|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard D1 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Buitenhout D1 2 4 1 1 0 3 2 0
3 Alkemade D1 1 3 1 0 0 13 0 0
4 Saxenburg D1 2 3 1 0 1 10 3 0
5 Voorhout D1 2 3 1 0 1 5 3 0
6 Nieuwkoop D1 1 3 1 0 0 1 0 0
7 Mijdrecht D1 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Kraaien D1 2 3 1 0 1 1 1 0
9 Kikkers D1 2 1 0 1 1 1 14 0
10 Thor D1 2 0 0 0 2 1 5 0
11 Zandvoort D1 2 0 0 0 2 0 9 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Doorn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eemvallei D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FIT D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 IJburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kikkers D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kraaien D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Lelystad D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Loenen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Maarssen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Mezen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Mijdrecht D1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Purmerend D1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Shinty D1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Uitgeest D1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UNO D1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zandvoort D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D2 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Pinoké D11 2 4 1 1 0 12 3 0
3 AMVJ D9 2 4 1 1 0 9 4 0
4 Amsterdam D11 2 3 1 0 1 2 5 0
5 HIC D10 2 0 0 0 2 3 10 0
6 VVV D10 2 0 0 0 2 0 10 0
  4e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D13 2 6 2 0 0 6 0 0
2 Hurley D15 2 6 2 0 0 7 3 0
3 AthenA D11 2 6 2 0 0 5 2 0
4 Kikkers D3 2 0 0 0 2 2 5 0
5 IJburg D2 2 0 0 0 2 0 3 0
6 Amsterdam D13 2 0 0 0 2 3 10 0
  5e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra D6 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Kikkers D4 2 4 1 1 0 10 4 0
3 Abcoude D2 2 3 1 0 1 9 4 0
4 AMVJ D16 2 3 1 0 1 8 6 0
5 IJburg D3 2 1 0 1 1 3 10 0
6 AthenA D17 2 0 0 0 2 4 13 0
  6e klasse 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs D30A 2 6 2 0 0 16 3 0
2 HBS D30A 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Rood-Wit D30A 2 4 1 1 0 3 0 0
4 Victoria D30A 2 3 1 0 1 6 3 0
5 HIC D30A 2 3 1 0 1 2 3 0
6 AthenA D30A 2 3 1 0 1 5 7 0
7 Loenen D30A 2 3 1 0 1 1 3 0
8 Abcoude D30A 2 1 0 1 1 2 3 0
9 Craeyenhout D30A 2 1 0 1 1 2 5 0
10 Amsterdam D30B 2 1 0 1 1 1 9 0
11 Kikkers D30A 2 0 0 0 2 0 5 0
  Overgangsklasse 30+ 
  Dames B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam D30D 2 4 1 1 0 6 4 0
2 Amstelveen D30A 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Overbos D30A 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Kikkers D30B 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Qui Vive D30B 2 1 0 1 1 5 7 0
6 Pinoké D30D 2 0 0 0 2 1 4 0
  3e klasse 
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forescate DDA 3 9 3 0 0 16 2 0
2 Kikkers DDA 3 7 2 1 0 12 3 0
3 Nieuwkoop DDA 3 4 1 1 1 6 5 0
4 Alkmaar DDB 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Hurley DDA 3 1 0 1 2 5 11 0
6 Leiden DDA 3 0 0 0 3 1 19 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ1 2 6 2 0 0 7 3 0
2 HBS DJ1 2 3 1 0 1 11 3 0
3 Uitgeest DJ1 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Myra DJ3 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Pinoké DJ3 2 3 1 0 1 4 4 0
6 VVV DJ2 2 0 0 0 2 0 13 0
  2e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ2 2 6 2 0 0 24 3 0
2 Rood-Wit DJ1 2 6 2 0 0 15 3 0
3 AthenA DJ4 2 6 2 0 0 12 1 0
4 Amsterdam DJ6 2 0 0 0 2 3 6 0
5 Xenios DJ7 2 0 0 0 2 0 19 0
6 Bloemendaal DJ1 2 0 0 0 2 4 26 0
  3e klasse 
  Dames Jong 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum DJ1 2 6 2 0 0 18 3 0
2 Xenios DJ8 2 3 1 0 1 9 4 0
3 Amsterdam DJ4 2 3 1 0 1 2 5 0
4 Kikkers DJ3 2 3 1 0 1 4 9 0
5 Qui Vive DJ1 2 3 1 0 1 6 16 0
6 HIC DJ3 2 0 0 0 2 3 5 0
  3e klasse 
  Dames Jong 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum DJ2 2 6 2 0 0 16 3 0
2 Xenios DJ10 2 4 1 1 0 11 5 0
3 HIC DJ5 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Kikkers DJ4 2 1 0 1 1 6 13 0
5 Xenios DJ12 1 0 0 0 1 2 8 0
6 AthenA DJ9 2 0 0 0 2 1 9 0
  4e klasse 
  Dames Jong 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ5 2 6 2 0 0 29 1 0
2 Alkmaar DJ2 1 3 1 0 0 9 1 0
3 Saxenburg DJ4 2 3 1 0 1 12 15 0
4 Hisalis DJ3 2 3 1 0 1 6 17 0
5 Xenios DJ16 1 0 0 0 1 1 5 0
6 Amsterdam dJ12 1 0 0 0 1 1 9 0
7 Westerpark DJ8 1 0 0 0 1 2 12 0
  5e klasse 
  Dames Jong 6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ6 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Saxenburg DJ3 2 6 2 0 0 9 7 0
3 Strawberries DJ1 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Reigers DJ4 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Amsterdam DJ13 2 0 0 0 2 5 9 0
6 Alliance DJ2 2 0 0 0 2 2 8 0
  5e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch H1 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Westerpark H1 2 6 2 0 0 10 5 0
3 Abcoude H1 2 4 1 1 0 6 3 0
4 FIT H1 2 4 1 1 0 5 2 0
5 Weesp H1 2 4 1 1 0 5 3 0
6 Hoorn (WFHC) H1 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Kikkers H1 2 1 0 1 1 4 6 0
8 Purmerend H1 2 1 0 1 1 2 4 0
9 Maarssen H1 2 1 0 1 1 2 5 0
10 Haarlem H1 2 1 0 1 1 2 6 0
11 Noordwijk H1 2 1 0 1 1 2 6 0
12 Amstelveen H1 2 0 0 0 2 4 8 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs H3 2 6 2 0 0 14 2 0
2 Qui Vive H4 2 3 1 0 1 8 4 0
3 Kikkers H2 1 3 1 0 0 5 2 0
4 VVV H15 1 0 0 0 1 1 7 0
5 HBS H6 2 0 0 0 2 3 16 0
  8e klasse 
  Heren 45A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien H45A 2 4 1 1 0 6 1 0
2 Kikkers H45A 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Loenen H45C 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Rood-Wit H45B 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Amsterdam H45C 2 0 0 0 2 2 7 0
6 Abcoude H45A 2 0 0 0 2 0 7 0
  2e klasse 45+ 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche H35A 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Amsterdam H35B 2 4 1 1 0 6 2 0
3 hdm H35B 2 4 1 1 0 5 3 0
4 Ring Pass Delft H35A 2 4 1 1 0 5 3 0
5 AthenA H35A 2 3 1 0 1 6 5 0
6 hdm H35A 2 3 1 0 1 4 5 0
7 Kikkers H35A 2 3 1 0 1 4 7 0
8 Bloemendaal H35B 2 1 0 1 1 2 4 0
9 Victoria H35A 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Roomburg H35A 1 0 0 0 1 1 4 0
11 Schiedam H35A 2 0 0 0 2 1 6 0
  Overgangsklasse 35+ 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JA1 3 7 2 1 0 19 5 0
2 Kraaien JA1 3 6 2 0 1 9 2 0
3 Amsterdam JA3 3 4 1 1 1 12 9 0
4 Alliance JA2 2 4 1 1 0 10 7 0
5 Terriërs JA2 2 1 0 1 1 1 2 0
6 AthenA JA3 3 0 0 0 3 2 28 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JB3 3 9 3 0 0 10 4 0
2 Abcoude JB2 3 7 2 1 0 16 5 0
3 Kikkers JB1 3 7 2 1 0 10 3 0
4 Pinoké JB4 3 3 1 0 2 12 9 0
5 Kraaien JB1 3 0 0 0 3 7 17 0
6 Myra JB3 3 0 0 0 3 4 21 0
  2e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht JB1 3 9 3 0 0 24 4 0
2 Overbos JB2 3 6 2 0 1 24 10 0
3 Amsterdam JB4 3 6 2 0 1 18 13 0
4 AthenA JB4 3 3 1 0 2 10 14 0
5 Kikkers JB2 3 3 1 0 2 7 14 0
6 Uitgeest JB1 3 0 0 0 3 3 31 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JC3 3 9 3 0 0 23 0 0
2 Kikkers JC1 3 7 2 1 0 7 1 0
3 Westerpark JC2 3 3 1 0 2 7 5 0
4 Pinoké JC4 3 3 1 0 2 7 11 0
5 Abcoude JC2 3 3 1 0 2 3 13 0
6 AMVJ JC2 3 1 0 1 2 0 17 0
  2e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JC4 2 6 2 0 0 16 3 0
2 FIT JC3 3 6 2 0 1 17 6 0
3 Heerhugowaard JC2 2 6 2 0 0 11 3 0
4 Reigers JC2 3 6 2 0 1 12 7 0
5 AthenA JC6 3 3 1 0 2 17 14 0
6 Overbos JC2 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Kraaien JC2 2 3 1 0 1 7 12 0
8 Kikkers JC2 2 0 0 0 2 4 15 0
9 Amsterdam JC6 3 0 0 0 3 2 26 0
  4e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JD5 3 7 2 1 0 25 6 0
2 Kikkers JD1 3 7 2 1 0 8 5 0
3 AMVJ JD3 3 6 2 0 1 15 5 0
4 Westerpark JD3 3 3 1 0 2 11 9 0
5 Alliance JD3 3 3 1 0 2 5 10 0
6 Saxenburg JD1 3 0 0 0 3 0 29 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios MA1 4 8 2 2 0 13 8 0
2 Kikkers MA1 4 7 2 1 1 10 9 0
3 MOP MA1 4 5 1 2 1 8 7 0
4 Oss MA1 4 1 0 1 3 4 11 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MA2 3 9 3 0 0 19 2 0
2 Amstelveen MA2 3 7 2 1 0 12 5 0
3 FIT MA3 3 6 2 0 1 11 7 0
4 Hermes MA1 3 4 1 1 1 7 10 0
5 Rood-Wit MA5 3 0 0 0 3 5 17 0
6 Uitgeest MA2 3 0 0 0 3 3 16 0
  5e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MA6 3 9 3 0 0 12 1 0
2 Reigers MA4 3 6 2 0 1 16 6 0
3 Kikkers MA3 3 6 2 0 1 7 5 0
4 Rood-Wit MA3 3 3 1 0 2 4 6 0
5 HBS MA5 3 3 1 0 2 5 15 0
6 Haarlem MA4 3 0 0 0 3 1 12 0
  5e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers ma4 3 9 3 0 0 15 3 0
2 Overbos MA5 3 7 2 1 0 11 6 0
3 Alkmaar MA4 3 6 2 0 1 9 6 0
4 Amsterdam MA7 3 4 1 1 1 10 11 0
5 Hisalis MA4 3 0 0 0 3 4 12 0
6 Westerpark MA3 3 0 0 0 3 6 17 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden MB1 4 9 3 0 1 12 4 0
2 Craeyenhout MB1 4 9 3 0 1 8 5 0
3 Hurley MB2 4 7 2 1 1 5 7 0
4 hdm MB2 4 4 1 1 2 11 10 0
5 AMVJ MB1 4 4 1 1 2 6 11 0
6 Kikkers MB1 4 1 0 1 3 2 7 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend MB1 3 9 3 0 0 15 2 0
2 Overbos MB2 3 9 3 0 0 15 11 0
3 Pinoké MB3 3 3 1 0 2 9 13 0
4 Kikkers MB2 2 1 0 1 1 9 11 0
5 Spaarndam MB1 3 1 0 1 2 8 12 0
6 FIT MB2 2 0 0 0 2 1 8 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB3 3 9 3 0 0 27 0 0
2 Zandvoort MB1 3 6 2 0 1 15 18 0
3 Hoorn (WFHC) MB3 3 6 2 0 1 10 13 0
4 Hurley MB5 3 3 1 0 2 8 10 0
5 FIT MB5 3 3 1 0 2 7 14 0
6 AthenA MB5 3 0 0 0 3 5 17 0
  5e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MB2 3 9 3 0 0 8 1 0
2 Strawberries MB1 2 6 2 0 0 7 0 0
3 Alliance MB3 3 6 2 0 1 10 4 0
4 Rood-Wit MB3 3 3 1 0 2 8 7 0
5 Kikkers MB4 2 0 0 0 2 2 5 0
6 Overbos MB3 3 0 0 0 3 0 18 0
  2e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB5 3 7 2 1 0 12 5 0
2 Reigers MB4 3 7 2 1 0 9 6 0
3 Haarlem MB6 3 4 1 1 1 13 5 0
4 Xenios MB4 3 4 1 1 1 9 6 0
5 IJburg MB6 3 3 1 0 2 9 11 0
6 Rood-Wit MB8 3 0 0 0 3 4 23 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MB5 3 9 3 0 0 17 8 0
2 Kraaien MB3 2 6 2 0 0 7 3 0
3 AMVJ MB5 3 4 1 1 1 13 8 0
4 Overbos MB5 3 4 1 1 1 16 13 0
5 IJburg MB7 2 3 1 0 1 9 8 0
6 Amsterdam MB7 2 3 1 0 1 10 11 0
7 Hurley MB6 2 3 1 0 1 6 9 0
8 FIT MB6 3 3 1 0 2 6 13 0
9 Kikkers MB6 2 0 0 0 2 4 8 0
10 Diemen MB1 2 0 0 0 2 8 15 0
  7e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC1 3 9 3 0 0 15 1 0
2 VVV MC1 3 4 1 1 1 9 9 0
3 Reigers MC1 3 4 1 1 1 3 7 0
4 Kikkers MC1 3 3 1 0 2 3 7 0
5 Overbos MC1 3 3 0 3 0 5 5 0
6 Hurley MC2 3 1 0 1 2 2 8 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MC2 3 7 2 1 0 11 2 0
2 Myra MC1 3 7 2 1 0 7 2 0
3 Bennebroek MC1 3 6 2 0 1 5 1 0
4 Alkmaar MC2 3 3 1 0 2 5 8 0
5 Kikkers MC2 3 3 1 0 2 3 9 0
6 Reigers MC3 3 0 0 0 3 1 10 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC3 2 6 2 0 0 13 2 0
2 VVV MC4 3 6 2 0 1 13 11 0
3 IJburg MC5 3 4 1 1 1 8 6 0
4 Hurley MC5 3 4 1 1 1 9 8 0
5 Rood-Wit MC6 3 3 1 0 2 7 9 0
6 Strawberries MC3 2 1 0 1 1 1 5 0
7 Mijdrecht MC3 2 1 0 1 1 0 10 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard MC1 3 9 3 0 0 24 6 0
2 Kikkers MC4 3 9 3 0 0 10 3 0
3 Hoorn (WFHC) MC2 3 6 2 0 1 12 8 0
4 IJburg MC8 3 1 0 1 2 6 13 0
5 Hisalis MC2 3 1 0 1 2 5 21 0
6 Alliance MC10 3 0 0 0 3 6 12 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MC5 3 9 3 0 0 23 4 0
2 Alliance MC8 3 9 3 0 0 17 2 0
3 Kikkers MC5 3 3 1 0 2 10 10 0
4 Alkmaar MC4 3 3 1 0 2 8 10 0
5 Heerhugowaard MC2 3 3 1 0 2 4 17 0
6 Castricum MC4 3 0 0 0 3 1 20 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MC6 3 7 2 1 0 21 5 0
2 VVV MC6 3 7 2 1 0 16 5 0
3 Waterland MC2 3 6 2 0 1 9 4 0
4 IJburg MC6 3 6 2 0 1 8 6 0
5 Westerpark MC5 3 0 0 0 3 4 15 0
6 Kikkers MC6 3 0 0 0 3 1 24 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD1 3 9 3 0 0 19 5 0
2 Bloemendaal MD3 3 7 2 1 0 10 5 0
3 Reigers MD2 3 4 1 1 1 11 9 0
4 Bennebroek MD3 3 3 1 0 2 6 13 0
5 Alliance MD4 3 3 1 0 2 6 16 0
6 Saxenburg MD2 3 0 0 0 3 5 9 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MD2 3 9 3 0 0 18 4 0
2 Hisalis MD2 3 7 2 1 0 10 2 0
3 Kikkers MD2 3 6 2 0 1 10 7 0
4 Alliance MD7 3 4 1 1 1 9 11 0
5 Reigers MD3 3 0 0 0 3 2 12 0
6 Qui Vive MD3 3 0 0 0 3 2 15 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MD5 3 9 3 0 0 20 4 0
2 IJburg MD6 2 6 2 0 0 14 3 0
3 VVV MD4 2 6 2 0 0 9 1 0
4 Kikkers MD3 3 3 1 0 2 4 15 0
5 Hisalis MD3 3 0 0 0 3 6 15 0
6 Hurley MD6 3 0 0 0 3 0 15 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MD4 3 9 3 0 0 28 4 0
2 Kikkers MD4 3 7 2 1 0 14 2 0
3 Bennebroek MD4 3 6 2 0 1 30 7 0
4 Zandvoort MD3 3 3 1 0 2 8 17 0
5 Alliance MD8 3 1 0 1 2 2 20 0
6 Hisalis MD4 3 0 0 0 3 2 34 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 8E1 
    Niveau 3 
  Jongens F1 
    Niveau 3 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 3 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 4 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 4 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 4 
  Meisjes F1 
    Niveau 4 
Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
wo 29 September  08:00 - 13:00
Sportdag OPMAAT
ma 11 Oktober  00:15 - 00:00
Vervanging kunstgras veld 4
Get it on Google Play