|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

17 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 !Reservering 14:00 14:15 Adri van Munster veld (2)  info
3 vs 3 JB1-MA1-MB1
Meisjes A2 MHC de Kikkers MA3 15:45 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Emma Op de Beek (A/Geel) en Alex voor den Dag
MA2 start in thuis-tenue
Meisjes A3 MHC de Kikkers MA2 15:45 16:00 Veld 3  info
MA3 start in uit-tenue
Meisjes A4 MHC de Kikkers MB5 15:30 15:45 Veld 4  info
Fluiten: Sjaak Sijm en Jaia Hinnen (A/Geel)
MA4 start in thuis-tenue
Meisjes A5 MHC de Kikkers MA6 13:30 13:45 Veld 1  info
Fluiten: Esmée van Emmerik (Meisjes A2) en Alex voor den Dag
MA5 start in thuis-tenue
Meisjes A6 MHC de Kikkers MA5 13:30 13:45 Veld 1  info
MA6 start in uit-tenue
Meisjes B1 !Reservering 14:00 14:15 Adri van Munster veld (2)  info
3 vs 3 JB1-MA1-MB1
Meisjes B2 MHC de Kikkers MB3 12:15 12:30 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Edwin Rubens (Trim 1 ma) en Aldwin Langeveld
MB2 start in thuis-tenue
Meisjes B3 MHC de Kikkers MB2 12:15 12:30 Adri van Munster veld (2)  info
MB3 start in uit-tenue
Meisjes B4 MHC de Kikkers MB6 15:15 15:30 Veld 1  info
Fluiten: Anastasia Bogomolov (A/Geel) en Rob Deutekom
MB4 start in uit-tenue
Meisjes B5 MHC de Kikkers MA4 15:30 15:45 Veld 4  info
MB5 start in uit-tenue
Meisjes B6 MHC de Kikkers MB4 15:15 15:30 Veld 1  info
MB6 start in thuis-tenue
Meisjes C1 MHC de Kikkers JC1 10:30 10:45 Adri van Munster veld (2)  info
MC1 start in uit-tenue
Meisjes C2 MHC de Kikkers MC3 10:30 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Aldwin Langeveld en Michael ten Veen (Heren A)
MC2 start in thuis-tenue
Meisjes C3 MHC de Kikkers MC2 10:30 10:45 Veld 3  info
MC3 start in uit-tenue
Meisjes C4 MHC de Kikkers MD4 12:15 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Maud Plessius (Meisjes A3)
MC4 start in uit-tenue / CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes C5 MHC de Kikkers MC6 12:00 12:15 Veld 4  info
Fluiten: Stefan Oostdam (Jongens B1)
MC5 start in thuis-tenue / CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes C6 MHC de Kikkers MC5 12:00 12:15 Veld 4  info
MC6 start in uit-tenue
Meisjes D1 MHC de Kikkers JD1 08:45 09:00 Adri van Munster veld (2)  info
MD1 start in thuis-tenue
Meisjes D2 MHC de Kikkers MD3 08:45 09:00 Veld 3  info
Fluiten: Vincent ten Veen (Trim 1 ma)
MD2 start in thuis-tenue
Meisjes D3 MHC de Kikkers MD2 08:45 09:00 Veld 3  info
MD3 start in uit-tenue
Meisjes D4 MHC de Kikkers MC4 12:15 12:30 Veld 3  info
MD4 start in thuis-tenue
Meisjes D5 MHC de Kikkers M8E1 11:45 12:00 Veld 1  info
Fluiten: Floris Oldeman (Heren 1)
MD5 start in uit-tenue / CS begeleider: Sjaak Sijm
Meisjes D6 MHC de Kikkers J8E1 10:00 10:15 Veld 1  info
Fluiten: Lisanne de Bruijn (Meisjes B3)
MD6 start in uit-tenue / CS begeleider: Rob Schellingerhout
Jongens A1 MHC de Kikkers JB2 14:00 14:15 Veld 3  info
JA1 start in thuis-tenue
Jongens B1 !Reservering 14:00 14:15 Adri van Munster veld (2)  info
3 vs 3 JA1-MA1-MB1
Jongens B2 MHC de Kikkers JA1 14:00 14:15 Veld 3  info
JB2 start in uit-tenue
Jongens B3 MHC de Kikkers JC2 13:45 14:00 Veld 4  info
Fluiten: Willemijn van Stapele (Meisjes A3) en Peter van den Heuvel
JB3 start in uit-tenue
Jongens C1 MHC de Kikkers MC1 10:30 10:45 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Rob Deutekom
JC1 start in thuis-tenue
Jongens C2 MHC de Kikkers JB3 13:45 14:00 Veld 4  info
JC2 start in thuis-tenue
Jongens D1 MHC de Kikkers MD1 08:45 09:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Neville Harteloh
JD1 start in uit-tenue
Jongens D2 MHC de Kikkers M8E2 10:15 10:30 Veld 4  info
Fluiten: Quinten Pannekeet (Jongens B1)
JD2 start in uit-tenue / CS begeleider: Rob Schellingerhout


Sponsors
vr 16 April  19:00 - 21:00
Kaas & Wijn Thuisproeferij
za 24 April  00:15 - 23:00
Geen trainingen IVM mei-vakantie
di 27 April  00:15 - 23:00
Koningsdag, geen trainingen
ma 3 Mei  09:00 - 17:30
Bovelander Hockeykamp
Get it on Google Play