|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

14 december | Zaalhockey Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MEISJES A5 ZAAL 27618 HC Spaarndam MA1 53 15:10 16:35 SCHAGEN
Spartahal
Zuiderweg 2A
1741NA SCHAGEN
hal: Veld 1
MEISJES A5 ZAAL 27619 S.M.H.C. Magnus MA1 53 14:20 15:45 SCHAGEN
Spartahal
Zuiderweg 2A
1741NA SCHAGEN
hal: Veld 1
MEISJES B1 ZAAL 24984 AH & BC MB2 35 14:00 15:05 WIJK AAN ZEE
Let op: Uittenue mee!   
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
MEISJES B1 ZAAL 24999 HV Myra MB1 35 14:50 15:55 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
MEISJES B2 ZAAL 26033 AMHC Westerpark MB1 27 15:05 16:05 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
MEISJES B2 ZAAL 25979 K.H.C. Strawberries MB1 27 15:55 16:55 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
MEISJES B8 ZAAL 25545 HC Athena MB4 0 15:05 15:35 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MEISJES B8 ZAAL 25594 HV Myra MB4 0 15:55 16:25 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JONGENS C1 ZAAL 22999 HC Spaarndam JC1 36 13:25 14:35 NIEUWKOOP
Steupel, NH Sporthal de
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
JONGENS C1 ZAAL 22983 MHC de Reigers JC1 36 12:35 13:45 NIEUWKOOP
Let op: Uittenue mee!   
Steupel, NH Sporthal de
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1

14 december | Zaalhockey Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MEISJES 8E2 ZAAL 22673 AMHC FIT M8E3 32 10:40 11:45 AMSTERDAM
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
MEISJES 8E2 ZAAL 22626 HMHC Saxenburg M8E2 32 11:30 12:35 AMSTERDAM
Weeren, Sporthal De
Beemsterstraat 583
1024BE AMSTERDAM
hal: Veld 1
MEISJES 8E3 ZAAL 21938 U.H.C.QUI VIVE M8E2 25 08:50 09:45 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
MEISJES 8E3 ZAAL 21937 HC Bloemendaal M8E4 25 09:40 10:35 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
MEISJES 8E4 ZAAL 28055 AHC IJburg M8E5 35 09:00 10:05 LIMMEN
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
MEISJES 8E4 ZAAL 28057 HIC M8E4 35 10:40 11:45 LIMMEN
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
JONGENS 8E1 ZAAL 21600 MHC Alliance J8E1 ZWART 16 12:35 13:25 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
JONGENS 8E1 ZAAL 21498 AH & BC J8E1 16 11:45 12:35 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1


Sponsors
 
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Nora van Heek
Noa van der Sluis
Tessa Verhoeven
Get it on Google Play