|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Zaalhockey Senioren 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heerhugowaard D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Saxenburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mijdrecht D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Strawberries D1 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kikkers D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoorn (WFHC) D3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT D2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerpark D2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kraaien D2 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Overbos D4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Westerpark D5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers D3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerpark D3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké D13 0 0 0 0 0 0 0 0
7 AthenA D16 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Dames 30-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem D30-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Athena D45-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers D30-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Abcoude D30-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Alkmaar D30-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hurley D30-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 AthenA D30-2 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Dames 4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries D4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Purmerend D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers D5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers D4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 AMVJ D14 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos D6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westerpark D4 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Dames 5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries D4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Purmerend D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers D5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers D4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 AMVJ D14 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos D6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westerpark D4 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Dames O25-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alliance DO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Westerpark DO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké DO25-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend DO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Amsterdam DO25-11 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Myra DO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Dames O25-3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ DO25-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kikkers DO25-3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS DO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uitgeest DO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Alkmaar DO25-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Myra DO25-5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 AthenA DO25-8 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Dames O25-4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs DO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Strawberries DO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AthenA DO25-5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers DO25-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myra DO25-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alkmaar DO25-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pinoké DO25-5 0 0 0 0 0 0 0 0
   
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers H3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMVJ H6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HIC H4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT H2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myra H3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers H5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westerpark H5 0 0 0 0 0 0 0 0
   
Sponsors
ma 12 December  20:00 - 22:00
Algemene Ledenvergadering
za 11 Februari  18:00 - 23:45
Diner om de Wereld
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "the final & last edition"
Get it on Google Play