26 10 0
2 Myra D10 7 15 5 0 2 12 8 0
3 Hurley D13 7 9 2 3 2 16 13 0
4 Pinoké D15 7 7 2 1 4 16 20 0
5 Kikkers D4 7 6 2 0 5 9 18 0
6 Westerpark D12 7 4 1 1 5 7 17 0
   
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forescate DDA 15 39 13 0 2 67 28 0
2 Nieuwkoop DDA 16 31 10 1 5 58 30 0
3 Hurley DDA 16 25 8 1 7 41 39 0
4 Kikkers DDA 9 22 7 1 1 34 11 0
5 Roomburg DDA 17 21 7 0 10 41 42 0
6 Berkel-Rodenrijs DDA 18 17 5 2 11 33 52 0
7 Voorhout DDA 17 4 1 1 15 7 79 0
   
  Dames Onder 25-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg DO25-1 7 15 5 0 2 18 13 0
2 Hisalis DO25-1-O 7 13 4 1 2 18 16 0
3 Kikkers DO25-1-O 7 12 4 0 3 18 16 0
4 FIT DO25-1-O 7 11 3 2 2 11 11 0
5 Amsterdam DO25-3 7 9 3 0 4 21 21 0
6 Westerpark DO25-1 7 1 0 1 6 8 17 0
   
  Dames Onder 25-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DO25-2 7 18 6 0 1 22 8 0
2 HIC DO25-1 7 16 5 1 1 22 8 0
3 Hurley DO25-2 7 13 4 1 2 12 12 0
4 Amsterdam DO25-5 7 6 2 0 5 12 18 0
5 Myra DO25-1 7 3 2 0 5 13 18 3
6 Pinoké DO25-3 7 3 1 0 6 14 31 0
   
  Dames Onder 25-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DO25-1 7 21 7 0 0 33 8 0
2 Xenios DO25-5 7 12 4 0 3 21 20 0
3 Bennebroek DO25-1 7 10 3 1 3 22 19 0
4 Rood-Wit DO25-1 7 10 3 1 3 14 19 0
5 Amsterdam DO25-4 7 9 3 0 4 13 12 0
6 Kikkers DO25-3 7 0 0 0 7 6 31 0
   
  Dames Onder 25-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC DO25-4 7 14 4 2 1 25 18 0
2 Kikkers DO25-4 7 11 2 5 0 20 13 0
3 Amsterdam DO25-7 6 10 3 1 2 17 18 0
4 Rood-Wit DO25-2 6 7 2 1 3 19 18 0
5 Hisalis DO25-3 7 7 2 1 4 19 21 0
6 Amstelveen DO25-2 5 0 1 0 4 8 20 3
   
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest H1 15 38 12 2 1 63 21 0
2 Eemvallei H1 15 36 11 3 1 68 28 0
3 Mijdrecht H1 15 36 11 3 1 63 29 0
4 UNO H1 15 27 8 3 4 61 43 0
5 Spitsbergen H1 15 21 6 3 6 57 45 0
6 Kikkers H1 15 20 6 2 7 40 48 0
7 Alkemade H1 15 15 5 0 10 29 57 0
8 IJburg H1 15 12 4 0 11 31 53 0
9 Uitgeest H1 15 6 2 0 13 12 78 0
10 Rijnvliet H1 15 5 1 2 12 24 46 0
   
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké H6 16 38 12 2 2 54 24 0
2 Cartouche H4 15 33 10 3 2 47 24 0
3 Groen-Geel H2-O 17 30 8 6 3 31 21 0
4 Klein Zwitserland H3 17 28 8 4 5 41 39 0
5 Leonidas H5 15 27 8 3 4 29 23 0
6 VVV H3 15 20 5 5 5 38 30 0
7 Kampong H4 16 17 6 2 8 49 54 3
8 Alecto H2-O 16 15 3 6 7 26 35 0
9 Kikkers H2-O 17 12 2 6 9 34 58 0
10 Leiden H3 16 10 2 4 10 20 41 0
11 Leonidas H7 16 8 1 5 10 27 47 0
   
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley H16 7 13 5 1 1 34 21 3
2 AthenA H8 7 13 4 1 2 22 14 0
3 Hisalis H2 7 12 4 0 3 23 20 0
4 Kikkers H3 7 7 2 1 4 19 24 0
5 Kraaien H2-O 7 7 2 1 4 19 26 0
6 VVV H15 7 5 1 2 4 18 30 0
   
  Heren 30-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen H30-1 17 38 12 2 3 61 30 0
2 Myra H30-1 18 35 11 2 5 56 31 0
3 Amsterdam H30-2 18 34 11 1 6 56 30 0
4 HBS H30-1 18 32 9 5 4 40 27 0
5 Xenios H30-1 18 30 9 3 6 38 35 0
6 Bloemendaal H30-3 18 27 8 3 7 49 52 0
7 Bloemendaal H30-4 18 25 7 4 7 47 45 0
8 Kikkers H30-1 18 25 7 4 7 44 43 0
9 Alliance H30-1 18 23 6 5 7 44 37 0
10 Haarlem H30-1 18 20 5 5 8 42 51 0
11 Rood-Wit H30-3 17 12 4 0 13 46 77 0
12 Leiden H30-2 18 3 1 0 17 26 91 0
   
  Heren 45-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ H45-1 7 19 6 1 0 30 6 0
2 Bloemendaal H45-5 7 16 5 1 1 36 7 0
3 Gooische H45-3 6 12 4 0 2 18 12 0
4 Huizen H45-3 6 6 2 0 4 14 24 0
5 Kikkers H45-1 7 6 2 0 5 10 22 0
6 AthenA H45-3 7 0 0 0 7 3 40 0
   
  Hockey 7 mix 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zoetermeer HS1 8 18 6 0 2 22 10 0
2 Forescate HS1 5 15 5 0 0 26 7 0
3 Kikkers S1-mix 8 10 3 1 4 13 14 0
4 Zoetermeer S1 7 10 3 1 3 13 15 0
5 Zoetermeer S2 7 7 2 1 4 14 19 0
6 Nieuwkoop S1-mix 7 6 2 0 5 16 27 0
7 Alkemade DS1 6 4 1 1 4 9 21 0
   
Sponsors
vr 26 April  08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen
ma 13 Mei  21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
wo 22 Mei  08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 1 Juni  12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024
Get it on Google Play